Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meta a choroba?Prosze o pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

Problemow nie mam ale denerwuje mnie juz moj szczuply wydlad :(

wez metke na swa sylwetke ;d jak bukiet roz nie moze zyc bez wody tak szakaleq bez omy hehehe ;d (zarcik;d)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
no to jeśli nie masz problemów!! to z czasem dojdziesz to wymażonej sylwetki!! nie ma co sie napalać bo na koksach też musiszmieć troche czasu żeby siew wybić!! wiemwiem zależy Ci bardzo na wyglądzie ja też z początku tak miałem i szybko zbyt szybko załapałem sie na stery!! teraz żałuje i nie rób tego błedu żebyś puźniej nie powiedział komuś tak samo jak ja że żałujesz!! ;)

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
junior ja po miesiacu cwiczen jzu koksy wzialemi tez zaluje :/ takze chudy mass xxl i do przodu;d a tak jak ja i junior to mozemy brac bo juz wzielismy swoje dawki ;d
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
no ja narazie nie mam zamiru troszke przerwy sie przyda niech ładnie wszystko wruci do normy a puźniej sie ruszy dalej!! ;) ja wziełem po 4miechach!!

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
no to widze ze tylko ja jestem tutaj tzn glupkiem :]] jak mozna brac po miesiacu silki stery :D ale tylko ja tak potrafie;d
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

jobjob18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
szakaleq, nie jesteś jedyny, na forum tylko jest sporo rozsądnych ludzi którzy od dłuzszego czasu na nim trwają, ale co jakiś czas wchodza wczasowicze którzy nie mają nawet miesiaca Siłki bo myślą że w miesiać zrobią 20 kg. Moim zd. tych wczasowiczów jest wiecej.
  • 0
Tuńczyk :D Planuje okraść sklep rybny.

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Dzieki chlopaki za pomoc :) :zdrowko:
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

szakaleq, nie jesteś jedyny, na forum tylko jest sporo rozsądnych ludzi którzy od dłuzszego czasu na nim trwają, ale co jakiś czas wchodza wczasowicze którzy nie mają nawet miesiaca Siłki bo myślą że w miesiać zrobią 20 kg. Moim zd. tych wczasowiczów jest wiecej.

ja nei jestem wakacyjnym kulturysta :] tylko glupio mi ze tak szybko koksy wzialem i ze tak duzo tego biore;/ tylko boje sie o jedno - ze moge bcy od nich jzu uzalezniony :(
  • 0

Zonkers
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

no to widze ze tylko ja jestem tutaj tzn glupkiem :]] jak mozna brac po miesiacu silki stery :D ale tylko ja tak potrafie;d


Nie jesteś tu sam ;) sory za offtop :P w sumie ćwiczyłem wcześniej ale regularnie to od miecha gdzieś ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024