Skocz do zawartości


Zdjęcie

200 stanazololu - rozpiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

200 stanazololu - rozpiska
akurat dzisiaj wyszukiwarka na forum nie dziala :( , a ja potrzebuje takiej porady: 200 tabs stanazololu włoskiej Alchemii(10mb/tab - opakowka jak la pharmy ) albo stanazolol eurochemu też 200 sztuk. Pytanie mam takie, a mianowicie, co wybrać(Alchemia czy eurochem); jak to zarzucać (słyszałem że nie powinno sie dłużej brać niż 8 tygodni) i czy na odblok wystarczy jedno opakowanie clomidu(tak żeby spadek siły zminimalizować w jak największym stopniu)???

dzieki za odpowiedzi/porady

pozdro
  • 0

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
też jestem ciekaw, jak 200 rozpisać. A słyszałem że ta alchemia może być(stęzenia całkiem dobre). Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale 1 opakowaine clomidu ANFARM powinno wystarczeć.
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
żeby spadek siły zminimalizować to bierzesz clomid, tzrymasz diete i robisz regeneracje 2-3 tygodnie.

Dobrze słyszałeś, winka nie bierze sie dłużej jak 8 tygodni, a nawet dłużej jak 6 tygodni.

Chcesz zrobic cyklik z 200 tabl winka? hmmm
robiłes już cykl na winie?
  • 0

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
8 miechów temu, 100stanazololu LApharmy + 100clena. Wtedy było ładnie siłą ale nie zrobiłem 2 rzeczy po cyklu, a mianowicie nie zrobiłem regeneracji 2-3 tyg i nie miałem clomidu... wiec sadło mi troche
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
a w jakich dawkach brałeś wtedy ten stanazolol dziennie?
  • 0

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
Pierwsze dwa tygodnie po 2 tabs dziennie, nastepne trzy tygodnie po 3 tabs dziennie, a reszte po 2 tabs dziennie. Wyszło 100tabsów na jakieś 5,5 tygodnia. A Na 3 tygodniu wszedłem z clenem.
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
czyli kosmicznych dawek nie brales, to dobrze bo teraz mozesz troszke zwiekszyc np do 4 dziennie. ale mimo to 200 to i tak za duzo wyjdzie. wez 150.
50 zostanie ci na kiedys albo odsprzedasz.
  • 0

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
Czyli jak brać, że tak wtedy tylko że dzienną dawkę zwiększyć o 1 sztuke???
A z tym clomidem do wystarczy jedno opakowanie tak jak napisał satoshie???

szczerze powiedziawszy to wolał bym w 7 tygodni zjeść te 200, przy tym jeść sylimarol, a po cyklu hepatil. I nie wiem czy słyszałeś, ale ktos mi kiedys powiedział żeby przy takich toksycznych środkach, pić Citrosept który wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Bo co ja z 50 zrobie??? chyba że to drugie opakowanie kupie british dragon 100 tabs ale bo 5mg, zdaje mi sie że są takie.



P.S. Dzięki dsdamian, za zainteresowanie sie tematem!!
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
to taki sport gdzie trzeba eksperymentować, próbuj te 200 tabsów, ale wątroba dostanie.
zacznij od 2 tabsów na dzien a skoncz na 4, mysle ze wiecej nie trzeba bedzie.

a jak tam ci wszedł pierwszy cykl? zwłaszcza o siłe mi chodzi.

ps. nie ma sprawy.
ps.2 hepatil i sylimarol - dobry pomysł.
  • 0

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 200 stanazololu - rozpiska
pierwszy cykl dobrze, dobrze na cyklu, na końcu elegancko 10-15kg do przodu na ławce, a po cyklu tak jak mówiłem wcześniej(bez clomidu i bez odpoczynku) znaczny spadek siły.

to teraz inne pytanie, skoro to 200 naraz to przesada, to jak inaczej te 200 wziąść, może najpierw 100 i później po jakimś czasie(nie wiem po jakim) drugie 200. tylko czy po tych pierwszych 100tabsach brać clomid??


jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy jeśli 200 ma mnie "zjadło", to kupić 100 tabs Alchemii po 10mg/tabs i 300 tabsów Cetabonu 2mg/tabs(czyli tak wyszłoby wszystkiego tak jak 160tabs Alchemii po 10mg kazda, a słyszałem że ten cetabon jest niezły) ... i w tej sytuacji wyglądało by to tak: 1tydz- 20 mg dziennie; 2-3tydz-30mg dziennie; 4-7tydz 40mg dziennie(na koniec dawke troche zminiejsze tak żeby tabsów starczyło na 7 tyg)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024