Skocz do zawartości


Zdjęcie

cos na zwiekszenie laknienia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
kufa koniu zmuszasz mnie zebym sie powtorzyl
Activity najlepszy bo ma jeszcze w skladzie zestaw witamin z rodziny B
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
ja brałem tego z treca i nawet wszystkiego nie zjadłem bo żołądek czy tam wątroba niewiem dokładnie ale zaczęła mnie napierdalać więc odrazam
  • 0
train hard or go home

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
a brales do tego gainera?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
sorry Ineed.;p rzeczywiscie mi umnkelo



No wlasnie chcialem sie jeszcze dowiedziec jednej rzeczy przed kupnem .
co mam jesc? albo inaczej... czego mam nie jesc? no wiadomo ze duzych ilosci slodyczy i pokarmow ktore zawieraja tluszcze... no ale mam jakos sie inaczej odzywiac? bo kazdy mowi zebym uwazal co jadl. no ale ja nie jem nic takiego "tluszczowego" ... poza majonezem :D ale to sie da wyeleminowac. No a tak to co ... makaron chyba moge dalej isc;o no i te ... nieszczesne kanapki :D.

Wlasnie Joks. Jak z gainerem? musze go jesc skoro bede mial i tak nadwyzke kaloryczna z samego pokarmu? (licze na to ;p)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
ewentualnie porcja gainera po treningu. no najlepiej jakbys jadl tunczyki,kurczaki,serki,mintaje,polegwice wolowa,chleb razowy bo jak bedziesz ciagle jadl te makarony przy twojej wadze szybko niespalone wegle z makaronu,ryzu,ziemniakow itd.moga odlozyc sie w tluszcz.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
nie no ja wiem ze caly czas gadam o makaronach ale ja tego nie jem tak duzo ...


tunczyk tak jem . ale zwieksze jego ilosc.
kurczaka. tak . piersi z kurczaka prawie do kazdej kanapki
sere rzadziej
mintaje dosc czesto
poledwice to raczej rzadko..
no i chleb razowy tez zawsze . wiec chyba nie jest ze mna tak zle . jol.
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
no to produkty moga byc, tylko trzeba je dobrze porozstawiac na dobre godziny, pory dnia i bedzie dobrze ;)
  • 0

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
A czy to dibencozide naprawde dziala, bo mi obecnie w ogole sie nie chce jesc, ale to przez stres spowodowany w glownej mierze m.in. szkola, chodze zmeczony, tzn. niewyspany, biore co prawda kompleks witamin i mineralow, ale i tak jesc mi sie nie chce, totalny brak apetytu :/, a tu mase trzeba robic :D. Moze nawet popadam w depresje, nie ciesze sie zyciem, jestem smutny, wczesniej bylem zadowolony z efektow osiaganych na silowni, a teraz :/. Jestem jeszcze mlody, mam nie cale 18 lat i matka mi mowila, ze w tym wieku ludzie latwo popadaja w depresje itp. stad tyle osob w tym przedziale wiekowym siega po dragi itd. Slyszalem, ze to przez te hormony, tym bardziej, ze chodze na silownie i testosteron mam wiekszy, ktory o ile sie nie myle poglebia stany niezadowolenia :D. Dlatego tez pytam sie czy dibencozide naprawde zwieksza porzadnie laknienie, bo jest jeszcze alternatywa, moge miec za darmo megace, starsza jest pielegniarka i moze mi tego zalatwic sporo, ale boje sie ze po tym za mocno mnie zaleje, na innym forum, czytalem o takich przypadkach, ze np. koles zjadl mega wielka pizze i za 15 min byl glodny, albo ludzie w nocy jedli bo nie mogli wytrzymac z glodu :D. Bo teraz skupiam sie na masie i musze jakos dawac rade z tym zarciem pieprzonym, a bez wspomagaczy ni chuja nie zjem tyle chleba z szynka z kurczaka w szkole.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
no a nie mozesz zalatwic sobie tego meca C ale jesc na maxa male dawki?
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
podwyzszony poziom tescia ma tylko pozytywne skutki jezeli chodzi o psychike (jezeli przesadzony to moze wystapic agresja ale to na saa)
dibencozide dziala tylko nie mozesz spodziewac sie po nim cudu do tego zakup kozieradke
mega c to przy cyklach sterydowych, ale ogolnie imo szkoda zdrowia
na lepsze samopoczucie lecytyna pomaga (mi pomogla) ;)
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
Szeregowiec Ryan, jedz banany bedziesz bardziej szczesliwy a z takim avatarem tez popadalbym w depresje :P
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?

dibencozide dziala tylko nie mozesz spodziewac sie po nim cudu do tego zakup kozieradke


Jesli chodzi o dibencozide, to zalezy mi tylko na laknieniu, chce po prostu jesc duzo i ze smakiem, bo przez te trzymanie diety, to jedzenie musze popijac, czyms co mi smakuje :rotfl:. Nie wiem jak wy, zaawansowani juz "kulturysci" :D z blisko 3 letnim stazem (looknalem profil Joksa :D) dajecie sobie rade z tym zarciem, ostatnio rozmawialem z doswiadczonymi zawodnikami u mnie na silowni i juz tez nie moga patrzec na to jedzenie i wymyslaja przerozne kombinacje z potrawami. Ostatnio zreszta tak sobie myslalem, czy naprawde musze tyle jesc cwiczac na silowni, bo mam w klasie 2 kolegow, ktorzy trenuja juz kilka dobrych lat pilke nozna i maja fantastycznie umiesnione nogi, a jedza normalnie, to jest jak kazdy zwykly czlowiek, zreszta kazdy pilkarz ma potezne nogi, szczegolnie lydki, najlepszym przykladem jest Roberto Carlos, wiec sie zastanawiam po kiego grzyba tyle wegli w diecie?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Takie nogi to dla mnie szczyt marzen :D
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
kombinowanie z szama to normalna rzecz ja np. mam w cholere przepisow na rozne potrawy i z nimi kombinuje jak moge zeby mialo podobne wartosci odzywcze i inaczej smakowalo
pilkarze maja "duze" nogi ale za to od góry to chudziny
ja mam wyzej postawiony szczyt marzen od nog carlosa, pozatym on ma 16cos cm a ja prawie 190 cm
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cos na zwiekszenie laknienia?
a probowales bananow i jogurtu :D albo lodow i orzechow lub lody,banany, orzechy,rodzynki no duzo jest przepisow na to zeby jedzenie nie bylo nudne. nawet do zwyklej owsianki idzie dodac jakies truskawki,rodzynki,banany i juz smak inny teraz mam staz 3 lata i 2 miesiace :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024