Skocz do zawartości


Zdjęcie

dawkowanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

ar_crew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

dawkowanie
Witam zakupiłem cutting edge + matrix'a+ animal paka. Pytanie jak w temacie, jak to wszystko dawkowac??? Na animalu wyczytałem ze po śniadaniu. na spalaczu pisze ze do 4 tabletek dziennie, ale nie pisze czy przed treningie?czy rano? a zas na matrixie ze rano po przebudzeniu, przed i zaraz po treningu, ale moim zdaniem tez powinno sie brac przed spaniem zeby zapobiedz katabolizmowi. Prosił bym o rade...
  • 0

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie

Witam zakupiłem cutting edge + matrix'a+ animal paka. Pytanie jak w temacie, jak to wszystko dawkowac??? Na animalu wyczytałem ze po śniadaniu. na spalaczu pisze ze do 4 tabletek dziennie, ale nie pisze czy przed treningie?czy rano? a zas na matrixie ze rano po przebudzeniu, przed i zaraz po treningu, ale moim zdaniem tez powinno sie brac przed spaniem zeby zapobiedz katabolizmowi. Prosił bym o rade...

białko możesz brać rano,po treningu i na noc,paka po śniadaniu,a spalacz 2xdziennie po 2 tabletki,przed treningiem i po jakimś posiłku,najlepiej zęby była przerwa miedzy jedna a druga porcja parę godzin.

ar_crew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
wielkie dzieki, najbardzie własnie mi chodziło o dawkowanie spalacza, czyli jak cwicze o 16, jedna dawke zjem przed to 2 moge do kolocji o 20-21 ??
  • 0

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie

wielkie dzieki, najbardzie własnie mi chodziło o dawkowanie spalacza, czyli jak cwicze o 16, jedna dawke zjem przed to 2 moge do kolocji o 20-21 ??

możesz tez brać rano 1 porcje.

BESS
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
Dawkowanie:

Zalecane dzienne dawkowanie: 3 do 4 tabletek dziennie

Dla Kobiet trenujących: stosuj rano na czczo lub do śniadania oraz 20 min. przed treningiem po 2 tabl.

W dzień nietreningowy możesz przyjmować wraz z posiłkiem

Dla Kobiet nietrenujących: stosuj do śniadania 1tab. + do obiadu 2tab. + do kolacji 1tab.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
Troszkę za późno z tą rozpiską :thumbsup:

animatrix

animatrix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:107
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:49
  • Wyciskanie [kg]:48 cała seria
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
najlepiej takie stare tematy od razu zamykac bo ich autorzy pewnie juz dawno w dziale doping siedza :thumbsup:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024