Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co brać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Co brać?
Witam wszystkich.
Zacząłem ćwiczyć 2 lata temu jesieniom, tylko tak dla kondycji. Po 3 miesiącach kupiłem butle Mirrage 50 a potem do wakacji nic nie brałem, w lipcu kolejna paka Mirrage i w sierpniu zacząłem brać monohydrat kreatyny, potem ćwiczyłem do grudnia i miałem przerwę przez 5 miesięcy, aż do niedawna. To wszystko nie dało mi zbyt ogromnych efektów, co powinienem teraz brać żeby mieć porządne efekty we wzroście masy mięśni?
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
dieta - trening - gainer jakis do tego kreta stosowana w cyklach ok 8 tygodni z przerwami między cyklami ok 10-12 tygodni
narazie polecił bym jakiegos stacka XP,HP,Storm solo badz mieszane z mono itp

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
Nie jestem ostatnio przekonany co do kreatyny w moim przypatku, dziwnie się po niej czuje:/ choć efekty daje mi niezłe ale co z tego jak po kreatynie miałem ostatnio przerwę 5miesięczną i znikły mi efekty.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
to cos musiałes zwalic po po krecie nie ma spadków to nie koks to co sie zbuduje to zostaje tylko trzeba na to troche popracowac

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
To nie wiem:/ miałem spadek do poziomu przed jej braniem.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
bo po cyklu nalezy przeprowadzic treningi o intensywnosci mniejszej bo meczac sie na tych samych ciezarach po cyklu jakie brales w trakcie mozna doprowadzic do przetrenowania lub stagnacji dlatego organizm musi dojsc do siebie po tym kilku tygodniowym cyklu na ktorym napewno nikt sie nie oszczedza. z tad sprawa jasna czemu miales spadki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
Ale ja wtedy w ogóle nie ćwiczyłem:/
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
buahaha ale zwala to czemu dziwisz sie ze spadlo ? przeciez to logiczne ze jak przestajesz cwiczyc moment lecisz z wymiarow, wagi, sily
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
tak to zachowanie typowego sezonowca 500g krety i treningi cos wejdzie i dowidzenia :hyhy: a potem zdziwienie czemu mi spadło :looka:

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
Wiem o tym ale nie to mnie dziwi a to jak krea na mnie działa. Po zażyciu kiepsko się czuje:/ Ostatnio znów zacząłem brać i zaś to samo, brak apetytu, mdłości i brak sił:/ To ostawiłem ją. Teraz zamierzam brać do wyczerpania 3kg tylko serwatki. A potem pomyśle.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Qsek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
Hehe oto przykład prawdziwego kulturysty żeby kazdy tak postępował to by same przecinaki chodziły po mieście :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
moze wina leży gdzie indziej bo po krecie to jedynie sie czesciej do kibla lata :hyhy: moze brałes cos jeszcze ?

Qsek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
A może to nie była kreata tylko meta buhahaha i dlatego spadki były :hyhy: :D
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
Nic nie brałem oprócz serwatki. A miałem przerwę z powodu złamanego żebra a nie braku chęci. Lekarz mi kazał więc odpuściłem na parę miesięcy
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
a z czym piles ta kreatyne ? i jaki zachowywales odstep czasu miedzy posilkiem a kreatyną
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
Godzinę nic nie jadłem, potem krea, trening po 30min i chwile po treningu i zaś przerwa 30-40min
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
jakos dziwnie skleciłes tego posta :hyhy:
bierze sie na czczo 30-40 min przed pierwszym posiłkiem i odrazu po treningu

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
A jak rezultaty przy takim braniu bo tak jak brałem to niezłe. I co jak rano biorę tez serwatkę? To jaka kolejność?
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co brać?
rezultaty najlepsze bo pory na jej przyjmowanie najlepsze
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024