Skocz do zawartości


Zdjęcie

meta oma susta farmak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: meta oma susta farmak
zgadzam się z Tobą zloty.. ale wiadomo już jest o dawna ze omka nie jest dla sezonowców i nie bierze się jej na pierwsze cykle... ja osobiście jestem przekonany do omki a ze wzgędu na toiżposiada ona również krótkie estry kól bym ją e3d aby możliwie jak najlepiej ją wykorzystać...

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: meta oma susta farmak
no tak z tym sie zgadzam

dla mnie tez walenie e3d to lepsze rozwiazanie-pisalem o tym nieraz, ale to wychodzi ponad pół grama testa/week a to jest taka dawkado ktorej trzeba miec odpowiedni staz na koksie bo wiecej naprawde nie znaczy lepiej.


a wiecie cos o tym testosteronie "farmak" ?? i czy w razie polaczenia go z oma bylyby jakies zaskakujace efekty?? oczywiscie przy tym ze ome juz e5d albo nawet co tydzien

pozdro dla wszystkich
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: meta oma susta farmak
no zwykłe połaczenie teścia z teściem... wiadomo dorzucisz inny koks wiec może lepiej pujśc osobiście nie preferuje łaczenia testa z testem....


oczywiscie przy tym ze ome juz e5d albo nawet co tydzien


e5d jeszcze przejdzie ale e7d nie ma już sensu... bardzo niskie stężenie..

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: meta oma susta farmak
jasne mozesz dorzucic propa na kick, ale nie widze sesu wtedy metkia na poczatek albo prop albo meta,

lepiej zrob tak

meta 1-4 20mg ed
deca 1-10 200mg e5d
susta 1-11 250 e5d

jesli jestes bardzoej zaawansowany chociaz nie widac tego nie napisales jakie cykle byly itp to mozesz zmienic na suste e3d

aha propa + wino mozesz zastosowac na lagodniejsze zejscie i latwiejsze trafienie z odblokiem ale tego ci juz nie rozpisze bo nie wiem jakie twoje doswiadczenie
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: meta oma susta farmak

aha propa + wino mozesz zastosowac na lagodniejsze zejscie i latwiejsze trafienie z odblokiem ale tego ci juz nie rozpisze bo nie wiem jakie twoje doswiadczenie


w jego przypadku to juz nie ma sensu za mocno by bylo...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024