Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

filiplempa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy w Polsce
Witam;
Jako nowy użytkownik chciałem przywitać wszystkich na forum. W piątek wróciłem z rocznego pobytu w USA gdzie zacząłem poważniej ćwiczyć. Jako iż chce kontynuować ćwiczenie podczas pobytu w Polsce, mam do was kilka pytań odnośnie suplementów.

W usa piłem shake'i proteinowe oraz kreatynowe. Obydwa produkty były firmy EAS. Pod koniec pobytu kilka razy pilem także shake'i "pump-tech"...no i wlasnie , jak nazywaja sie po polsku te odzywki ktore maja zwiekszac przeplyw krwi podczas treningu?

poza tym:

1)W USA nie spotkalem sie osobiscie z kreatyna w pigulkach ktora widzialem w Polsce. Czy jest ona rownie skuteczna jak shake'i ktore pilem? Przerzucilbym sie na tabletki z mila checia poniewaz picie tych shake'ow wychodzi mi juz bokiem:)
2)Czy mozecie polecic mi jakas marke suplementow proteinowych?
Jezeli mieszkalbym dalej w USA to kupilbym proteine "muscle milk". Jej wlasciwosc to bardzo,bardzo dobry smak. Szczerze mowiac na tym mi najbardziej zalezy. Ta marka miala wiecej tluszczu niz np. EAS, ale ja nie musze sie o to martwic poniewaz oprocz cwiczenia w silowni duzo biegam, i w ogole mam stosunkowo "chuda" budowe ciala. Czy znacie jakas marke w Polsce ktora wybitnie smakuje? Poniewaz dobry smak przeklada sie na to,ze pije tej proteiny wiecej.

dzieki i pozdro,
Filip
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w Polsce

Poniewaz dobry smak przeklada sie na to,ze pije tej proteiny wiecej.

Człowieku co ty gadasz :kwasny: Jak chcesz coś pić bo ci smakuje to Fante sobie kup albo Pepsi a nie koktajle proteinowe. Takie kwestie powinny być wliczone w diete i pijesz tego tyle ile trzeba a nie 0.5 L bo ci smakuje :rotfl:
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy w Polsce
Pozatym sporo amerykańskich supli kupisz w Polsce bez problemu
więc naprawdę nie wiem czym problem?


heh a smak jak dla mnie to właściwe żadna zaleta, bo uważam że
jeśli ktoś uprawia kulturystykę czyli sport dla twardych ludzi
a jęczy jak baba że mu odżywka nie smakuje... no to o czym my rozmawiamy :wstyd:
(często takie skargi można przeczytać na forum)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024