Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sustanon czy Omadren ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
nie bede zakladal nowego tematu tylko tu napisze.

Ja omki wziolem juz 4 strzaly , jutro nastepny.
bedzie to juz 3 tydzien.
Wczesniej po omie juz widzialem ze cos puche, a teraz jakos gorzej, moze wyjebka...
Jutro mam trening klatki, jak nie zobacze zadnej roznicy to sie zdenerwuje... nastawiony ze cos wejdzie a tu taki hu...

tak jak reszta pisze... opinie o sustanonie sa lepsze. Tez tak slyszalem.
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
no wkoncu coś się ruszy!! ;) mi też teraz ostatnio nie szło za bardzo :zdegustowany: ale zaczełem walić 250mg e3d i byłem naprawde zadowolony!! będziesz miał wyższe stężenie więcpowinno być dobrze!! ;)

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
spokojnie to dopiero 2 tgodnie.

ale mozesz miec wyjebke bo teraz łatwo trafic na hujowa omke

ja osobiscie wybralbym suste pakistan albo z eap

moze problem tkwi w diecie, treningu
  • 0
Anglia

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
WojtekX, nie to raczej nie. Wiesz co mysle ze jeszcze troche poczekam - w sumie niemam innego wyjscia.

Wczesniej jak bralem omke to jednego razu weszlo szybko, a za 2 juz pozniej zaczelo wchodzic, tez napoczatku sie wkurzalem ze nic nie idzie. A i tak weszlo dobrze 10kg + 25 na lawce. A pozniej nie moglem cwiczyc - sprawy osobiste i spadlo troche.

Jak tak dotykam klatke i bica to moze jednak cos tam lekko poszlo, a moze tak mi sie tylko wydaje.

Jak cwicze z kolega , wiadomo na treningu zawsze pompa:]
I mowi ze to mi wchodzi grubo, barki i lapa mowi ze duze...

Jutro klatka + bicek , zobaczymy jak pojdzie.
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
wiesz jesli 3 raz juz biezesz omke to efekty nie beda tak dobre jak za pierwszm razem :)
  • 0
Anglia

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
ty stary jak bierzesz omke jzu poraz ktorys z kolei to nei ebde dobre efekty jak za 1 :D po 3 tyg jzu bedzie lepiej
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
ja też brałem teraz 3 raz i byłem w miare zadowolony!! ale już szło ciężko!!czas zmienić specyfik!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

ja też brałem teraz 3 raz i byłem w miare zadowolony!! ale już szło ciężko!!czas zmienić specyfik!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ty junior iel ty jzu te koksy bierzesz ? cykl caloroczny ?? :D:D:D:D:D cale zycie na cyklu hehe ;d uzupelnij profil bo jestem ciekawy jak tam sie trzymasz;d
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
nie no całe życie może nie!! jakoś tak dziwnie wyszło!! :P teraz już nic nie biore!! ale gdzies tak w lutym następny cyklon!! a teraz walnełem sobie bo musiałem spadki miałem nie samowite bo za dużo w palnik dawałem!! wpadłem w niezłe towarzystwo i jakoś poleciało po masie!! i po małych dymach!! :zdegustowany: ale teraz już jest looz wracam do formy!! ;) uzupełnie gdzieś tak po cyklu w lutym bo nie ma zabardzo czym się chwalić!! ;)

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

nie no całe życie może nie!! jakoś tak dziwnie wyszło!! :P teraz już nic nie biore!! ale gdzies tak w lutym następny cyklon!! a teraz walnełem sobie bo musiałem spadki miałem nie samowite bo za dużo w palnik dawałem!! wpadłem w niezłe towarzystwo i jakoś poleciało po masie!! i po małych dymach!! :zdegustowany: ale teraz już jest looz wracam do formy!! ;) uzupełnie gdzieś tak po cyklu w lutym bo nie ma zabardzo czym się chwalić!! ;)

oj wlasnei ja tak samo mialem przerwe 5 miechow pilo sie jakies pixy moze fetka i uuuuuu zlecialo masakra ;d ale dojdzie sie do formy ;d
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

ale dojdzie sie do formy


z czasem napewno!! ;) dobra nie zmieniajmy tematu bo spamem zalatuje!! Wojtek się pojawi i z nami pozamiata!! :P

