Skocz do zawartości


EAP-Pilne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

EAP-Pilne
Witam.Biore teraz Testabolon(250 mg) z EAP i mam problem bo zastrzyk mnie nie boli ale na nastepny dzień puchnie troche tyłek i boli przez kilkka dni,martwię się że nie będę maił gdzie kuć.Mieszam go razem z Deką(EAP) ale ona jest Ok bo Kumpel bierze.PO testabolonie go tak samo boli tyłek.Teraz mam nawet śiniaka.Zaraz po wyjęciu igły krew mi po ty leci ciurkiem,po Propie tak nie mam.Co wy na to?

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne
ja tak mialem po antybiotyku :D bo nie moglem w tabletakch przyjmowac bo zaslaby byl , i w zastrzyku bralem i strasznie bolalo i dupa mnie jeszcze boli a jestem juz 2tyg po chorobie , ale co poradzic
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne
Kiniek, nie martw się, wszystko jest okej. Towar z EAPu tak ma. Masz starą serię w zwykłych opakowaniach czy nową (złote etykiety i hologramy? bo słyszałem, ze ta nowa seria juz nie boli. a opuchlizna i siniakami sie nie przejmuj.

Zaraz po wyjęciu igły krew mi po ty leci ciurkiem

a to wina braku umiejętności robienia zastrzyków. pamietaj, zeby wtłaczac towar bardzo bardzo powoli i po wbiciu całego potrzymac jeszcze kilkanascie sekund.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne

a to wina braku umiejętności robienia zastrzyków. pamietaj, zeby wtłaczac towar bardzo bardzo powoli i po wbiciu całego potrzymac jeszcze kilkanascie sekund.


tak to jest bardzo ważne wielu z nas robi taki podstawowy błąd...

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne

Kiniek, nie martw się, wszystko jest okej. Towar z EAPu tak ma. Masz starą serię w zwykłych opakowaniach czy nową (złote etykiety i hologramy? bo słyszałem, ze ta nowa seria juz nie boli. a opuchlizna i siniakami sie nie przejmuj.

Zaraz po wyjęciu igły krew mi po ty leci ciurkiem

a to wina braku umiejętności robienia zastrzyków. pamietaj, zeby wtłaczac towar bardzo bardzo powoli i po wbiciu całego potrzymac jeszcze kilkanascie sekund.

wiesz samemu troche lipnie sie robi ale tak jak pisałem to robia szota z farmaka nie miałem takiego ciśnienia krwi.mam ten label z Złotymi naklejkami.Wczoraj widziałem taki sam tylko substancja była jakas jaśniejsza nie pomyslałem bo może on by mniej bolał."Ten towar tak ma a czy dobrze działa?"
Ok.Dzięki za rade.Dobrze są tu ludzie którzy potrafią udzielic normalnej i mądrej odpowiedzi.
Ps.z szotem zawsze robie tak jak mówicie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne

Ten towar tak ma a czy dobrze działa?"


sie okarze jakskończysz cykl.. ;)

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne

Ten towar tak ma a czy dobrze działa?


no jeszcze EAP nie zaniżyło stężenia z tego co mi wiadomo, a jeśli już to nieznacznie. Na pewno bedzie dobrze. tylko wiadomo, ze jak Ci sie siniak pojawi to nie wbijaj w niego drugi raz tylko zmień miejsce injekcji.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: EAP-Pilne
Ok.Dzięki


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024