Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję rady !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ocean Waves
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Film, Stara dobra GRANA muzyka, Podnoszenie ciężarów

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuję rady !
Włąśnie kończę pierwszy cykl na kreatynce i przez ostatni tydzien mam ciągłą ochotę na SEKS !!! Moja ślicznotka nie zawsze ma czas żeby mnie wspomóc fizycznie dlatego się masturbuję. Problem w tym że robię to codziennie (1 raz) !!!!!!!!!! (Dla mnie to akurat i tak bardzo dużo, dawniej robiłem to raz na tydzien, raz na 2 tygodnie). Zastanawiam się czy jest to naturalne podczas stosowania odżywki, oraz czy wg mnie tak częsta masturbacja nie zmniejszy osiągów w siłowni itd. Dodam, że kiedy dostaję orgazmu jest on dość obfity...

Pozdrawiam i liczę na profesjonalne rady !
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
jak nie bedziesz klepał niemca po kasku przed siłownią to nie odbije sie to zbytnio na osiagach. inaczej moglbys byc slabszy. ogulnie kazdy facet ktory cwiczy ma wieksza ochote na sex z powodu podwyzszonego poziomu tescia. tylko ze po kreatynie to sie pierwszy raz spotkalem ;p po tribulusie to bys sie nie dziwil hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
Ocean Waves, nie wal konia na sedessie bo rurami echo niesie

a tak na poważnie sperma składa się w ponad 50% z aminokwasów, więc pasowało by dodać jeszcze jeden posiłek do diety (ew. gainer :hyhy: )

i nie wal konia jedną ręką, bo możesz mieć jak mój kolega w lewej ręce 4cm większe ramie :rotfl: :rotfl: (mańkut) - ale to mu zostało po teściu i nocnych ćwiczeniach :rotfl: :rotfl:
  • 0

Ocean Waves
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Film, Stara dobra GRANA muzyka, Podnoszenie ciężarów

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
Hmmm, jesli chodzi o odżywianie się to nie stosuję profesjonalnej diety ponieważ mieszkam jeszcze z rodzinom i mamuśka nie będzie specialnie gotować pode mnie. Mimo tego zawsze znajdzie się w lodówce coś dla mnie. Jem dużo ryb, wiele owoców (głównie banany), surówki, nabiał (najczęściej biały ser), zamiast ziemniaków gotuję sobie ryż, w miarę odtłuszczone mięso, płatki z mlekiem :)) itd. Może stąd wynika nadmiar białka w moim organiźmie, bo chyba dlatego mam ochotę na perwersyjne zabawy. Pozatym, jęśli bym się nie masturbował to i tak dostanę tzw. "mokrą noce" i duża część mojej spermy ucieknie podczas snu.

Będąc już przy odżywkach to chciałbym zapytać: niebawem kończę 1 cykl kreatynki, stosowałem ją 6 tygodni i teraz będzie 4 tyg przerwy. Czy w przerwie nastąpią jakieś zmiany w organiźmie? Chodzi głównie o spadek siły, masy, itd.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !

i teraz będzie 4 tyg przerwy. Czy w przerwie nastąpią jakieś zmiany w organiźmie? Chodzi głównie o spadek siły, masy, itd.

po tych 4 tygodniach znow chcesz brac kreatyne ? jesli tak to za wczesniej musisz odczekac ze 3-4 miesiace. dalej kreatyna to nie steryd to co zbudowales naturalnie zostanie. ale cos tam lekko poleci bo mono zatrzymuje wode jednak i tak jestes zawsze na plusie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
3-4 miesiące? Już nie przesadzajmy. Odstęp powinien trwać min. tyle ile trwał cykl.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
ale w roku najlepiej robic max 4 cykle kreatynowe :) wiec wychodzi co 3 miesiące bo watpie ze jak ktos pojedzie na kreatynie 6 tygodni i zrobi tylko 6 tygodni przerwy ze nastepny cykl bedzie rownie efektywny zwlaszcza na tej samej formie kreatynie. juz nie pisze o tych co robia cykle na 4 tygodnie wtedy odstep 4 tygodnie rowniez stanowczo za malo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
ja robie 2 cykle teraz w roku :) chyba ze jak bede robil zezbe to dozuce moze trzeci :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !

a tak na poważnie sperma składa się w ponad 50% z aminokwasów, więc pasowało by dodać jeszcze jeden posiłek do diety (ew. gainer :hyhy: )


aleś pie.r.dolnął o czlowieku

wal śmiało, nie ma przeciwskazan zdrowotnych
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
Jak juz to sperma składa sie w większości z aminokwasu argininy
takze trzeba by tego włąsnie wiecej dostarczyć jak sie trzepie nałogowo :D
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !

Jak juz to sperma składa sie w większości z aminokwasu argininy


właśnie, o to mi chodziło :hyhy: :hyhy:
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !
w takim razie nie pukaj w jajko bo ci miesnia spadną i w koncu znikniesz, zostanie sam huy i ręka na nim beheheheh
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję rady !

w takim razie nie pukaj w jajko bo ci miesnia spadną i w koncu znikniesz, zostanie sam huy i ręka na nim

no kurfa forum kulturystyczne,...., a sie tak smieje z nie ktorych wypowiedzi jak bym palil zielsko! tak 3mac!!
:super:
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024