Skocz do zawartości


oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
wiek 20lat starz na siłce 3,5roku waga93 BRałem już SAA wiadomo byłem [cenzura] i miałem nie przemyślane cylke pewnie jak każdy początkujący heh.Mam takie pytanie co moge dorzucić do 10strzałów omy i 150tablet mety.Chcę zrobić cyklon typowo masowy odblok wiadomo clom i nolwe mam poradźcie co mam dorzucić myślałem o siłabolinie 10strzałów ale czy moge go wrzucić razem do cylku.Czekam na opinie LUDZI KTÓRZY NAPRAWDE SIĘ NA TYM ZNAJĄ CHODZI TU O MODA ITP. jeśli masz zamiar pisać odpowiedzi cytowane z innych postów to lepiej już nic nie pisz.
Czekam na wasze odpowiedzi pozdro ludziom z forum:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
powiedz jeszcze z czego miałes te cykle!! ;)
Który to ma być twój cykl tak będzie łatwiej!! ;) wtedy jakos sobie poradzimy!! ja bym sprubował coś połączyć tesc lub omka+ deka + i plus ta meta(jaką mete masz)

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
heh meta to meta nie ma różnicy próbowałem każdej polak bardziej czysty rusak bardziej kopie .A to jest mój 4cykl poprzednie meta,oma+deca ,oma+meta. Ale teraz deca odpada myślałem o siłabolinie co o tym myślicie??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc

heh meta to meta nie ma różnicy

o bionabolu tez to powiesz :rotfl:
a tak powaznie to silabolin 10 strzalow to sobie mozesz na sniadanie zapodac za mala ilosc,jezeli ma byc to masowka to ja wyrzucilbym mete i zapodal sobie antka,tak przez 3-4 tyg ladnie bys wtedy urosl a pod koniec dorzucil jeszcze winko na utwardzenie i definicje. aha i zapomnialem dodac 10 strzalow omy to zamalo, jak juz brales ja dwa razy to wypadaloby zwiekszyc teraz dawkowanie bo raz na tydzien to stanowoczo zamalo a od mety tez widze juz specjalista jestes :rotfl: dlatego wyrzucilbym ja kompletnie z cyklu jak pisalem wyzej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
hmmm antka powiadasz Joks?? No w sumie juz ma kilka tych cykli za sobą ale wrzucać antka no nie wiem!! w sumie by mógł go sobie wrzucić max 2 tab dziennie przez 4 tyg!! i jakies bardzo dobre osłonki bo strasznie ryje wątrobe!! do tego dorzuciłbym jednak omena gdzies tak 250mg e3d 1-8 nie powinno byc źle w sumie najlepiej zastosowac diete bo jeśli bedzie sie jadło wszystko co popadnie to ładnie może zalać!! :/ ale bym był bardziej za rozwiązaniem deka+oma+ meta :wstyd:

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
dzięks właśnie o takie odpowiedzi jak ta mi chodziło rzeczowo na temat pozdro 3majcie się a z antkiem to lipa za mocny jeszcze jak dla mnie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
w takim razie pozostaje oma + deca tylko ze ta znow w wiekszych dawkach bo juz brales raz dece co wiaze sie ze sporymi kosztami,wiec hmm proponuje troszke zmienic srodki i sprobowac cos na 6 tygodni z krotkich estrow nie dadza moze one tak rewelacyjnie duzej masy ale znow robic kolejny raz na tych samych srodkach mija sie z celem,a takto uzyskasz chociaz dobrej jakosci miesien,bo ja juz naprawde nie bawilbym sie kolejny raz w mete,wolalbym raz a porzadnie wziasc antka i pozniej zrobic sobie przerwe w oralach na spory czas niz kolejny chyba cykl 3 raz z mety robic cykl to rowniez dla watroby nie jest zdrowe a nawet porownywalne byloby do 1 cyklu antka :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: oma +meta+...??co jeszcze proszę o pomoc
hmmm... no mimo to ja bym pociagnąl jeszcze raz w takim razie omke ale w jakiś inny sposób np co dwa, trzy dni!! i do tego cos dorzucił jeśli chodzi o mase to jedynie zostaje jeszcze deka meta antek hmmm no i chyba nic takiego ciekawego juz nie ma!! :/ także za dużego wyboru nie masz!! Ja bym zaproponował coś takiego:

omka 1-8 250mg e3d lub e2d
deka 1-7 200mg e5d
meta 1-4 20mg ed
albo jeszcze na konic myslalem zeby pociągnąc cos krtotkiegop np propa z 4 tyg (ale to juz moje indywidualne przemyślenia!!) ;)

no i do tego dieta i pewnie ładnie by było!! ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024