Skocz do zawartości


Zdjęcie

Który zestew kreatyny mono jest lepszy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

kubakgb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motory

Napisano Ponad rok temu

Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
VITAL MAX Creatin 300g /zielona/ (31zł) + VITAL MAX Tauryna 200 kap. (29zł)


czy


OLIMP kreatyna x 300 mega caps (53zł) + Olimp Tauryna x 150 mega caps (31zł)




i dextroza jest potrzebna??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
nr 1, jesli chcesz mozesz dokupic dextro
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
mono to mono, kup tansze i zainwestuj w transportey (tauryna, dextroza) to mial na mysli JOKS, tak mysle :) ...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kaczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
Mam ten sam problem co poprzednik, która kreta jest lepsza ta Mega Caps z Olimpu czy ta Vital Maxa? I jakąs mądrom tauryne od siebie zapodajcie ;)
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
bloniu, co innego Joks, mial na mysli, a mianowicie ze vitalmax ma po prostu lepsze mono od olimpu, pisze to tak samo jak Joks, w oparciu o badania, ktore sa w FAQ
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
juz w jednym temacie odpisalem bloniowi ze mono to nie mono :). nie zebym nie lubil olimpa czy jak ale w porownaniu kreatyny olimp vs vitalmax, olimp wypada wedlug mnie gorzej. niedosyc ze vitalmax jest tanszy i ma dobre surowce z calego swiata. to moze nawet pochwalic sie w opisie kreatyny maksymalnym stopniem czystości 99,99 % i dobrym rozdrobienieniem. a zeby taki napisal widnial na opakowaniu to niestety panowie ale kilka certyfikatow i atestow przejsc trzeba. pozatym vitalmax to przeciez czechy, słowacja, polska, litwa, łotwa, oraz francja, i niemcy. a ja jakos nie slyszalem by biogenixowi/olimpowi sie wiodlo poza polska. dalej na rynku polskim sa przeciez 3 lata i produkuja suple wysokiej jakosci. na innych forach tylko i wylacznie poleca sie glownie kreatke vitalmaxa (zielona) oraz jesli nasi rodacy: Andrzej Maszewski na tych odżywkach szykował się do Mistrzostw Polski i Europy,Tomek Bobrowski,Zbyszek Wawrzyńczak, czy Sławek Marecki oni rowniez ich uzwyaja jak i zagraniczni kulturysci najbardziej bedzie tu znany Pavol Jablonicky cos znaczy. a powiedzenie ze kreatyna olimpu jest lepsza bo drozsza to glupota. takie twierdzenie że dobre musi kosztować jest blede bo wystarczy kupic towar z hurtowii z innego kraju np czechy i otrzymujemy towar tanszy niz rodzimy oraz dochodza do tego koszty pracy ludzi w fabrykach. dlatego placimy za suple vitalmaxa mniej a nie sa one w zaden sposob gorsze. podobna sytuacja jest w polskich aptekach, gdzie każdy zachodni lek ma swój polski tańszy odpowiednik ale przeciez nikt go nie kupi bo mysli ze jak tanszy podziala gorzej.a ludzie przepłacają za ten sam składnik. jednak w odżywkach dalej ludzie myślą że jak drożej zapłacą to im lepiej wejdzie. lubie i Treca i Olimpa i też używałem ich produktów ale zarówno w jednej jak i w drugiej firmie było już parę ciekawostek, których nie jestem nawet w stanie spamietac bo kilka ich bylo :hyhy:

