Skocz do zawartości


Zdjęcie

przyszły cykl :P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

phantom_warrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

przyszły cykl :P
Na samym początku pragne powitać forumowiczów :P czytam i przeglądam to forum już od paru miesięcy i podoba mi sie jego kameralny klimat :hyhy:

wiek - 18
waga - 70
wzrost - 177
staz - 1,5 roku
cykle kreatynowe - 3 cykle na mono

pytanie :
Zamierzam z bratem (taki sam staz jak ja, podobne wymiary , troche cięzszy i wyzszy) na następny cykl zakupić XP lub CP , plus jakis gainer i białko , mamy razem do wydania 600 zł (max 700 ) , chodzi mi oczywiście o mase :P. Wystarcza 3 puszki XP dla dwóch na cykl ? Czy Xp lepszy na mase niz CP ? Lepiej kupić mniej masa xxl czy wiecej np tańszego gainera typu vitalmax gainer 1?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
Polecam wam XP bardzoo silny stack, czytalem testy na tym stacku i widziale jak koles 8kg masy zrobil na nim sila tez bardzo na plus.Cykl na XP to tak z 8ty by musial byc. Z tego co wiem to XP ma 50 porcji przyjmuje sie go rano i przed treningiem, a w nietreningowy (chyba) tylko rano wiec to zalezy ile razy w ciągu tyg trenujecie, latwo mozecie sobie policzyc. Jesli macie dobre diety to moze carbo? ale jak co to kupujcie gainer1.
  • 0

phantom_warrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
zalezy , czasami 4 razy w tygodni a czasami 3 razy w zależności czy nam sie chce nogi robić, dobra ale liczmy że 4 razy bo na cyklu pasuje ostro ćwiczyc nawet nogi :P czyli 3 puchy by wystarczyły na 6.8 tygodnia hmm to chyba mało troche ? chyba że 3 razy w tygodniu bysmy brali po 2 porcje ? czy lepiej opłaca sie kupić po 2 ? no nie wiem wkońcu bo tak to wiecej gainera bym zakupił
  • 0

phantom_warrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
aha co do diety, nie mamy jakiegos planu aczkolwiek:P staramy sie jeść więcej i bardziej wartosciowo, czyli gainer musi być .
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
phantom_warrior, hmmmm wsumie 8 tygodni to jest optymalny cykl ;] moze byc tez te 6 tygodni a Ci powiem że ju po 4 tygodniu nie będzie Ci sie chciało tego szamać ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
a ja bym ci polecil mono :P bedziesz mial wtedy wiecej pieniedzy na inne pozostale suple
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


phantom_warrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
nie będzie mi sie chciał "szamac" :P az takie niedobre ?? no nie wiem mono , w sumie ostatnio to juz nie zabardzo byłem z niego zadowolony i chciałem coś mocniejszego wyprobować
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
ale licz sie z tym ze jesli macie 600-700 zl i podzielicie to na dwoch to za 300 gora 350 zl co chcecie kupic jak sam gainer pare kg to ponad 100 zl...i zapewne bialko rowniez okolica ponad 100 zl chyba ze gustujecie w taniej ostrowii do tego niezbedne suple na cyklu w postaci chociazby mineralow-witamin, zma, lecytyny i juz nie pisze o innych :D i jeszcze za przesylke i po kasie...owszem mozesz kupic sobie xpanda ale wtedy kupisz bialko i gainer w takich ilosciach ze starczy na 2-3 tyg a jesli przerwa byla dluga to i mono podziala i do mono transporter i bedzie dobrze
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
to niech kupią 10 kilo gainer 1 , 2 puchy Xpanda i do tego 2 opakowania po 300 capsów mono wtedy XP to bedzie tylko jedna porcja dziennie , bardziej ekonomiczne wyjscie :P

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
i napewno finansowo lepiej bo cos zostanie w kieszeni ja juz po tym jak wydalem tysia na suple zal mi wydawac tyle pieniedzy jak przyrosty i tak kaprawe w odniesieniu do poniesionych kosztow :rotfl: dlatego polecalem mono bo co ma urosnac to urosnie :D wazniejsze sa tu skladniki takie jak ww,b bo to od nich sie rosnie i jesli ich nie bedzie dostarczal to wiadomo ze klapa a kreatyna bo to tylko dodatek ktory bez skladnikow diety miesni naszym dziennym zapotrzebowaniem nie napelni :D ale coz nie bede prowadzil tu krucjaty dla tych co zawsze kupuja tylko kreatyne na cykl i stawiaja ją jako głowna "baza" cyklu zamiast kupic sobie to czego brakuje w diecie i pod tym wzgledem dawniej bylo lepiej bo kreatyna byla droga i panowaly inne przekonania i robilo sie max 3-4 cykle w roku i wtedy zawsze nie ma bata dzialala :hyhy: a teraz w roku to i ktos z 10 cykli wali jak nie lepiej a pozniej narzeka hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


phantom_warrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przyszły cykl :P
chyba że CP kupic ? o ile mi wiadomo to 3 puchy te większe by wystarczyły na cykl dla 2 osób, troche kasy by zostało na reszte supli , czy może lepsza ta wersja ekonomiczna z XP co maks podał ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024