Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

sqn86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
:( no to dzis zjadlem ostatnio pizze i wypilem ostatniego browarka w tym miechu :(

ale to nic jest cel trzeba do niego dazyc wszelkimi srodkami :)
  • 0

sqn86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
witam ponownie

mam problem z tym gainerem jadlem go bodajze 4 dni i zaraz po pierwszym zauwazylem plamki na brzuchu z kazdym nastepnym plamek bylo coraz wiecej i rozchodzily sie po calym ciele nie wiem co sie dzieje ale gainera odstawilem, prawdopodobnie mam uczulenie na jakis skladnik bialka musze zrobic jakies badania. Ale to nie zmienia faktu ze chodze na silke 3 tyg przytylem 2 kg i czuje spory przyrost sily narazie bede jechal na sucho chyba ze polecicie mi cos? spotkal sie ktos juz moze z takim problemem? bede wdzieczny za kazda pomoc


dzieki z gory
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
hmm.. a z czym go pijesz i co to za bialko?? moze jestes uczulony np na laktoze bo pijesz z mlekiem albo mas ztakie hu.jo.we bialko:P o wlansie zobaczylem dipopiero ze to gainer byl ale to nie zmienia faktu ze moze zawierac laktoze:P
  • 0
Moja malutka:)

sqn86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
bialko serwatkowe najpierw pilem z mlekiem pozniej przezucilem sie na wode nastepnego dnia zmiejszylem dawki efekt: zero zmian... odstawilem
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
a po odstawieniu?? wiesz jak juz sie pojawi uczulenie to tak szybko nie zjedzie. napsiz jakei amsz te bialko.
  • 0
Moja malutka:)

sqn86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
po odstawieniu plamki znikly :/
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
no to napisz jakiego amsz gainera i jakie bialko to CI moze powiem od czego dokladnie to...
  • 0
Moja malutka:)

sqn86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
Witam ponownie chodze sobie juz na silke pare miechow czwarty chyba teraz leci, no i musze powiedziec ze jest coraz lepiej :D. Pisalem w poprzednich postach ze sypalo mnie po gainerze odstawilem go sprzedalem innemu ziomkowi jemu nic nie bylo -.-, kupilem sobie nowego innej firmy troche inny sklad i bylo OK!!, przytylem kilka kilo z 8 O o po 5 tygdniach gainer sie skonczyl schudlem 5 kilo ale zostaly miesnie i sila ;p

na poczatku zaczynalem od 50 kg max na jedno wycisniecie
teraz wyciskam 75 kg na prostej jeden raz

waze 76kg jade bez kreatyny itd.
jadlem tylko tego gainera przez pare tygodni, oczywiscie sylwetka i budowa sie poprawila ;]

Prosze o opinie co o tym sadzicie dobrze zle? chodze 3 razy w tygodniu ;], kupic moze jakies suplementy kreatyna itd :> co mi poradzicie?

Dziekuje z Gory
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów

Prosze o opinie co o tym sadzicie dobrze zle? chodze 3 razy w tygodniu ;], kupic moze jakies suplementy kreatyna itd :> co mi poradzicie?

czy robiles dobrze lub zle to juz musialbys przedstawic swoja dieta, trening itd. zebym mogl doglebniej sprawdzic calosc...odnosnie suplementu kreatyna od 6 miesiecy a narazie hmm mozesz kupic to czego brakuje Ci w diecie...carbo,bialko,witaminki itd
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeboje rady badziej doświadczonych kolegów
Za wczesnie jeszcze na stagnacje, wiec kreatyna odpada, zmien plan treningowy, pokombinuj z dieta, a zadne suplementy nie beda ci potrzebne, jednak zawsze mozesz sie wspomagac stala suplementacja, tj. omega 3, lecytyna, kozieradka, zma itp.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024