Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_ulvhedin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
hehe Dudu - nie karm trolla :) lepiej się zająć czymś pożyteczniejszym - np umieszczeniem terminarza imprez na 2010 rok :)
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
Panowie już kilka razy byłem na zawodach organizowanych przez GK i zawsze było ok.
Koszulki dawali chociaż nie musieli bo na niektórych większych zawodach z większym wpisowym nie było nic poza strefą medalową. Ja rozumiem, że jest grupa zawodników która jeździ na zawody tylko dla tych koszulek bo na nic innego poza pamiątką nie ma szans. Ale plizzzz...
O krytykach sędziów wogle sie nie wypowiadam, bo nawet się nie chce...
Objechałeś sędziego? To jeszcze spytaj trenera czy sędziował albo wyznaczył kogoś do tego z waszej ekipy. Bo nikomu się nie chce sędziować ale do pretensji to wszyscy.
Że się komuś chciało zakładać tyle nicków bo nie dostał koszulki...masakra.
pzdr gnz

ps. ciężki trening
  • 0

budo_exsible
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
Krytykowanie sędziów jest tu naprawdę panowie nie na miejscu to ciężki kawałek chleba i nie są to sędziowie z pierwszej łapanki tylko bardzo dobrzy zawodnicy którzy wiele sobą reprezentują a do tego że muszą sędziować to jeszcze walczą i wielki szacunek dla nich za to.

pozdrawiam
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

hehe Dudu - nie karm trolla :) lepiej się zająć czymś pożyteczniejszym - np umieszczeniem terminarza imprez na 2010 rok :)


Dziś wieczorem w osobnym temacie będzie harmonogram
  • 0

budo_tadek161
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
pierniczycie trzy po trzy....napisalem ze niektorzy sedziowie byli naprawde dobrzy a reszta to pewnie koledzy z podwórka dudusia i mkimury czy jak mu tam....ten z maty C sedziowal jakby ktos go do tego zmuszal moze z tych 50 zl co kazdy placil dac im po 100zl chlopacy przynajmniej by sie starali!czemu nikt nie napisal o stanie mat ???rownie dobrze moglismy walczyc na zewnątrz na trawie...najgorsze to jest to ze na tym forum wypowiqadaja sie sami kolesie ktorzy ogladali zawody z widowni albo w ogole ich tam nie bylo!!!!!!a i pozostali jeszcze ci ktorzy liza pupcie organizatorom!!dla wiadomosci zalozylem konto by udowodnic ze grono niezadowolonych jest troche większe niz wyobrazaja sobie organizatorzy!!!!!!!pozdro alianz!!!!!
  • 0

budo_arona
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

pierniczycie trzy po trzy....napisalem ze niektorzy sedziowie byli naprawde dobrzy a reszta to pewnie koledzy z podwórka dudusia i mkimury czy jak mu tam....ten z maty C sedziowal jakby ktos go do tego zmuszal


uuu, Salimowi się dostało :)
  • 0

budo_harandil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

pierniczycie trzy po trzy....napisalem ze niektorzy sedziowie byli naprawde dobrzy a reszta to pewnie koledzy z podwórka dudusia i mkimury czy jak mu tam....ten z maty C sedziowal jakby ktos go do tego zmuszal moze z tych 50 zl co kazdy placil dac im po 100zl chlopacy przynajmniej by sie starali!czemu nikt nie napisal o stanie mat ???rownie dobrze moglismy walczyc na zewnątrz na trawie...najgorsze to jest to ze na tym forum wypowiqadaja sie sami kolesie ktorzy ogladali zawody z widowni albo w ogole ich tam nie bylo!!!!!!a i pozostali jeszcze ci ktorzy liza pupcie organizatorom!!dla wiadomosci zalozylem konto by udowodnic ze grono niezadowolonych jest troche większe niz wyobrazaja sobie organizatorzy!!!!!!!pozdro alianz!!!!!


