Skocz do zawartości


Zdjęcie

stanzol prośba o rade !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Krotos
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

stanzol prośba o rade !!!
Siemka Panowie proszę was o rade mam stanzol w tabletkach 200/5mg w jakiej czestotliwosci mam jej stosowac i ile na dzien i kiedy przed po treningu ?? dodam ze waze okolo 106 kg na 185 cm chodzi mi oczywiscie o rzezbe, chialbym tez wiedziec o efektach ubocznych i czy na próbach wątrobowych cos mi wykaze jezli tak tojaką diete mam stosowac , nie mowie o ochronkach bo do nich aktulnie nie mam dostepu. z supli aktulnie skonczylem monohydrant i teraz tylko amio i hgh z glutaminka ... moze jakies poloczenie z suplami do wyboru mam tylko monohydrant, kre-alkalyn, glutamina i hgh .. z sterydai to moj pierwszy kontakt takze prosze o rade ... Pozdrawiam
  • 0
Krotos

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
powiem tak stanazol zabuza poziom cholesterolu wiec kup sobie cos na to nie wiem czy bedzie dobry kwas omega 3 ale on dobrze na serce i naczynia krwionosnie wpływa i jeszcze esseliv (czy jakos tak) na wątrobe
co ty nie masz dostepu do apteki ??
a dawkowanie to tutaj jest polecane 30 mg na dzien podziel to tak abys brał co 4-6 godzin ale ja ci polecam 50-60 mg na dzien bo cos wazysz
  • 0

Krotos
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
Tak wlasnie do apteki nie mam jako tako dostępu jestem na misji , jedynie co to witaminki tran, wątpie czy jakies oslonki na wątrbe ale musze zapytac.I jeszcze ma pytanko o co chodzi z tym odblokowaniem... po tym tym lekkim cyklu musze cos zrobic ,kur... nie chce miec nie sprawnego "WAcKA" chodx wiagra tu tania to nie mam zamiaru w nią inwestowac.
  • 0
Krotos

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
po odstawieniu specyfiku gdy jego ilosc spada w organizmie jest luka poniewaz twój organizm nie produkowal testa i ta luke zalewa kortyzol (hormon kataboliczny) i cala masa jak psu w dupe ale na wino masy za duzej nie zrobisz mimo ze wino prawie nie blokuje ale 10-12 tab colomidu powino byc pierwszego dnia 4 tab potem po 1 a i tak ok 12h po ostatniej tab wina zacznij to brac biez przed snem aby nie odczuwac efektów ubocznych colomidu i pamietaj lkepiej zaczac odblok za puzno niz zawczesnie
  • 0

Krotos
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
Zapytam wiec inaczej. Chce osiągnąc tylko rzezbe nie zalezy mi na masie, nie mam dostepu do colomidu czy innych. Wiec pytanie brzmi czy przy 200 tabsach moge osiągnąc efekty bez efektów ubocznych i powiklan ??????
  • 0
Krotos

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
no na pewno nie umzesz a czy nie bedzie skutków ubocznych nie wiem, wiem tyle ze kazdy steryd ma skutki uboczne
ale to jest winstrol a nie oma wiec odblok nie jest konieczny
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!

przy 200 tabsach moge osiągnąc efekty bez efektów ubocznych i powiklan ??????

cos tam osiagniesz, ale imo nie warto ryzykowac jak nawet nie mas dostepu do clomidu czy nolvy... pomysl o czyms lagodniejszym... poczytaj np o clenbuterolu
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!

a ci polecam 50-60 mg na dzien bo cos wazysz

pierwszy kontakt z saa a Ty mu radzisz taka dawke wina?! duzo za duzo.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
no ale typ wazy prawie 110 kg wy dajecie 30 mg dla typa co wazy 60 kg i dla takiego co wazy 110
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
ciezko dobrac dawki na oko jednego pokopie 30mg innego 60mg.. tak naprawde kazdy musi sam obserwowac swoj organizm.. i dopasowac dawke pod samego siebie... ale do tego trzeba miec juz odpowiedni staz trzeba znac dobrze swoj organizm...

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
na mnie 30 mg malo dawalo ale juz 50 mg to calkiem inna bajka
  • 0

Kellner
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Sztuki Walki Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
Jak chesz troche rzeźby zrobic to wez clambuterol i efedryne do tego wez oslonke na wontrobe a jak chesz wiedziec o skutkach ubocznych to jest taka magiczna wyszukiwarka gdzie sie wpisuje winstrol [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] : D Pozdrawiam
  • 0

Kellner
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Sztuki Walki Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: stanzol prośba o rade !!!
No raczej kreatyna ci nie wejdzie na rzezbe jeszcze monohydrant tylko wode ci pociagnie w nazwie pisze powinienes jakies aminokwasy wziasc jakies hmb spalacz tkanki tluszczowej. Wieksza dieta białkowa niz weglowodanowa i do tego jakis maly cyklik na probe z SAA. Rob z glowa poczytaj troszke lektur na temat SAA i wtedy wal. Pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024