Skocz do zawartości


Zdjęcie

Omka czy Deka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
anapolonhyhyhyhyh załozem siem rze yestes na tym foróm tyż pod innym nickiem ,z dóóóóózą ilością napisanych postóf :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: hyhyh posdro i masój siem końkretnie bo maasa to potenga. :rotfl: :rotfl: :rotfl:



hyhyh analfabetyzm serzy siem wsód młodzieży. :D
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
Nie rozumiem dlaczego jest w Polsce takie durne myślenie ... komuś się nei chciało ćwiczyc i nagle sobie przypomniał że źle wygląda i od razu chce siegać po SAA ... ludzie zdrowie to podstawa ! Teraz mamy takie suple dostepne .... ale dobra wasze zdrowie wasza sprawa wasze życie (sorry za te liczbe mnoga ale dużo osob tak mysli jak zalozyciel tego tematu...) :kwasny: :kwasny: :kwasny:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
big_proof a dzieje się tak dlatego że jesttakie mniemanie że jeżeli ktoś już jest duży to musiał brać koksy!!!!!!! Musiał i koniec!! Cięzko jest niektórym uwierzyć że da sie zrobic taką sylwetkę na suplach!! a z resztą każdy ma oczy i widzi jak ludzie rosną jak zaczynają brać koksy!!! ;) I dlatego każdy chce sie na to pisać nie patrząc na skutki uboczne ważne że bedzie wielki będą go szanować . będzie miał dużo "ziomków" i oczywiście będą na niego lecieć panny bo jest wielki!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?

big_proof oczywiście będą na niego lecieć panny bo jest wielki!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:


no a co nie moze tak być?!?!?!?! sam zauważyłem wieksze zainteresowanie swoją osobą po prypakowaniu, heh no i wiekszą zazdrośc o Mnie mojej laski :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
pit81 nie że moze tylko tak jest!! :hyhy: :hyhy: Ja też coś takiego przechodziłem!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mi tam to się podobalo!! :rotfl: :rotfl:

torpedosss24
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
malolacik jak sie skuje troche podrosnie ale dla panienek dobrze juz nie zrobi.............. :rotfl:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
torpedosss24 No nie wiem ja się kuje i jakoś daje rade!! Moja panna nie narzeka!! :rotfl: :rotfl: a pierwszy raz wbijałem jak miałem prawie 18lat!! :zdegustowany:
To że wbijasz nie znaczy że będziesz miał problemy łóżkowe!! :hyhy: :hyhy: A zwłaszcza po teściu masz takie wzięcie na małe bzykanko że pała mała!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?

A zwłaszcza po teściu masz takie wzięcie na małe bzykanko że pała mała!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:P :P :P :P :P :hyhy: :hyhy: a Ja od wrzesnia bede na prolce ehheheheheh zajeżdze swoją laske ,i chyba odnowie swoje stare kontakty.....


shit jak moja to przypadkiem przeczyta :niepewny: to huy zgon bedzie :kwasny: :kwasny:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

krzys112
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
wiesz jak chcesz deke to nie 10 tylko przynajmiej ze 20 strzałów, to już bedzie cos i do tego testosteron polski i gra :D tylko uważaj !!!
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
krzys112 kurde człowieku zobacz ile chłopak ma lat!! :zdegustowany: :zdegustowany: Nie doradzaj małolatom co mają brać na cykl!! oni jeszcze się rozwijają hormonalnie!! i tak jak napisał pit81 tylko chłopak sobie rozwali gospodarke hormonalną!! :/ :/ przeczytaj najpierw cały post!! widze że jesteś nowy więc na początek przydało by Ci się poczytać regulamin!! ;) Bez obrazy ale każdy to czytał więc zachęcam do lektury!! ;)

krzys112
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omka czy Deka?
no w sumie tak za mocna dawka jak dla niego :kwasny:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024