edit przypomnialo mi sie i tak na rynku jest glownie kreatynka z niemiec i chin :rotfl: i producenci sie pod nie podpinaja. ale o tym to juz odzielnego arta trzeba byloby napisac jak to naprawde z tymi suplami jest i czemu wiele supli nie dziala. typu hmb (bo są tak naprawde dwa rodzaje hmb i nie pisze tu o revolution) oraz l-karnitynie itd. ale o tym nikt glosno wam przeciez nie powie :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
ja nie polecam vitalmaxa bo nam nie nie dzialalo :P kup olimpa
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
zawsze jest ten 1 % hehe :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
dwoch moim kumpli jedli ze mna te krete kupilismy chyba 1300g na trzech i im tez sie nic nie ruszylo :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
ja znow znam same pozytywne opinie o vitalu :). niema zreszta co porównywać tych firm bo prawda o produkcji kreatyny jest taka ze ani vitalmax,olimp,trec, i inne firmy ich u siebie nie produkuja i tak naprawde wszystko pochodzi z tego samego zrodla. biora sobie tani surowiec najczesciej z krajow 3 swiata i tylko pakuja,lub poddaja dodatkowemu rozdrobnieniu(mesh) + dodatki w postacji wit b6 lub tauryny. a jedyny producent jaki ma wlasne laboratoria produkcyjne to przeciez Inkospor i NOW inni maja co najwyzej u siebie laboratoria badawcze. dlatego we wszelakich testach nr 1 jest inkospor bo tylko oni maja u siebie nadzór produkcji a nie polegaja na innych. oprocz tego wszystko w koncernie farmaceutycznym Nutrichem Deutschland jest technologii japonskiej!a i niemcy jako kraj unijny przestegaja rygorystycznych norm produkcji. dlatego wszystko co pochodzi z skw jest uznane za najlepsze.innni dystrybutorzy tak naprawde sa dla nas nieuczciwi bo pierwszego zakupu dokonuja w dobrym labolatorium , otrzymuja certyfikat jakosci , po tym zabiegu kupuja do nastepnej partii to co jest tanie , a certyfikatem podpieraja sie jeszcze przez bardzo dlugi czas!. i dlatego jakas kreatynka firmy ktora dawniej sobie wyrobila certyfikat dziala znakomicie a teraz jest najzwykleiszym shitem :rotfl: i tak wyglada cala prawda o produkcji supli i uzywanych surowcach. wiem troszke na ten temat od ludzi ktorzy w tym pracuja i moge powiedziec ze producenci kreca tak naprawde rowne wałki :) o ktorych mozna byloby napisac niezlego arta hehe (dodawanie przez universala ph,wycofanie dawniej kreatyny hi-teca,czy rowniez ko olimpu, bledne podane zawartosci na etykietach bialek olimpu ktore byly zawyzone, czy takze bledne zawartosci na gainerach, opakowania folowie z naklejka wpi gdy w srodku jest naprawde wpc, cos tam jeszcze bylo z batonami ale nie spamietalem tych wszystkich ujawnionych wałków,aha proces olimpu w sadzie,czy brak nawet glupich miarek) i tak mi ostatnio tlumaczyl znajomy jak to naprawde jest z tym hmb i l-karnityna :rotfl: i prawda jest taka ze w rzeczywistości istnieją 2 rodzaje HMB: CA HMB taki jaki jest w większości suplementów i CA HMB hydrochlorek. ten pierwszy ma ok. 85% HMB a ten drugi ok. 75% HMB wiec jesli na opakowaniu pisze dla przykladu ze 1 kaps ma 1g to tak naprawde ma o wiele mniej. dlatego np skuteczna dawka l-karnityny to 3g bo tam wartosci sa rowniez zanizone z racji wystepowania l-karnityny bazy i winianiu l-karnityny. jednym slowem tną nas rowno :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
ja rowniez stanowczo odradzam Kreatyne Vitalmaxa... kompletnie nic nie poczulem... wiec nawet nie mowie o efektach, ktorych nie bylo w ogole... bierz kreatyne Olimpu 1250 Mega Caps do tego Tauryne rowniez Olimpu bo najlepiej wychodzi w stosunku cena/jakosc/ilosc
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
eee tam vitalmax jest najleprzy ;) jeszcze kazein i multipower , olimp jest wedłóg mnie przereklamowany nie jest zły ale są leprze firmy , mój znajomy brał mega capsy i duzo one mu nie dały (była dieta teuryna , dextro , i wystarczajacy starz ) i od tamtego czasu stwierdziłem ze Olimp wcale nie jest taki dobry ;)

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
ja bede twierdzil ze mono to mono jesli chodzi o I cykl. vitalmax czy olimp da efekty tylko wtedy jak bedzie dieta i przemyslane treningi.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
odbiegajac od tematow olimp vs vitalmax kupujcie mono: ultimate, kaizen,i inkosporu bo to sa najlepsze produkty z skw :D, kaizena dostaniecie np: w sklepie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dokladny adres to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] teraz jest jeszcze tansza ta kreatynka od olimpu po przecenie i jest to naprawde bardzo dobra kreatyna. ktora napewno olimp bije na glowe. chociazby o jej jakości swiadcza standardy ISO 9001 i GMP. oraz znaczek ®
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
kreatyna zielona z vitalmaxu jst dobra i moge ja polecic bo sam ja wypróbowałem ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024