Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl na ostrą redukcje!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

cykl na ostrą redukcje!!
witam!! mam proźbe zna ktoś moze dobry cykl na redukcje!! chodzi o to zeby był za razem mocny jak i bezpieczny!! Redukcje chce robic moj kumpel ponieważ zalożył sie że z kumplem ze zrzuci troche kilo a zostało mu mało czasu!! :zdegustowany: A zakład jest dla niego bardzo ważny ponieważ założyli sie o ladna sumke!! :rotfl: :rotfl: ale nie wiem dokładnie o jaką!! :rotfl: :rotfl: mówił coś o 1000pln!! :hyhy: :hyhy: Bym był bardzo wdzięczny za jakiś dobry cykl!! ;)

pozdro!!

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
podaj wiek, wagę, wymiary, bf, staż na siłowni, poprzednie cykle, ile ma kasy przeznaczone na redukcję, ile czasu? I czy zależy mu na zatrzymaniu masy mięśniowej czy za wszelką cenę chce zrzucić fat?
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
ehh czego to ludzie nie wymysla
  • 0
Anglia

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
hmmm... ma 23 lata staż okołon pól roku na bierząco a przed tym trenował z jakiś rok!! waży 100kg!! :rotfl: z 38 na kablu no ogólnie grubiutki jest!! :P To ma być jego pierwszy i ostatni cykl!! chodzi mu tylko o zakład coś mi tam marudził ze brał suple ale za duzo mu to nie dało!! :/ czasu ma nieco ponad miesiąc lub dwa a fundusze hmmm mniej wiecej do 500pln!! no głównie zależy mu na schudnięciu zeby pobyc sie fat-u ale sucha masa mięśniowa też by mogła być!! ;)

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
uuu miesiąc to niezbyt długo. Przede wszystkim dieta redukcyjna, aeroby nawet 5-6 razy w tygodniu, najlepiej rowerek, bieganie. Myślę, że najlepszy efekt da clenbuterol/salbutamol 2 tygodnie a potem niech wejdzie na ECA (polecam kofeine firmy 4ever, efedryna najlepiej z Arsana, jak nie ma dostępu to tissipect z apteki) jak mu jeszcze zostanie czasu to niech poleci kolejne 8-12dni na clenie.
To nie będzie zbyt zdrowe i rozsądne, ale jak mu bardzo zależy to niech ryzykuje.
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
no spoko jak ma to dafkowac i ile na oko go to wyniesie!!

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
Jeśli kupi salbutamol wystarczy mu 100 tab na 3-4tyg. Niech zacznie od 4mg(1 tab) i codziennie zwiększa aż dojdzie do 16mg. efedryna 2 razy dziennie po 50mg + 200mg kofeiny (może do tego dołożyć aspiryne, wg mnie nie trzeba).
hmmm za salbutamol nie powienien zapłacić więcej niż 70-80zł u osiedlowego dila, kofeina 30zł (starczy na dłużej), efedryna z Arsana ~60zł za 20 tab, potrzebe beda 2 opakowania czyli w sumie ok 160zł
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
aha no looz zapoznam go z tym co napisałeś dzięki wielkie zlotyy :padam: :padam: :padam:

jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie niech się wypisze!! ;)

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
dieta 1300 kcal dzienie po kika godzin biegania clen ECA i bedzie si ;]
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!

dieta 1300 kcal


jeszcze jak bym się na tym znał!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl na ostrą redukcje!!
Efendrynka najlepiej eca mozna dodać zamiast aspiryny johambinę podobno daje lepszy efekt do ćwiczeń siłowych aeroby, może tez na silowni pić gurane jest preparat w proszku multipover, pozatym ograniczenia węglowodanów na rzecz białka jakiś antykatabolik glutamina, bcca, hmb ja jestem za opcją glutamina i białko może być zma apteczne przed snem z koksów to raczej tylko propiant minimalne dawki może nie musi , winstrol?
też by mógłbyć nie aromatyzuje jego wadą jesrt zły wpływ na stawy.
No i z małymi cięzarami dużo powturzeń. :hyhy:
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024