Skocz do zawartości


Zdjęcie

HANTLE,HANTLE,HANTLE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Bambero
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

HANTLE,HANTLE,HANTLE
witam

chciałbym aby ktoś z Was pomógł mi w ułożeniu planu treningowego , mając do dyspozycji same hantle.dodam już ,że od dawna szukam na necie podobnego ale w każdym tego typu planie zawsze jest dodatkowe urządzenie jak drążek czy modlitewnik a w innych skolei ćwiczenia są wogóle niepraktyczne.(tak jak w linkach podanych w przyklejonym temacie na Waszym forum)


moje doświadczenia z siłownią są niewielkie, ćwiczyłem 2 lata temu około 5 miesięcy , później w domu na hantlach nie mając ułożonego odpowiedniego planu treningowego co spowodowało kontuzję przedramienia.


byłbym wdzięczny jeżeli ktoś chciałby mi pomóc. jeżeli jest to potrzebne do ułożenia rozpiski to mam 19l,nie mam raczej żadnych przeciwskazań treningowych(ujawnionych przynajmniej), głównym zalozeniem treningu ma być uzyskanie siły.

pozdrawiam !
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: HANTLE,HANTLE,HANTLE

później w domu na hantlach nie mając ułożonego odpowiedniego planu treningowego co spowodowało kontuzję przedramienia.


pewnie wina byla zlej technika wykonywanego cwiczenia :)

głównym zalozeniem treningu ma być uzyskanie siły.


nie realne :)

ile masz obciazenia na tych hantlach te obciazenie to wymienialne jest czy na stale ? opisz ciezary jakimi dysponujesz , napisz ile na klatke na sztandze wycisniesz ile w martwym zrobisz itd. wtedy bedzie mozna powiedziec czy cos da sie tymi hantlami zrobic :)

zawsze jest dodatkowe urządzenie jak drążek


no nie pierdol ze na drazek cie nie stac jak masz neta....... to wydatek rzedu 25-30 zlotych !!!!!!!!! i ponosisz go tylko raz

pozatym z takim sprzetem duzo nie zdzialasz wiec radze zapisac sie na jakas najtansza silke :) ( zazwyczaj koszt od 45 zl przynajmniej w moim miescie)
  • 0

Bambero
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HANTLE,HANTLE,HANTLE
1. nie zła technika tylko jak się ćwiczy w wieku 16 lat biceps 5 razy w tygodniu to takie efekty są :rotfl: dzisiaj widze jak głupio może zachowywać się człowiek którego nikt nie ma jak pokierować.

2.hantle:
2 gryfy , 45 kg zmiennego obciążenia

co do moich parametrów to nie ma się czym chwalić niestety bo 63 kg*1 wyciśnięte na prostej 1,5 roku temu , w innych "rekordach" się nie sprawdzałem ale nie prezentuje się to za różowo bo sporo alko używałem ostatnio i trzeba będzie budować wszystko powolij.

3.racja, drązek zakupie na dniach obowiązkowo.
co do siłki to pomyśle od listopada a do tej pory chciałbym cokolwiek podziałać na sztangielkach więc proszę o jakąś pomoc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024