Przede wszystkim, jeśli ci coś nie podobało się na zawodach, to czemu nie podszedłeś do organizatorów i nie powiedziałeś im tego. Na pewno dużo poważniej potraktowali by taką opinię, niż opinię zupełnie anonimowej osoby, która zarejestrowała się na forum tylko po to, żeby to napisać.
Po drugie osoby o których mowa organizują zawody już od pewnego czasu i jakoś większości ludzi te zawody się podobają. Oczywiście zawsze są pewne wpadki, ale ogólnie jest raczej ok. A skoro większość mówi, że jest ok, to jest ok. I uwierz mi, że na pewno głosy krytyki nie przejdą mimo uszu organizatorów. Wnioski na pewno zostaną wyciągnięte. Ale nie myśl, że skoro piszesz po raz piętnasty o tym samym, dodatkowo rejestrując się pod kolejnym nickiem, to ktoś ci sensownie odpowie na takiego posta. Po prostu pewne rzeczy zostały powiedziane i nie ma sensu mówić ich po raz kolejny.
  • 0

budo_bronek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
Trzymaj(cie?) się zasad pisowni...chociaż trochę - nie da się tego czytać. Ten fakt już na starcie nastraja do Ciebie(Was) negatywnie. Brzmi to jak bełkot dzieciaków sfrustrowanych brakiem t-shirt'a. "dudusia"?...litości, trochę poziomu.
Kwestię rozmnożenia jaźni użytkownika(ów) może wyjaśnić admin, jeżeli IP jest stałe.
Dudu, dostanę koszulkę za 'lizanie pupci'?;)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

pierniczycie trzy po trzy....napisalem ze niektorzy sedziowie byli naprawde dobrzy a reszta to pewnie koledzy z podwórka dudusia i mkimury czy jak mu tam....ten z maty C sedziowal jakby ktos go do tego zmuszal moze z tych 50 zl co kazdy placil dac im po 100zl chlopacy przynajmniej by sie starali!czemu nikt nie napisal o stanie mat ???rownie dobrze moglismy walczyc na zewnątrz na trawie...najgorsze to jest to ze na tym forum wypowiqadaja sie sami kolesie ktorzy ogladali zawody z widowni albo w ogole ich tam nie bylo!!!!!!a i pozostali jeszcze ci ktorzy liza pupcie organizatorom!!dla wiadomosci zalozylem konto by udowodnic ze grono niezadowolonych jest troche większe niz wyobrazaja sobie organizatorzy!!!!!!!pozdro alianz!!!!!

Po pierwsze najprawdopodobniej 'byli zmuszeni' za darmo zapierdalać od bladego switu do nocy. Najpierw przygotowywując zawody, a potem sprzątając maty/śmieci itd.
Po drógie: mnie nie było, ale wiem jaki sa maty. Są przechujowe i dziurawe, ale czyste. Brud nanieśli zawodnicy nie noszac np. klapek przed wejściem na mate. I tak jest nie tylko na zawodach BJJ, ale i na judo czy zapasach.
Po trzecie i ostatnie: przynajmniej wiesz, żeby więcej nie przyjeżdżać.
pozdro alianz!!!!!
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

Po trzecie i ostatnie: przynajmniej wiesz, żeby więcej nie przyjeżdżać.
pozdro alianz!!!!!


Piękne zakończenie 8)
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

pierniczycie trzy po trzy....napisalem ze niektorzy sedziowie byli naprawde dobrzy a reszta to pewnie koledzy z podwórka dudusia i mkimury czy jak mu tam....ten z maty C sedziowal jakby ktos go do tego zmuszal moze z tych 50 zl co kazdy placil dac im po 100zl chlopacy przynajmniej by sie starali!czemu nikt nie napisal o stanie mat ???rownie dobrze moglismy walczyc na zewnątrz na trawie...najgorsze to jest to ze na tym forum wypowiqadaja sie sami kolesie ktorzy ogladali zawody z widowni albo w ogole ich tam nie bylo!!!!!!a i pozostali jeszcze ci ktorzy liza pupcie organizatorom!!dla wiadomosci zalozylem konto by udowodnic ze grono niezadowolonych jest troche większe niz wyobrazaja sobie organizatorzy!!!!!!!pozdro alianz!!!!!