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

ale dojdzie sie do formy


z czasem napewno!! ;) dobra nie zmieniajmy tematu bo spamem zalatuje!! Wojtek się pojawi i z nami pozamiata!! :P

no no .... a jaki byl w ogole temat hehe ;d
  • 0

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
heh no temat byl inny ale dobra... nie bedziemy chyba juz specialnie nowego zakladac.

W sumie wiecie co , to chyba idzie ale jakos powoli jak narazie. Bo tydzien temu robilem trening klatki i w ost. seri nie dalem rady ani razu wziasc xxxxx kg :] a teraz te xxxx kg wziolem 3 razy w ost. seri :] to chyba jednak cos idzie.


Ja tam nie widze zeby mi cos masa szla , moze pozniej sie cos ruszy.
Dzis po treningu mialem w lapce 40,5. A tydzien - 2 temu mialem 38 , 39. Nie wiem czy to cos idzie czy tylko lepiej bica zrobilem.


no wiem 3 cykl z tego syfu robiony. W sumie duza przerwe mialem i nic nie bralem.
chcialem troche masy nabrac przez omeczke a pozniej dece z winkiem. I mysle ze jednak tak zrobie :]


poczekamy zobaczymy :]
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

W sumie wiecie co , to chyba idzie ale jakos powoli jak narazie. Bo tydzien temu robilem trening klatki i w ost. seri nie dalem rady ani razu wziasc xxxxx kg a teraz te xxxx kg wziolem 3 razy w ost. seri to chyba jednak cos idzie.


to ewidentnie idzie!! ;)

Ja tam nie widze zeby mi cos masa szla , moze pozniej sie cos ruszy.
Dzis po treningu mialem w lapce 40,5. A tydzien - 2 temu mialem 38 , 39. Nie wiem czy to cos idzie czy tylko lepiej bica zrobilem.


idzie napewno!! bo duża różnica jest miedzy 39 a 40,5!!wiec byśmusiał tydzien temu bardzo kiespko zrobić tego bika!!

powodzenia w dalszych przyrostach dawjek

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
obwod mierzy sie rano a nie po treningu!!!!
  • 0
Anglia

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
ja mierze po południu!! :P Bo mam jakies dziwne wachania!!! :rotfl: :rotfl: rano zmierze to mamo pól centa mniej niżpo południu!!! :rotfl: :rotfl:

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
to tylko tak sprawdzalismy z kolega ile mamy , dawno nie mierzylismy. Po treningu to sie tam nie liczy. Juz pare osob powiedzialo mi ze puchne na twarzy... inny kolega mowil ze juz przytylem... ja tam i tak nic nie widze :] no moze troszke :) jeszcze 5 tyg.
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???
nie martw sie ja tez nic nie widze!! nawet jak przytyje z 5kg!! zawsze poznaje po tymjak się położe na moją panne!! Bo wtedy mi marudzi ze znów przytyłem!!! :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

nie martw sie ja tez nic nie widze!! nawet jak przytyje z 5kg!! zawsze poznaje po tymjak się położe na moją panne!! Bo wtedy mi marudzi ze znów przytyłem!!! :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

u mnei jest to samo ;d klad esie na pannienke a ona do mnie jzu z takim tekstem "ty znowu na cyklu , ehhh :/ :D "
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Sustanon czy Omadren ???

z takim tekstem "ty znowu na cyklu ,


u mnie nie ma o tymmowy!!! wali z puchy niesamowicie!! :kwasny: :kwasny: więc zawsze po cihaczu!! :zawstydzony:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024