Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyplomy Aikido EU w Polsce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?

a jak ktos zalozy dojo to wyslemy kogo trzeba .

Widzisz Usagi, Aiki od lat opowiada takie bzdury, wymysla rozne fantazje (jak np ze prowadzi treningi w Dublinie :wink: :lol: ) ze postanowilem sprawdzic czy faktycznie otwiera dojo.

Nie zeby sprawdzac jego aikido(widzialem jak on cwiczy na Karowej :roll: 8O 8O 8O ) o tym mam juz wyrobione zdanie. Ciekawe ze od razu sie przestraszyl ze ktos go bedzie fizycznie sprawdzal :lol: :lol: :lol: Znaczy nie czuje sie bezpiecznie :)

Po prostu zeby sprawdzic czy nie klamie, czy faktycznie otwiera dojo, to wszystko...
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
Wygląda na to że nie wiemy co jest prawdą a co fałszem... Żyjemy w świecie złudzeń i iluzji... hmm... może nie ten film, ale co tam :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
usagi - tak w 100% racja.
borys - nie ja mam cos do kogos , tylko kto sie mnie czepia.


Widzisz Usagi, Aiki od lat opowiada takie bzdury, wymysla rozne fantazje (jak np ze prowadzi treningi w Dublinie

a to jest żalosna proba szukania kumpli. Nie prowadze treniengow w dublinie - a zamierzam. Prawo mi na to pozwala. Sugestie,ze wysle sie kogos.. sa by nie powiedziec chamowate i pozbawione taktu. Napisalem - zapraszam , bilet kupie.. koszty leczenia we wlasnym zakresie.. to juz tego mod nie doczytal.. lepiej zyc we wlasnym swietcie fantazji schowanym za babska suknie.
Jak sie cos do mnie mialo, to bylo udowodnic na Karowej, a nie teraz grac chojraka na forum.
Ale dla porzadku.. mod narusza po raz kolejny zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
To troche meczące, być uczestnikiem forum, gdzie mod stoi ponad prawem i nagminnie lamie regulamin, zyjąc w jakim chorym świetcie fantazji, ze jego i tylko jego aikido jest najlepsze na świecie i że jest sie alfa i omegą.
Po dwoch latach obecnosci tutaj zauważylem ,że odeszlo sporo ludzi, którzy mają cos sesownego do powiedzenia o aikido.
Przyczyna jest prosta - mod premanentnie zaniza poziom dyskusji, jest wszechwiedzacy (na 5 postow w jednym watku - 4 posty moda to nie wyjątek) itd, itp. Efekt ? Setki bzdurnych tematów ( np "ja cwiczyc z nisko, srednio... itp zaawansowanymi) iforum stalo sie miejscem ,gdzie mod za wszelka cene usiluje udowodnic, ze wie i umie najwiecej.
Na Karowej okazało sie ze "król" (hehe) jest nagi.

No.. i wywalilem chyba z 70% tego co mialem na watrobie.. i jakos nie mam nadziei, ze cos sie zmieni.
Ale jakby mod sie skupił na temacie wiodącym tego forum czyli aikido a nie czepial sie kogoś personalnie i permanentnie łamał regulamin forum - byloby z korzyścia dla tego forum.

  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?

nie spodziewalem sie niczego innego.. hehe.. i pewnie mam sie czuc teraz winny?
ktos mi robi kolo pióra a ja mam sie usmiechac i udawac, ze jest wszytko ok? Z jakiej racji?
pmasz... pisz smieszne rzeczy ale nie bądź śmieszny. Bo to żalosne


Szczerze:
- zupełnie nie wiem co jest śmiesznego w tym co napisałem. szczerze uważam, że jesteś potwornie przewrażliwiony na punkcie jakiejkolwiek krytyki własnej osoby co bardzo utrudnia dyskusje...
- jest tu grupa ludzi, ktorzy cwiczą albo obracaja sie w tym srodowisku od nastu czy ponad 20 lat. kazdy na swoj sposób poświecił temu kawał zycia i bedzie tego bronił jak cnoty młodszej siostry. mimo, ze wszyscy wiemy ze te nasze odmiany aikidowe sa kompletnie nie kompatybilne, nie pasuja do siebie i nie da sie wyjasnic ktore jest lepsze, skuteczniejsze. zaperzenie sie tak nakreciło, ze stadko klóci sie na smierc i zycie przy topikach w typie "nosic majtki pod gi czy nie". a wszystko konczy sie jak w podstawówce groźbą wizyty i pobicia!!! jak pieprzone dzieci!!! za szkołą...
przyjedziesz i co zrobisz? staniecie naprzeciw siebie i zaczniecie sie naparzac po gebach? po 20 latach praktyki sztuki walki kurde bez walki??? piękny dowód na efekty tych 20 lat treningów. pytanie do nas wszystkich - czego mnie te lata nauczyły skoro dalej czasami mysle jak smarkacz?
i motto panie Aiki - roznica polega na tym, ze niektorzy zadania sobie czasem to pytanie a niektorzy nie....
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
jak na czlowieka, ktory przyznal otwarcie na tym forum, ze wybral aikido bo to latwe pieniadze to troche zbyt gornolotne slowa. Nieprawdaz?