Po pierwsze najprawdopodobniej 'byli zmuszeni' za darmo zapierdalać od bladego switu do nocy. Najpierw przygotowywując zawody, a potem sprzątając maty/śmieci itd.
Po drógie: mnie nie było, ale wiem jaki sa maty. Są przechujowe i dziurawe, ale czyste. Brud nanieśli zawodnicy nie noszac np. klapek przed wejściem na mate. I tak jest nie tylko na zawodach BJJ, ale i na judo czy zapasach.
Po trzecie i ostatnie: przynajmniej wiesz, żeby więcej nie przyjeżdżać.
pozdro alianz!!!!!


nie lize nikomu pupci,nie znam osobiscie organizatorow,na zawodach bylem/walczylem na macie A i jakos sie nie pobrudzilem.a jesli juz tak bylo,a tego nie zauwazylem to obok byly prysznice z ciepla woda.mozna bylo sie umyc.;).
ps. kolejna prosba do organizatorow-przy kazdej macie postawcie wiadro z mopem.
  • 0

budo_felipebjj
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
Panowie! Sugeruje zakończyć te, do niczego nie prowadzące dyskusje i wziąć się za ciężki trening.

Według mnie zawody świetnie zorganizowane, jedynym mini-minusem była waga w holu.
Milej by było się ważyć na sali/w jakims innym pokoju, acz kolwiek dla mnie nie bylo to dużym problemem.

Pozdrawiam,
F.S
  • 0

budo_nemezino
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała
Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w zakładce media wrzuciliśmy foty z Pucharu Polski ADCC jest 105 zdjęć. Głównie są to foty Filipa Sadowskiego z walk w kategorii -70kg junior/senior ale jest też kilka innych fotek więc może ktoś coś dla siebie znajdzie.
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

Aż głupio pisać po raz kolejny, ale -1 punkt za garde w pierwszej polowie walki został wprowadzony na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów. dwoch nogach :)


Dokładniej - kilka miesięcy wcześniej, ale fakt, że dla większości okazał się on nowością, bo były to pierwsze zawody ADCC w Polsce od kiedy został wprowadzony.


Mała korekta.
Na Grappling Arena też ta zasada obowiązywała od początku walki.
Zresztą jestem za jej obowiązywaniem. Zdecydowanie wpływa ona na dążenie do sprowadzenia lub rzutu, oraz podkręca walkę w sytuacji gdy ktoś woli walczyć z dołu. Przykłąd finałowa walka Bagiego.

Pozdrawiam
Jacek
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała


-brak wag?na glownej hali walalo sie kilka,wystaczylo oglosic przez mikrofon i ktos by pozyczyl.


Już któryś raz pojawiła się sugestia o pożyczeniu wag. Jak rozumiem, były to wagi ekip, które przyjechały na zawody. Czy to były takie same wagi jak te na których byli ważeni zawodnicy? Wag na rynku jest od groma - cyfrowych czy też analogowych, ale z ich dokładnością bywa różnie i wskazania mogą czasem wahać się do +/- 2kg co w przypadku zawodów gdzie trzeba czasem zrzucić te 300g ma kolosalne znaczenie.

Już widzę lamenty gdyby organizatorzy pojechali na szybko do IKEI i kupili wagę za 30zł (najlepiej za własne pieniądze lub lekarza), na której trzeba by było brać różnicę "na oko". Mnóstwo by było komentarzy "mój przeciwnik na pewno był cięższy niż limit kategorii" albo w drugą stronę "kontroluję swoją wagę, ale wskazało mi, że jestem kilogram cięższy i mnie nie dopuścili lub musiałem zbijać przez co byłem wycieńczony, odwodniony i przegrałem".


nie widzialem drugiej wagi,ale ta na ktorej bylem weryfikowany byla zwykla,cyfrowa waga lazienkowa czyli taka sama o ktore mozna bylo potknac sie na sali. to prawda ze odczyty moga byc rozne-wazylem sie na 2 "znalezionych" na sali i mialem +- 200/300 gram zapasu,a ta przy stoliku wskazala +-600gram mniej
mysle ze problemem nie bylo znalezienie wagi tylko czlowieka ,ktory zajalby sie weryfikacja.jesli na jakies zawody bjj lub sf potrzeba kogos do tego zadania i akurat przypadkiem bede na nie jechal,zglaszam sie na ochotnika i ....wezme ze soba wage.;)


Witam
Kwestia wag będzie rozwiązana na początku 2010. Planowany jest zakup wag legalizowanych więc spokojnie na wszystkich ważniejszych zawodach będziecie na nich ważeni. Mam nadzieję, że uda się je mieć już na Lidze BJJ.

