Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POLSKA
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


co wy na ten temat sadzicie i jak oceniacie obecna sytuacje w POLSCE.
  • 0

ma(j)ster
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:hip-hop,kulturystyka, itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
Wstyd i hańba dla calego narodu!!! :wstyd:
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
niecierpie tych rzadow i calej polityki :/
  • 0

Ivar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, literatura

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
"...A to Polska właśnie"
Nie wiadomo czy należy się śmiać, płakać czy ręce załamywać :/.
  • 0
Widzew i Ruch

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
coza loole :wstyd: , czym oni sie tam zajmuja, gorzej niz z Samoobrona w sejmie :kwasny:

Nawet Zulugula jest radnym :wstyd: xDD
  • 0

Ivar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, literatura

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Znalezione dziś w necie :|||
Ja pierdole...gdzie my zyjemy
  • 0
Widzew i Ruch

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
I pomyslec, że tacy ludzie rządzą tym państwem. Wszyscy tak pier.dola jaka ta młodzież niewychowana, a sami takie rzeczy odpier.dalaja ze glowa mala. I tak najlepszy grypsiarz z sejmu to nasz premier " 0.7 promila ma sie po jednym piwie" :zdziwko: czy ktos takie cuda widzial lub slyszal by mezczyzna mial po 1 piwie tyle???? takie cuda to tylko w heya.
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
Tak ale ktoś ich wkońcu wybierał prawda. Politycy to nędzna klasa. Coniektórzy profesorowie, ale pieprzą takie bzdety, że się ich słuchać nie chce.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Ivar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, literatura

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA

Tak ale ktoś ich wkońcu wybierał prawda.

Dokładnie :/. Naród wybrał - naród ma :/
Szkoda, ze tyle ludzi w naszym kraju to tak straszna ciemnota, która wybiera tych którzy głośniej krzyczą i więcej obiecują :/

Mnie ostatnio zgięła troche rozmowa z moim znajomym który w zeszłych wyborach głosował za SLD i był w ogole taki bardzo pro-lewica a w tych wyborach fanatycznie wręcz popierał PIS :/
Ludzieeee... litości
  • 0
Widzew i Ruch

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
Jednak nic nie przebije naszego Pana Giertycha ktory pamietam jak dzis zadecydowal ze krzyzacy wejda jako ksiazka obowiazkowa "KRZYZACY" do gimnazjum :zdziwko: choc trzeba dodac ona zawsze byla w gim. obowiazkowa no ale coz Pan Giertych skonczyl bodajze 2 czy 3 studia jest ministrem edukacji i tak bym chcial zajsc stanac tam przed tymi wszystkimi profesorami i zapytac "DRODZY POSLOWIE KTO DO KU.RWY NEDZY POZWOLIL ABY TEN POJE.BANY GIERTYCH BYL MINISTREM?" coz jedynego kogo mozna pochwalic za dzialanie to jest minister sprawiedliwosci co prawda dziala jak by mial 3 nogi w dupie ale ujdzie.
  • 0

Kadafi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zamość
  • Zainteresowania:Siłownia.. Dziewczyny :p Breakdance. capoeira, muzyka :p etc..

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
TO JEST WŁASNIE POLSKa... ;\... wszyscy politycy etc wogole to nic nierobią.. a jak robią to tak zeby było dla nich dobrze :P bo ja niewidze zadnych dobrych skutków :P jedynie lepper :D to jest ziom :rotfl: :rotfl: LEPPER na prezydenta :padam: kaczka do domu:D:D :zdegustowany:
  • 0
Life For Fight.... "Laught now Cry later"

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA

Tak ale ktoś ich wkońcu wybierał prawda. Politycy to nędzna klasa. Coniektórzy profesorowie, ale pieprzą takie bzdety, że się ich słuchać nie chce.


niestety po czesci wszystkiemu winni sa wyborcy, ale z drugiej strony klasa polityczna w Polsce jaka jest wszyscy wiemy, nie ma z kogo wybierac :/

Jak tak spojrzec po partiach to tylko w PO sa jacys naprawde wyksztalcenie ludzie, przez co ta partia jest najbardziej kompetentna do władzy. Po co inteligencja ma sie paprac w tym gow.nie. W wiekszosci sa to pseudo wyksztalciuchy :zdegustowany:

Mnie ostatnio zgięła troche rozmowa z moim znajomym który w zeszłych wyborach głosował za SLD i był w ogole taki bardzo pro-lewica a w tych wyborach fanatycznie wręcz popierał PIS :/


