Skocz do zawartości


Zdjęcie

co do Xpanda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

ojciecpio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co do Xpanda
Mam w planach zakupić Xpanda. Nie mam zbyt wielkiego budżetu i nie wiem co jeszcze do tego dożucić, mam juz gainerka i carbo. Myślałem o tej nowej glutaminie z biogenixa ale Xpand ma tą glutamine. Więc moze BCAA... doradzcie coś!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
2 opakowania xpanda bo 1 to za malo...jak cie nie stac inny tanszy stack i to bedzie najlepsza opcja zamiast kupna glutaminy lub bcaa
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ojciecpio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Tak ale ja mam 16 lat i waże około 68 kilo i myślałem że jedna puch wystarczy.
czy faktycznie zainwestować w dwie??
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Tak dwie, nie wazne ile masz lat, jedna pucha starcza jakos na ponad 4tyg a dobry cykl to 8tyg , wiec dwie puchy musisz zakupic.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


ojciecpio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Ale ja chce to brać do 12 kwietnia
Bo wtedy mam bardzo ważne dla mnie zawody
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
a w czym kreatyna przeszkadza ci w zawodach?. brac kreatyny na 4tyg sie nie oplaca :zdegustowany:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Joks, mylisz sie ... oplaca sie... mono rozkreca sie w drugim tyg i w cwartym wzrosty juz sa minimalne. instruktorzy na silowni mowili ze kreatynke mozna brac 4 tyg albo wiecej i to sie sprawdza. ja teraz bralem 4 tyg i poszlo calkiem calkiem. Na pierwszym cyklu lecialem ponad 5 tyg i po 4 tyg nie odczuwalem juz niczego co odzczuwalem wczesniej.
A co do stackow to owszem 6 tyg minimum;]
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda

mono rozkreca sie w drugim tyg i w cwartym wzrosty juz sa minimalne

czyli chcesz nam powiedziec ze mono dziala tylko 2 tygodnie ? :rotfl:

instruktorzy na silowni mowili ze kreatynke mozna brac 4 tyg

pomysl logicznie...4 tygodnie to tylko 4 treningi klatki,bica itd. jesli uwazasz ze jest to wystarczajaca liczba to gratuluje :padam: ale w takim razie wytlumacz mi czemu cykle na saa trwaja nawet i 12 tyg a nie tylko 4 :P (skoro tyle w zupelnosci wystarcza) mimo ze te sa silniejsze...przeciez dla 4 treningow kazdej partii to sie nie oplaca nawet wydawania tylu pieniedzy i lepiej przeznaczyc na diete. jak robic cykle to pozadne a mono hmm jakby ci tu wytlumaczyc dziala zawsze dajac sygnal anaboliczny poprzez zatrzymanie wody w miesniach oraz antykataboliczny. tylko ze przez pierwsze tygodnie ludzie czuja kreatyne a pozniej odstawiaja bo nie potrafia wykorzystac tego ciagle utrzymujacego sie sygnalu anabolicznego ktory dopiero zaniknie gdy woda zejdzie z miesni. i kazdy inny mysli po 5-6 tyg o sila mi nie idzie kreatyna nie juz dziala...jakby sila miala rosnac co trening to bylibysmy strongmenami ;) wiec brak przyrostow silowych nie jest wyznacznikiem ze mono nie dziala bo jak pisalem dzieki wodzie faza anaboliczna sie ciagle utrzymuje.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


milstone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Księstwo Poznańskie
  • Zainteresowania:Sport.. muza..

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Jeśli kupisz 2 Xpeki to jednego możesz wziąźć Energizera, na kopa przed treningiem, którego na pewno otrzymasz;] Jeśłi myślisz o zawodach, to na pewno przyda Ci się zastrzyk energi.. Pozdrawiam
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
hmmm... no ja tu nie mowie o sile tylko raczej o wymiarach... koncze cykl po 4 tyg wiec kretki zawsze cos zostanie bo po co mam ciagnac jesczze 2 tyg skoro urosnie ze 2mm w bicku nie wiecej? a tak mam na nastepny cykl w ktorym urosnie znowu 1 czy poltora cm:) sa i prosze nie lap mmnei za slowka, mono dziala duzo dluzej tylko poprostu nie odczuwamy juz taich efektow wiec po co to ciagnac?? wytlumacz mi to... owszem, na kazdego kreatynka inaczej dziala ale na mnie dziala tak ze tylkow drugim i trzecim tyg czuje naprawde ze cos wcinam w czwartym tesz jakies minimalne przyrosty ale juz w piatym nei czulem wiec sadze ze wydaje kase z bloto... mam za soba dwa cykle. mierzylem sie i wazylem dosc regularrnie wiec wiem jak na mnie to wszytsko dziala. :kwasny: :kwasny:
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda

