Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o cykl :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

didzej1987
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
dzieki przybajmniej
jeden dora rada pojechal
a teraz dorwalem ternbolone a to jest jeden z nasilniejszych koksow wiec
  • 0
Tylko Bog moze mnie sadzic

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D

a teraz dorwalem ternbolone a to jest jeden z nasilniejszych koksow wiec


co ty sie odgrazasz ze sie bedziesz kul :hyhy: jak nie weszlo ci do lba to co probowalismy ci przetlumaczyc :zdegustowany: to wbijaj sobie to nawet po 10 razy dziennie :rotfl:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

didzej1987
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
nie bo mnie wkurza to ze pszyszedlem po ade a ti zostalem zjechany
  • 0
Tylko Bog moze mnie sadzic

kowi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ldz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
Bo po tym cyklu znajdziesz sie w szpitalu !!! czlowieku masz za mala wiedze nawet na walniecie samej mety a przychodzisz tu i wyjezdzasz tu z takimi syntetykami zalejesz sie woda i nie wykozystasz tych koskow ja zrobilem podobny blad wziolem na 1 cykl omke i mimo ze odblokowalem sie nie odpuscilem ani 1 treningu to polowa tego co udalo mi sie osiagnac mi zeszla wiec radze ci odpusc bo zrobisz sobie krzywe
  • 0

kowi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ldz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
Bo po tym cyklu znajdziesz sie w szpitalu !!! czlowieku masz za mala wiedze nawet na walniecie samej mety a przychodzisz tu i wyjezdzasz tu z takimi syntetykami zalejesz sie woda i nie wykozystasz tych koskow ja zrobilem podobny blad wziolem na 1 cykl omke i mimo ze odblokowalem sie nie odpuscilem ani 1 treningu to polowa tego co udalo mi sie osiagnac mi zeszla wiec radze ci odpusc bo zrobisz sobie krzywe
  • 0

kowi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ldz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
Sory za podwojny wpis
  • 0

didzej1987
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
tez zarlem omke i to nie raz wiedz bez woedzy nie jestem chcialem tylko sprawdzic jakiej wy mi rady udzielicie
  • 0
Tylko Bog moze mnie sadzic

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D

tez zarlem omke i to nie raz wiedz bez woedzy nie jestem


chyba jednak jestes bo omki sie nie zre :wstyd:

zostalo mi jescze tylko 200 mety to jest 2 tygodnie


a to na to przyklad :P jak zezresz te 200 tabs w 2 tyg. to na bank sie zalejesz a nie zrobisz miesnia :wstyd: na to wszystko potrzeba czasu, a nie "walne sobie to w 2 tyg. i sie wyj*ie :hyhy: a po tygodniu wszystko wysikac bo nic z tego nie bedzie miesniem :rotfl:

Pomysl troche :suchy: odstaw te tabsy na 3 miesiace bo i tak nie przekonam cie zebys tego nie bral :[ kup sobie 20 shotow prolki i zrob sobie z tego jakis cykl z glowa np.:
1-8 prolo 200mg e5d
1-6 meta 15mg ed czyli 3 tabs na dzien co 5-6 godz. po 1 a nie 12 na dzien jak to teraz robisz
Odblok 2 tyg. po ostatnim shocie prolki z 24 tabs clomidu pierwszego dnia 200mg potem po 50 mg az do konca. Pod reka miej nolve wrazie problemow z gino ;)
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

didzej1987
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
oki dzikx zastosuje sie skoluje se kase i pomysle a jaka jest pelna nazwa tej prolki
  • 0
Tylko Bog moze mnie sadzic

Massazysta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silka
  • Zainteresowania:silka & muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cykl :D
Testosteron prolongatum

Substancja czynna: testosterone enanthate
Źródło: Jelfa, Polska
Opakowanie: 100mg/1ml

Czas aktywnego działania: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co piąty dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji

» Canka tego produkto to okolo 35/50zl za paczke 5 ampul

Syntetyczna pochodna testosteronu o działaniu androgennym i anabolicznym. U mężczyzn pobudza spermogenezę, rozwój jąder, pęcherzyków nasiennych, gruczołu krokowego, warunkuje także rozwój drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych. U kobiet wykazuje działanie antagonistyczne w stosunku do estogenów. Zarówno u mężczyzn jak i u kobiet działa anabolicznie. Zwiększa tolerancję azotu, wapnia, sodu, potasu, chloru i fosforu w ustroju, co prowadzi do zwiększenia masy kośćca i mięśni, zatrzymania wody w ustroju, pobudzenia wzrostu kości. Pobudza eytropoezę i zwiększa waskularyzację skóry. W znacznym stopniu wiąże się z białkami osocza. W wątrobie jest metabolizowany do działającego słabo androgennie androsteronu oraz nieaktywnego etiocholanolonu. W narządach docelowych ulega przekształceniu w bardziej aktywny dihydrotestosteron. Wydala się głównie z moczem. Preparat o przedłużonym działaniu pozwala na znaczne wydłużenie odstępów pomiędzy poszczególnymi wstrzyknięciami - po wstrzyknięciu domięśniowym działanie leku utrzymuje się przez 14 dni.

Wskazany u mężczyzn: hipogonadyzm, niepłodność wywołana oligospermią, zaburzenia okresu przekwitania, impotencja i inne choroby wywołane niedoczynnością jąder, niedobór białka w okresie rekonwalescencji, po zabiegach operacyjnych, w czasie chorób wyniszczających, marskość wątroby, osteoporozy, anemii aplastycznej. U kobiet: czynnościowe krwawienia maciczne w hiperestrogenizmie, mięśniaki macicy, endometrioza, późne przerzutowe postaci raka sutka, w połaczeniu z estrogenami w dolegliwościach okresu przekwitania.

Przeciwwskazany dla ludzi z nadwrażliwość na lek, rak gruczołu krokowego i rak sutka u mężczyzn, hiperkalcemia i hiperkalciuria, niewydolność serca, wątroby i nerek, guzy wątroby (w raku sutka lub endometrium wtedy, gdy nie są guzami przerzutowymi), ciąża i laktacja. Nie stosuje się u dzieci z otyłością przed okresem pokwitania, w ginekomastii, w okresie pokwitania i w zespole niezstąpienia jąder. Ostrożnie stosuje się u pacjentów w starszym wieku.

Ogólnie jest jednym z wielu testosteronów stosowanych w sporcie. Stosowany jest, domięśniowo najczęściej z innym koksem, takim jak. metanabol. Powoduje zatrzymanie wody w organizmie. Nie powinno się przekraczać 3 ampułek tygodniowo. Stosuje się go wraz z "Nolvadex`em", gdyż powoduje on ginekomastię.
  • 0
Songo Atack Atack Massa Go Q!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024