Ivar tylko krowa nie zmienia pogladow, ale takie skrajne przejscie - bez przesady :rotfl:

co do Ziobry to zabardzo sie w to wkrecil, uwaza ze jego pomysly sa najlepsze, nie bierze pod uwage opinii reszty swiatka "sprawiedliwych'' - przez co po nim jada
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
wg mnie najbardziej zaufanym politykiem wydaje sie byc pan Religa, minister zdrowia
a co do wyborow to nie oszukujmy sie, wies wybrala kaczora, kiedys nie glosowali, a jak teraz sie wzieli to mamy wioche w palacu krolewskim, ludzie z wiekszych miast glosowali na PO i wedlug mnie byl to rozsadniejszy wybor ale cuz, nic nie poradze :kwasny:
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA

ludzie z wiekszych miast glosowali na PO i wedlug mnie byl to rozsadniejszy wybor



poparcie dla tego sformulowania :padam:
  • 0

Ivar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, literatura

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA

Jak tak spojrzec po partiach to tylko w PO sa jacys naprawde wyksztalcenie ludzie, przez co ta partia jest najbardziej kompetentna do władzy.

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, ale niestety...chyba wszyscy zauważyli, że ten naród wybierze tych którzy będą więcej obiecywać :/

a co do wyborow to nie oszukujmy sie, wies wybrala kaczora

Kaczor by nie wygrał z PO nigdy gdyby nie żelazny elektorat który przyszedł z Rydzykiem(podobnie jak pan Stefan Niesiołowski nie będę mówił o tym człowiek "ojciec" albo "ksiądz"). Prawda jest taka, ze wybory dla Kaczorów wygrały babcie w moherkach.

A co do tej wsi...to nie do końca chyba to tak jasne jest, bo na szczescie obok takiej wsi Lepperowo-Kaczorowej czyli zacofanej i anarchronicznej istnieje ta bardziej nowoczesna wieś która głosowała na PO.

wg mnie najbardziej zaufanym politykiem wydaje sie byc pan Religa, minister zdrowia

Też mi się tak wydaje, bo to jest tak naprawde jedyny człowiek o właściwych kwalifikacjach.
Na mnie pozytywne wrażenie w tym rządzie zrobiła jeszcze pani minister Gęsicka od rozwoju regionalnego...Ona naprawde wykonuje kawał dobrej roboty.

Natomiast jeśli chodzi o innych ludzi z rządu to nienawidzę(ofkoz poza Romkiem, Lepperem i samym premierem) Gilowskiej(zdrajczyni :/) a także do marionetki Fotygi...
  • 0
Widzew i Ruch

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA

Na mnie pozytywne wrażenie w tym rządzie zrobiła jeszcze pani minister Gęsicka od rozwoju regionalnego...Ona naprawde wykonuje kawał dobrej roboty.


szczeze mowiac to o niej nie slyszalem, pewnie zrobila cos dla twojego regionu i kieruja toba jakies uzyskane partykularne korzysci :P

ta Fotyga to wieksza pomylka niz Roman z Andrew Warcholem razem wzieci, najgorszy minister s. zagranicznych od 89r.
  • 0

Ivar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, literatura

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA

szczeze mowiac to o niej nie slyszalem, pewnie zrobila cos dla twojego regionu i kieruja toba jakies uzyskane partykularne korzysci

Właśnie niestety nie :PP
Chodziło mi generalnie o rozdysponowanie pieniędzy z UE. Pieniądze zostały szybko rozdysponowane(na przetargi i inne tego typu rzeczy a nie na samochody dla wiceministów ;D) dzięki czemu nie przepadły :). Coś w tym musi być skoro nawet Gazeta Wyborcza pozytywnie wypowiadała się o minister Gęsickiej :D.
  • 0
Widzew i Ruch

ma(j)ster
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:hip-hop,kulturystyka, itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
w polsce by sie przydala CALKOWITA wymiana ludzi z rzadu i wprowadzenie reguly:"zajeba.les jakas sprawe(np. przepiepszyles kase podatników) poniesiesz konsekwencje"(np.wysoka kara pieniezna+dozywotni zakaz rzadzenia)i moze na chwile by bylo spoko w naszym skromnym kraju

takie jest moje zdanie :cwaniak:
  • 0

ma(j)ster
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:hip-hop,kulturystyka, itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA
:przestraszony: mam nadzieje ze mnie nie zamkna w wiezieniu za ta wypowiedz :D :rotfl: :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024