Pozdrawiam
Jacek
  • 0

budo_jacek wróbel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:COPACABANA KONIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

no wlasnie co z zawodnikami którzy startuja w poczatkujacych a ewidentnie takimi nie sa? np. utytuowani zawodnicy na roznego rodziaju zawodach nawet w bjj

Podaj nazwiska.


Trochę słaba wiadomość na 5 minut przed zawodami... Niestety z ogólnie pojętych przyczyn technicznych, ( problemy w trakcie produkcji ) nie dostaniemy koszulek dla zawodników od sponsora. Udało nam się za to załatwić całkiem fajne nagrody dla strefy medalowej.




No jeden z kategorii początkujący/junior do 65 kg to nawet na Grappling Arena startował.. Ale skoro jest juniorem i nei ma ambicji walczyć wyżej to pewnie ma prawo..


Witam
Jeśli chodzi Ci o Adama Ugorskiego, to Adam chciał walczyć w kategorii seniorów, ale:
1. to ja jako jego instruktor, zdecydowałem, że walczy w juniorach, więc wara wam od niego, tylko do mnie ewentualne żale, a dalsze powody jego startu w juniorach poniżej:
2. to ja i organizator ponosimy odpowiedzialność w przypadku wypadku, i wtedy to MY odpowiadamy prokuratorowi na niewygodne pytanie dlaczego junior walczył z seniorami, gdy była dla niego odrębna kategoria,
3. walczył w juniorach bo miał do tego prawo,
4. to problem innych juniorów, że są od niego słabsi i z nim przegrywają,
5. zapracował sobie na wygrywanie w kategorii juniorów
6. od 2010 musi pracować na wygrywanie w kategorii seniorów
7. no i banalna rzecz, ale jakże dotycząca każdego z nas - pieniądze, za zwycięstwa Adama i innych zawodnikó klub ma niewielką dotację z miasta, i Adam oraz inni nie muszą dzięki tej dotacji ponosić wszystkich kosztów związanych z wyjazdem.

Chyba wszystkie powody zostały podane.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)
Pozdrawiam
  • 0

budo_ulvhedin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski ADCC 2009 05 grudnia Skała

no wlasnie co z zawodnikami którzy startuja w poczatkujacych a ewidentnie takimi nie sa? np. utytuowani zawodnicy na roznego rodziaju zawodach nawet w bjj

Podaj nazwiska.


Trochę słaba wiadomość na 5 minut przed zawodami... Niestety z ogólnie pojętych przyczyn technicznych, ( problemy w trakcie produkcji ) nie dostaniemy koszulek dla zawodników od sponsora. Udało nam się za to załatwić całkiem fajne nagrody dla strefy medalowej.




No jeden z kategorii początkujący/junior do 65 kg to nawet na Grappling Arena startował.. Ale skoro jest juniorem i nei ma ambicji walczyć wyżej to pewnie ma prawo..


Witam
Jeśli chodzi Ci o Adama Ugorskiego, to Adam chciał walczyć w kategorii seniorów, ale:
1. to ja jako jego instruktor, zdecydowałem, że walczy w juniorach, więc wara wam od niego, tylko do mnie ewentualne żale, a dalsze powody jego startu w juniorach poniżej:
2. to ja i organizator ponosimy odpowiedzialność w przypadku wypadku, i wtedy to MY odpowiadamy prokuratorowi na niewygodne pytanie dlaczego junior walczył z seniorami, gdy była dla niego odrębna kategoria,
3. walczył w juniorach bo miał do tego prawo,
4. to problem innych juniorów, że są od niego słabsi i z nim przegrywają,
5. zapracował sobie na wygrywanie w kategorii juniorów
6. od 2010 musi pracować na wygrywanie w kategorii seniorów
7. no i banalna rzecz, ale jakże dotycząca każdego z nas - pieniądze, za zwycięstwa Adama i innych zawodnikó klub ma niewielką dotację z miasta, i Adam oraz inni nie muszą dzięki tej dotacji ponosić wszystkich kosztów związanych z wyjazdem.

Chyba wszystkie powody zostały podane.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)
Pozdrawiam



luz, wydawalo sie troche dziwne, ze majac na koncie juz takie sukcesy walczyl dalej w takiej kategorii, ale mial do tego pelne prawo :) gratulacje dla niego oczywiscie za zwyciestwo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024