związku z tym nie ma zupełnie uciechy w dyskusji z kolegą

chcesz uciechy - idz do cyrku
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
slufmniebrak...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
itrudnosiedziwić.
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
Panowie ! z cały szacunkiem dla wieku i stażu! zupełnie jak dzieci na zasadzie:"moje będzie ostatnie słowo" :? & :oops: & :cry: & :nie: proszę o :peace: mędzy aikidokami
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
fakt, ja wysiadam, nie warto...
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
:D :D :D :D , duuuuuży całus & poklon poklon poklon poklon
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
tylko po co bylo zaczynac?
szalenstwem jest stawanie do bitwy z gory przegranej

  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?

tylko po co bylo zaczynac?
szalenstwem jest stawanie do bitwy z gory przegranej

Przecież nikt nie przegrał.
Stając do bitwy manifestuje się swoje poglądy, a wycofując się unika się strat. To nie jest szalone, to najlepsza strategia, gdy chce się zastopować przeciwnika bez strat własnych.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
a honor?
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
Z innej beczki

To Aiki:
Czytałem, że sensei Jacek Wysocki prowadzi(ł?) staże w Irlandii. Z Twoich wcześniejszych postów wnioskuję, że jesteś bądź byłeś związany z aikido Kobayashi Hirokazu i osobą Jacka Wysockiego (jeżeli coś przekręcam to sorry, popraw).
Wiesz coś o tych stażach ? Gdzie się odbywały i czy są w Irlandii dojo związane z aikido Kobayashi Hirokazu ?
Dzięki za info, pozdrawiam.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
panie aiki :)
z panem sie dyskutuje jak z prszczatym Heńkiem z 3 c - na logiczne argumenty zasłania brudne uszy, wystawia język i robi pffffffffffffff plując obficie... lata mam juz swoje i nie bede rozmawiac na tym poziomie bo sie wtedy tak schylam, ze mnie łamie w krzyżach. pan i tak bedziesz miec ostatnie zdanie, enjoy....
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
hara-kiri - hmm.. cenna informacja dla mnie , przyjdzie czas, że z niej skorzystam.
pmasz - byl aikidas, kolega, teraz pan, ok.. w dyskusji użwam faktów i nazywam rzeczy po imieniu. Jest prościej.
Dorosły człowiek mający"swoje lata" i mający szacunek do siebie i innych zachwałby sie jak Usagi , Gambit, Hara-kiri. A nie, szukal okazji do obśmiania i poniżenia rozmówcy.
Że, Heniek z 3c? No i dobra.. niech bedzie.. a jak traktować człowieka , który otwarcie przyznal ,ze aikido to tylko po to, by były łatwe pieniądze niskim kosztem?
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
to co - mimo, ze uwazam, ze takie posty powinny isc na priva mam odpowiadać?.... oki nie mam do kolegi nic, nie wiem czemus tego aikidasa wziol do siebie - marian byl zawsze abstrakcyjny do bolu - bez konkretnych skojarzen
- ja mam 5,6 treningow dziennie - do 22.00 codziennie jesli uwazasz to za lekki chleb to zapraszam do polski. moj wybór polega na tym ze robie co kocham i w ten sposób to łatwiejsze pieniądze niż uzeranie ie z debilnym szefem w zatłoczonym biurze w towarzystwie brzydkich grubych bab o tłustych paluchach i obcislych spodnicach na grubych tylkach - codziennie po kilkanascie godzin, tracac szacunek do siebie i innych robic sie zgorzkniala cholerą dzien po dniu... tak wybieram latwe pieniadze przez aikido....
ale wybor nalezy do ciebie - ja ci tego nie narzucam. kazdy robi co lubi...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
ijesz sie jak piskorz i bez efektu..
szukales wspacia - nie ma,
usilowales mnie zdyskredytowac - nie udalo sie,
teraz - od privow zaczynasz
wiem, ze trudno powiedziec przepraszam ... lepiej pozkazywac swoje zaslugi.
Pewie ktos bedzie wspolczuc..
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?

ijesz sie jak piskorz i bez efektu..
szukales wspacia - nie ma,
usilowales mnie zdyskredytowac - nie udalo sie,
teraz - od privow zaczynasz
wiem, ze trudno powiedziec przepraszam ... lepiej pozkazywac swoje zaslugi.
Pewie ktos bedzie wspolczuc..


Ehh... :roll:
to pmasz... wsparcie masz... moralne... pewnie od większości użytkowników vortalu....

Tylko Aiki- po prostu wszyskim już znudziły się idiotyczne przekomarzania z tobą...

Bo na miano dyskusje to nie zasługuje...
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dyplomy Aikido EU w Polsce?
Moje wsparcie tez masz, Pmasz.
I pamietaj, kazdemu userowi w kazdej chwili mozna zalozyc ignora.
Nie zebym Cie zachecala, ale ja tak zrobilam i mam spokoj. Nie musze czytac jego postow. Niestety, niektorzy go cytuja i wtedy ignor nie dziala :wink:
Pozdrawiam, Pmaszu i wspolczuje dzieciecych treningow we Wroclawiu
8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024