Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan zywieniowy dla kurczaka :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

RockR
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan zywieniowy dla kurczaka :)
Użytkownik janu zaproponowal mi pomoc w postaci przygotowania planu zywieniowego dla mojej postury na nabranie masy gdyz w przeszłości mial taki sam problem :dance6: i z sukcesem z tego "wyszedł".

Zatem jak z uwzglednieniem porcji powinienem się odzywiać na codzień, uwzględniajac rowniez stosowanie bialka i gainera, i z jaka częstotliwościa powinienem powinienem chodzić na silownie/basen? Myślalem o wtorek:basen,środa:silownia,czwartek:basen,piatek:silownia - czy to dobry pomysł? :dance:


Jeszcze raz z góry dziękuje za pomoc!

:]

ps. pięknie się janu wyrzeźbileś z tych 55kg, dokladnie tak chcialbym wygladac :nabita: gratuluję!!!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan zywieniowy dla kurczaka :)

Użytkownik janu zaproponowal mi pomoc w postaci przygotowania planu zywieniowego dla mojej postury na nabranie masy gdyz w przeszłości mial taki sam problem :dance6: i z sukcesem z tego "wyszedł".

Zatem jak z uwzglednieniem porcji powinienem się odzywiać na codzień, uwzględniajac rowniez stosowanie bialka i gainera, i z jaka częstotliwościa powinienem powinienem chodzić na silownie/basen? Myślalem o wtorek:basen,środa:silownia,czwartek:basen,piatek:silownia - czy to dobry pomysł? :nabita:


Jeszcze raz z góry dziękuje za pomoc!

:]

ps. pięknie się janu wyrzeźbileś z tych 55kg, dokladnie tak chcialbym wygladac :D gratuluję!!!


:D Dzieki ale ja marze o wielkich rozmiarach... w miare jedzenia apetyt rosnie :D :dance:
B) zeby ulozyc diete musisz obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne i podzielic to na bialko weglowodany i tluszcze. rozpiska jak to sie robi jest w temacie"jak obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne" znajduje sie on w dziale dieta na samej gorze w waznych tematach- pierwszy temat. przeczytaj go calego, wez kartke i dlugopis i jazda B) troche jest obliczania ale wszystko wyjdzie Ci dokladnie. podziel to pozniej na gramy. powinno Ci wyjsc dzienne zapotrzebowanie. pozniej wystarczy podzielic na piec posilkow(jak nie da rady piec to jakis posilek mozesz zastapic gainerem). powinno ci wyjsc jakies 2,5 grama bialka na kilogram ciala, 6 gram weglowodanow na kilogram ciala(dziennie) a tluszczem nie musisz sie tak przejmowac poniewaz nie masz tendencji do tycia (podalem przyblizone zapotrzebowanie).
Powinienes wiedziec jakie wartosci odzywcze ma dany produkt czyli ile zawiera bialka ile wegli, tluszczu. wiec tabele produktow znajdziesz tez w waznych tematach tam pisze ile co zawiera.
Pozniej mozesz wstawic diete do oceny. jak cos bedzie nie tak to napewno Ci ktos poprawi
B) jesli chodzi o trening na mase to dwie wizyty na silowni w tygodniu to za malo B) . musisz chodzic minimum trzy. I niestety to koniecznosc. B)

diety za Ciebie nikt nie ulozy bo nikt nie zna twojej sytuacji (czyli jaki jest twoj dzienny wysilek, ile jestes wstanie posilkow zjesc dziennie, czy mozesz sam kupowac jedzenie czy musisz jesc to co rodzice ugotuja, czy pracujesz czy chodzisz do szkoly... itd)
a z tym planem na mase to mi chodzilo o plan treningowy B) bo na tym sie lepiej znam( ale mowisz ze zapisales sie na profesjonalna silownie i jest tam trener, wiec on powinien zrobic to w fachowy sposob B) ) zycze mega przyrostow B)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024