Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozpiska masa/rzezba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Draki
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

rozpiska masa/rzezba
Witam wszsytkich otoz mam problem taki maly, a raczej chcialbym was prosic o rade ;]
Otoz tera znow po kilku miechach chodze na silke, wczesniej nawet kilka miechow (5)regularnych cwiczen mialem, ale pozniej 2 miesieczna przera, kupa nerwow i kilka kg mniej ;/

I tutaj mam pytanko, jako, ze waze 67 kg przy wzroscie 177 i jestem raczej teraz baaardzo szczuply ;/ to jaki trening powineinem wybrac (chodzi mi glownie o rzezbe, ale przez ta przerwe i nerwowke nie mam co tracic z masy).
a) mam cwiczyc na mase i pozniej robic rzezbe ? (jesli tak to czy np. ten trening bedzie odpowiedni http://www.forum-kul...showtopic=38025
B) czy lepiej od razu cwiczyc tak zeby ksztaltowac rzezbe podczas treningow ? Jesli tak to moglby ktos mi rozpisac taka przykladowa rozpiske ( a i jaki % max podnoszenia mam dac na kazda serie ciezarow... )

Bede wdzieczny za podpowiedz.... a FAQ przegladalem juz wiele razy itp. wiec sie mniej wiecej orientuje jaka mam miec diete, do teog czy warto brac HMB + krete lub gainer +HMB ? ? Wiem wiem powiecie, ze musze miec staz zeby brac krete, aby osiagnac lepsze wyniki itp. Pomozcie :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
wiec tak zdecydowanie wariat a) wpierw robisz mase...pozniej poprostu ksztaltujesz to co zdobyles. hmb odradzam to nic nie daje...mozesz wciasc gainera przy masie bardzo dobrze sie spisze a kreatynke juz juz troszke pocwiczysz i wejdziesz w rytm
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba

Witam mam pytanko ćwicze na rzeźbe a stoje z siłą w miejscu niechce nabrać masy tylko siły jeżeli będe brał kreatyne 1250 to siła pójdzie ? dzięki i Pozdrawiam


jak robisz redukcje to po co kreatyna ...... przy redukcji sila normalne ze nie bedzie rosla :) woz albo pzrewoz wybierasz jedno alb drugie
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
z kreatyną kilogramów ci przybędzie. na siłe polecam ZMA olimpu - sam brałem i efekty naprawde dobre...
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
ja nie mówie że po kreatynie nie miałbyś siły (wręcz przeciwnie) ale oprócz niej nabierzesz masy a tego nie chcesz. po ZMA natomiast za dużo masy ci nie przybędzie a zato zregenerujesz sie szybciej i siła też pójdzie- ręcze za to. pamiętajmy jednak że każdy ma inny organizm-mi podniosło siłe a komuś innemu nie musi...
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
nie chce cie czarować ile wyciśniesz bo tego nikt nie wie. jak mówiłem każdy ma inny organizm i nie przewidzisz jak ci ta siła pójdzie. kup sobie ZMA olimp 2 opakowania po 120 kaps. i bierz 3 dziennie przed snem ( najlepiej jakbyś za dużo przed tym nie jadł a białko na noc tak pół godziny po ZMA) a zobaczysz na pewno różnice w ilości nakładanych ciężarów. pozdro...
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
że co sie bierze przed? białko przed ZMA? czytaj dokładnie kolego-właśnie sie nie bierze bo blokuje cynk! rób przerwy między zma a białkiem. białko wszamaj przed snem 30-40g - zależy jakie wybierzesz (np. night protein treca)
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba

ja nie mówie że po kreatynie nie miałbyś siły (wręcz przeciwnie) ale oprócz niej nabierzesz masy a tego nie chcesz


no jak ma diete redukcyjna to napewno nabierze masy :)
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba

ma napisał/a:
ja nie mówie że po kreatynie nie miałbyś siły (wręcz przeciwnie) ale oprócz niej nabierzesz masy a tego nie chcesz


no jak ma diete redukcyjna to napewno nabierze masy


a nie? wątpie że zrobi rzeźbe na krecie
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
ma, chyba nie zrozumiales tego co napisalem :P ale nie wazne

dieta na redukcje + kreta nie ma sensu :)
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
Ja się nie zgadzam.
Kreatyna jest dobra na redukcji, chociażby po to żeby nie spaść za szybko lub za bardzo z mięśni.
Coś ala antykatabolik.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
benek1237, po prostu ładuj diete, aeroby i spalacze, dorzuć ZMA, a krete zostaw sobie na później. jak będziesz mniej zatłuszczony to weźmiesz ją i wtedy podskoczą obwody mięśnia i siła wzrośnie bardzo ładnie!
  • 0

drago
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
no właśnie tak postępuje "ma" trzymam sobie dietke :D i robie aeoroby+siłka razem wychodzi około 3 h treningu chyba wystarczy schudne do 80 kg i styka pierw sie wyrzeźbie a potem znowu masa i tak w kółeczko :D o to mi właśnie chodzi a najbardziej o samar żeby spadł :D pozdrro miałem 118 w pasie a teraz 86 to chyba fajny wynik co ? a ta kreta to kreatyna czy co ?
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
no kreta to kreatyna
sam też teraz robie redukcje bo już mam dość brzucha, żal mi masy bo zdobyłem ją ciężkimi treningami i pieniędzmi (same suple i odżywy bez koksu) ale cóż... teraz spale w końcu brzuch a potem będę uważniej robił mase mięśni...
  • 0

drago
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozpiska masa/rzezba
no to spoko ja dzsiaj wziołem bcaa z treca a nie zma niebyło zma :( zobaczymy troszke poćwicze cięższymi ciężarami żeby troche przyzwyczaić organizm do większego ciężaru. i wysiłku robie stopniowo z dużego 2 serie po 5-6 ruchow
zmniejszam cięzar robie 8 ruchow zmniejszam robie 10 zmniejszam robie 12 i zmniejszam robie 12-15 niewiem może tak przyzwyczaje a niechce znowu spasić sie
diete trzymam to może będzie dobrze pozdro :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024