Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o Info.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Mike_-_New
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o Info.
Witajcie.Mam pytanie do kogos doswiadczonego w sprawach cykli.Chcialbym zeby ktos z was pomogl mi rozpisac 2 cykle.Pierwszy cykl bedzie sie skladal 20 tescia 250 prolon. i 200 metki,a drugi tylko z samego tescia (15 strz.)Prosba moja jest taka zeby ktos z was rozpisal mi te dwa cykle : ile strzalow tygodniowo i ile ma trwac ten cykl aby byly jak najlepsze rezultaty i stezenia.Prosze odpowiedzcie mi jak najszybciej poniewaz chce niedlugo zaczac cykl.


Pozdrawiam was wszystkich i zycze powodzenia w kulturystyce.3mka :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Info.
napisz cos o sobie...

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Info.
nie biografie :rotfl: tylko waga, staż, wiek, wczesniejsze cykle ;)
  • 0

Mike_-_New
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Info.
Jesli chodzi o mnie to mam 183 cm wzrostu i waze ok 80 kg.amatorsko cwicze pare lat ale z dlugimi przerwami-czyli tak jakbym za kazdym razem zaczynal od nowa :rotfl:
kiedys jak zaczynalem cwiczyc sprobowalem 10 strz.omadrenu.przytylem po tym 10 kg i spore jak na tamten okres mialem rozmiary.musialem pozniej zrobic przerwe poniewaz mialem kontuzje barku.pozniej jeszcze kilkakrotnie wracalem do cwiczen ale na sucho.pocwiczylem pare mc i znowu cos mi pokrzyzowalo plany i musialem przerwac.teraz mam przerwe od swiat bozego narodzenia,ale ruszam od pierwszego kwietnia na silke.mam 21 lat.

moj cykl to ten skladajacy sie z 20 tescia i 200 metki

ten skladajacy sie z 15 tescia to dla kolegi ktory zacznie ze mna cwiczyc.ma ok 170-175 cm wz.,i ok 70-75 kg wagi.juz kiedys cwiczyl i ma za soba jeden cykl skladajacy sie z 10 albo 15 oma.musial przerwac cwiczenia poniewaz walnela go przepuchlina.jest w moim wieku.

ja juz wspominalem wczesniej potrzebuje dobre rozpisanie obu cykli.tzn jak dlugi ma byc cykl i ile brac tygodniowo (chce uzyskac max rezultaty i stezenie ktore pozwoli mi jakos wygladac zanim nadejda cieplejsze dni)

pozdrowka i czekam na konkretna odpowiedz od kogos kto ma o tym pojecie.3mka :cool:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Info.

mam przerwe od swiat bozego narodzenia,ale ruszam od pierwszego kwietnia


wiec w kwoetniu odrazu masz zamiar ruszac z cyklem??.. złe rozwiązanie... to jest dosc długa przerwa... rozćwicz sie... bys mógł sobie odpuscic koc na ten sezon staz masz dobry wiek tez jest ok ale za szybko i na szybko chcesz wszystko wziasc a z tego moga wyniknąc komplikacje... proponowałbym wziąśc kox na nastepny sezon...



ten skladajacy sie z 15 tescia to dla kolegi ktory zacznie ze mna cwiczyc.ma ok 170-175 cm wz.,i ok 70-75 kg wagi.juz kiedys cwiczyl i ma za soba jeden cykl skladajacy sie z 10 albo 15 oma.musial przerwac cwiczenia poniewaz walnela go przepuchlina.jest w moim wieku.



juz kiedys ćwiczył piszesz... kiedys czyli kiedy rok temu?? jak długo ?? onm tez niech odpusci sobie kox zwłaszcza po tym co napisales ze kiedys tam cwiczył...


P.S. omka na pierwszy cykl bardzo złe rozwiązanie zwłaszcza w tamtych "dawniejszych" czasach gdzie omka naprawde bardzop dobrze trzaskała... bez żadnej diety na omie mozna było zrobić świetną sylwetke czyt. mase



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024