Skocz do zawartości


Zdjęcie

zródło - pochodzenie węgli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

zródło - pochodzenie węgli
mam pytanie.. czy taką samą jakość mają węglowodany z ryżu, płatków sniadaniowych, co np te zawarte w coca coli albo tymbarku? bo np w 2l coli jest ponad 200g węgli, ale czy one nadają się do tworzenia masy?
  • 0

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli

w 2l coli jest ponad 200g węgli, ale czy one nadają się do tworzenia masy?


sa to głownie weglowodany proste :rotfl:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
no dobra nie znam sie na złożonych/niezłożonych a pytałem : "ale czy one nadają się do tworzenia masy?" wiec mi nie pisz jakie one są...
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
najlepiej jak by się ktoś doswiadczony wypowiedział, bo taki tymbark to byłoby zajebiste uzupełnianie diety, np. pijąc go podczas treningu..
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli

mam pytanie.. czy taką samą jakość mają węglowodany z ryżu, płatków sniadaniowych, co np te zawarte w coca coli albo tymbarku? bo np w 2l coli jest ponad 200g węgli, ale czy one nadają się do tworzenia masy?


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: O matko. Tego typu napoje są słodzone zwykłym cukrem ktory masz u siebie w cukierniczce w domu a ten cukier to bezwartosciowy proszek ktory dodaje ci do diety jedynie "pustych kalorii" a w konsekwencji odkłada sie w postaci tłuszczu. Ponad to o ile picie tymbarku to nic złego bo to sok, to picie coli to morderstwo dla żołądka - zawiera kwas fosforowy V. Colą chcesz uzupełniac węgle w diecie ? :rotfl:
Wartościowe cukry to glukoza, fruktoza, maltodekstryna i dekstroza i napewno ich nie znajdziesz w coli czy 7up :D tylko wlasnie w ryzu, owocach itp itd. oraz w carbo. Wiec proponuje kup sobie carbo. Z napoi to jedynie wartosciowe węgle znajdziesz w napojach izotonicznych (np. Powerade).

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
no wiesz o ile o coli to tak aby napisałem, bo wiem o jej wlasciwosciach :P ale o Tymbarku to nie wiem..
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
Picie tymbarku w czasie treningu - ok, no poprostu sok, ale tez zapewne slodzony jest zwyklym cukrem. Choc pewnie zawiera sladowe ilosci fruktozy bo jest z owoców. Pamietaj - zwykly cukier z cukierniczki energii ci nie da !!! dlatego jest on bezwartosciowy jako zrodlo energii. A o to tu chodzi, jesli cwiczysz to starasz sie przyjmowac takie węgle ktore ci dadza energie !! Jesli koniecznie chcesz cos pic w czasie treningu kup sobie jakis napoj izotoniczny np. Powerade - ten zawiera glukoze i maltodekstryne.

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli

no dobra nie znam sie na złożonych/niezłożonych a pytałem : "ale czy one nadają się do tworzenia masy?" wiec mi nie pisz jakie one są...


jakbys mial jakies pojecie o odzywianiu to bys wiedzial ze nie :kwasny:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli

jakbys mial jakies pojecie o odzywianiu to bys wiedzial ze nie


no to może teraz je zdobywam??!! Ty się z ta wiedzą urodziłeś :kwasny: ?
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
po pol roku pakowania powinienes to wiedziec :zdegustowany:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
jak widać po mojej wadze o DIECIE DOPIERO SIE UCZE, mam jeszcze czas, mam dopiero 16 lat :P
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
jeszcze jedno: unikaj w czasie treningu picia napoi energetycznych typu Redbull - choc one tez zawieraja te "dobre węgle", ale sa gazowane. Gazowane napoje w czasie treningu sa niewskazane. Napoje izotoniczne nie sa gazowane.
Pomysl tez o zakupie carbo.

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
Pijąc „puste kalorie” organizm trawi je zamiast tych wartościowych, które odkłada w postaci tłuszczu.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
do tematu cukru nawiazujac to z tego co pamietam organizm nawet traci pewne skladniki odzywczke by go dziabnac :hyhy: i jestesmy podwojnie na minusie hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: zródło - pochodzenie węgli
:przestraszony:
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024