Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam i proszę o radę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

bluedog
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Witam i proszę o radę
Hej, mam 24lata ćwicze dopiero od miesiąca cały czas systemem (narazie pierwszy trzymiesięczny) z książki Joe Weidera i idzie mi całkiem nieźle. Dodam, że wcześniej troche biegałem ale na siłke raczej prawie wogole nie chodziłem. Wszystko było w pożądko do... ślubu;) Jestem po nim 2 lata i przytyłem przez ten czas ok.20kg.. Nie widać może tego po mnie ale obecnie przy wzroście 182cm waże 105kg... i tak przez ten miesiąć zbiłem już 5kg:) Chcialbym jednak ćwiczyć wspólnie z małożonką. Nie wiem tylko jak powinien wyglądać jej trening? Narazie ona rownież wspólnie ze mną ćwiczy systmem weidera, jednak nie czerpie z tego radości. Jej celem jest głownie poprawa mięśni dolnych partii ciała oraz (jak u każdej kobiety {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif spalenie tkanki tłuszczowej. Byłbym naprawdę wdzięczny gdyby ktoś z was kto ma o tym pojęcie przedstawił jakiś trening dobry dla kobiet, lub ewentualnie dał link do jakiejś strony gdzie wszystko jest elegancko rozpisane- szukałem czegoś takiego ale nie mogę nic znalejźć. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Dodam tylko na zakończenie, że ćwiczymy w domu. Moja minisiłownia składa się z: profesjonalnej ławki z regulowanym kontem nachylenia ( dodatkowo posiada ona stacje na nogi oraz modlitewnik), ławeczki rzymskiej, wyciągu górnego, gryfy 152cm i 213cm, hantli, poręczy do pompek i do podciągacia nóg, drążka ściennego, stojaków pod modlitewnik i drugich koło ławki, 150kg regulowanego w praktycznie dowolny sposób obciążenia oraz stepera z poręczą. Czyli najlepiej gdyby ów trening zawierał właśnie asortymenty posiadane przeze mnie bo już mam dosyć kupowania kolejnych rzeczy {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Z góry jeszcze raz dziękuje za pomoc, napewno odpowiem na każde pytanie, pozdrawiam, Daniel.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024