Który zestew kreatyny mono jest lepszy??
Napisano Ponad rok temu
czy
OLIMP kreatyna x 300 mega caps (53zł) + Olimp Tauryna x 150 mega caps (31zł)
i dextroza jest potrzebna??
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
MIKOŁAJ BIERZE STERYDY
Napisano Ponad rok temu
edit przypomnialo mi sie i tak na rynku jest glownie kreatynka z niemiec i chin
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
Guest_maks_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Sztuki WalkiCo wybrać, co jest najbardziej skuteczne ? |
Sztuki walki |
|
|
||
czy to jest dobry plan??? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
LOGO/MONOGRAM ju-jitsu - PILNE! |
JIU JITSU |
|
|
||
w którym sporcie ważniejsza waga???? |
CROSS-BUDO |
|
|
||
po co jest to cale utwardzanie? |
CROSS-BUDO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
cell pomp + mono olimp faza nasycenia czy warto ???- Ponad rok temu
-
Zestawienie odzywek bialkowych- Ponad rok temu
-
najlepsza kreatyna mono?- Ponad rok temu
-
Jest coś lepszego z węgli od Mass XXL Trecka ?- Ponad rok temu
-
Xpand- Ponad rok temu
-
Pomoc - Jabłczan- Ponad rok temu
-
Zastój ... co robić ??- Ponad rok temu
-
Jakie Odżywki do mojej budowy ciała - foto- Ponad rok temu
-
Najsmaczniejsze i najlepiej rozpuszczalne bialko...- Ponad rok temu
-
Kaloryczność- Ponad rok temu




Ponad rok temu