koncze cykl po 4 tyg wiec kretki zawsze cos zostanie bo po co mam ciagnac jesczze 2 tyg skoro urosnie ze 2mm w bicku nie wiece

a tak mam na nastepny cykl w ktorym urosnie znowu 1 czy poltora cm:

bez obrazy ale twoje teorie na temat kreatyn sa raczej nie z tego swiata :rotfl: jak po kazdym cyklu 4 tygodniowym mialbym robic 1-1.5 cm to w przeciagu roku uroslby mi biceps minimum 5 cm :rotfl: niewiem moze masz jakis dziwny organizm ale ja gdy bralem kreatyne to i w 7 tygodniu mialem lepsze przyrosty niz na poczatku, i nie robilem przerwy 2 tygodniowej po jej odstawieniu :P

imo zrob jakoms krucjatę w swiecie kulturystow by cykle kreatynowe skracac z obecnej dlugosci do 4 tyg ;) moze cie ktos wyslucha...a to ze po 4 tyg nie budujesz juz nic to problem bardziej zlozony. bardziej hmm jakby stagnacja bo przyrosty odczuwasz tylko wtedy gdy dostarczasz silnego bodzca a gdy ten slabnie nic kompletne zero a tak nie powinno byc...i dojdzie jeszcze do tego ze bedziesz musial ciagle cos brac by rosnac...wiec cos tu dzieje sie u ciebie nie dobrego :/ i dlatego wysnuwasz teorie 4 tygodniowa
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
[quote name="Joks"]
niewiem moze masz jakis dziwny organizm ale ja gdy bralem kreatyne to i w 7 tygodniu mialem lepsze przyrosty niz na poczatku, i nie robilem przerwy 2 tygodniowej po jej odstawieniu :P [/quote]
no wlasnie.. widzisz ty masz taki organizm a ja mam inny. mysle ze na cyklu z kretaynki wiecej jak potora cmciezko jest osiagnac a ja wlasnei go osiagam po tych 4 tyg.... kreatyna to nei SAA zeby mi roslo po 3 cm wiec watpie ze po zrobieniu cyklu 8 tyg dojde do 3 cm:D:D:D ale spoko, zrobie po wakacjach cykl taki dluugi i wtedy sie zobaczy;] bede zdawal relacje co tydzien:)

[quote]imo zrob jakoms krucjatę w swiecie kulturystow by cykle kreatynowe skracac z obecnej dlugosci do 4 tyg ;) moze cie ktos wyslucha...a to ze po 4 tyg nie budujesz juz nic to problem bardziej zlozony[/quote]
nie wiem czy zauwazyles ale napisalem w wczesniejszej wypowiedzi ze cykle na stakach to owszem minimum 6 tyg :kwasny:
[quote]bardziej hmm jakby stagnacja bo przyrosty odczuwasz tylko wtedy gdy dostarczasz silnego bodzca a gdy ten slabnie nic kompletne zero a tak nie powinno byc...i dojdzie jeszcze do tego ze bedziesz musial ciagle cos brac by rosnac...wiec cos tu dzieje sie u ciebie nie dobrego :/ i dlatego wysnuwasz teorie 4 tygodniowa[/quote]
no moze masz i racje.. moze to cos ze mna nie tak, ale mowie jak jest... no ale wkoncu moi trenerzy rowniez mowia ze cykl na kreatynce to z powodzeniem 4 tyg moga trwac i napewno bede zadowolony.[/quote]
  • 0
Moja malutka:)

ojciecpio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Ej a jaka jest rużnica między zwykły Xpandem a tym energized??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co do Xpanda
Xpanda Energizera jest o kilka porcji mniej lecz porcja przed treningiem swietnie pobudza z racji matrixu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024