Skocz do zawartości


Zdjęcie

GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
Ostatnio bardzo czesto zagladam na forum i popieram niektorych opinie ze moderatorowie nie wywiazuja sie ze swojej roli. Wydaje mi sie ze nalezaloby doceniac inne osoby ktore pomagaja w rozwoju tego forum,biora czynny udzial sa dobrze nastawieni do innych i chetni do pomocy. Nie bede wymienial nickow modow bo to wystarczy samemu sprawdzic kto jak czesto z nich tu zaglada...kilku z nich nawet odeszlo lub wyjechalo zza granice. Popieram jak najbardziej temat Joks-a odnosnie wybrania Tigre ktory jest aktywnym uzytkownikiem i wpadlem na pomysl ze moze sami uzytkownicy beda glosowac na przyszlych modow...oni najlepiej wiedza kto ma wiedza,kto pomaga itd. A moderatorowie wiadomo tworza zamkniety krag i niechca nikogo nowego dopuscic. Kto jest za mna ze uzytkownicy powinni wybierac przyszlych modow lub znawcow niech sie rowniez tutaj wypowie...
Mysle ze uzytkownikom takim jak Joks,Maxtro czy Stefan rowniez nalezaloby sie pewne wyroznienie...bo patrzac na liste znawcow kilku z nich to nie zagladalo chyba tu od lat...jedynami aktywnymi a miare znawcami sa Chousu i WojtekX
wiec panowie to woła o pomste do nieba czemu aktywni uzytkownicy nie sa wyrozniani ?
  • 0

prezo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
W roli nowych moderatorów widzę tigre i joksa. Tigre jak wiadomo wypowiada się praktycznie w każdym temacie i ogólnie rzecz biorąc jest bardzo pomocny. Joks natomiast to jest najbardziej wporząsiu gościu. Wielokrotnie odpowiada na moje pytania na gadu gadu, zawsze znajdzie czas :D . Wypowiada się na temat diety , treningu, suplementacji. Poprostu ma bardzo ogólną wiedzę, tzn wie wszystko :D Na tematy z forum wypowiada się bardzo sensownie , nie pisze tego samego co każdy tylko zawsze dodaje coś od siebie. Plusem jest także to, że jest praktycznie kilka razy dziennie na forum a nie, że trzeba czekać na odpowiedź w danym temacie kilka dni :kwasny: Po co nam moderatorzy których wogóle nie ma :[ . Zabrać im te "tytuły" w cholere i dać szanse nowym :hyhy: Jestem pewny że nas nie zawiodą. Tak więc tigre i joks macie moje poparcie :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
widze panowie rewolucja :],ale ja chcialbym zeby chociaz tylko tygrysek zostal doceniony ma 291 godzin wiec czapki z glow :padam: dla niego za poswiecanie swojego czasu i pomaganie innym. ja tak czy siak pomagam codziennie komus na gg wiec na tytulach mi nie zalezy ale tygryska powinien ktos docenic!np: zamiast koksiarza w dziale doping lub naszego drugiego nieobecnego kolegi ktory wyjechal do anglii :) jak widac miejsce dla tygryska jest...wiec niech ktos wrescie ruszy te forum bo takto coraz gorzej bedzie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !

Dla sezonowcow to polecam kiełbase grilowa "sezonowa" c2d 8 tyg max bez odbloku i spadki minimalne

hehehe, sorry za spam :D
  • 0

BaRtOsZ89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
Jestem za :) Dobry temat !!
  • 0
Trening czyni mistrza...!!!

BaRtOsZ89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
WedŁug mnie na conajmniej moda zasŁuguje Joks świetny kolega i użytykownik bardzo sie udziela pomaga i ogolnie wypassss !! :D:D Polecaaaaaaam :)
  • 0
Trening czyni mistrza...!!!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
rewolucje panowie robią =]
spoko, ja powiem tak żę mimo wszystko nie opuszcze forum bo to lubie, może byłem mało
aktywny bo byłem w Anglii, teraz wróciłem i będe aktywny, w miare wiedzy starał się pomagać w dziale doping bo mnie to interesuje, robię to bo lubie, nie dlatego że mi zależy na modzie tylko lubie pomagać w tym dziale i szerzyć swoją wiedze na ten temat - poprostu mnie to interesuje. Ale fajny daliście pomysł, nic nie jest tak miłego jak słowo "dziękuje", za pomoc, bądź widzieć że ktoś to docenia, to nawet lepsze od pieniędzy. Najśmieszniejsze był czas, w którym był wybór na moda i nagle wszyscy mało aktywni zrobili się aktywni i pomagali nawet na siłe, to dla mnie śmieszne bić się o moda. Żeby coś robić, trzeba to lubieć chłopaki i mimo wszystko Ci co naprawde pomagają to to lubią i robią bezinteresownie i tak bedzie, zresztą to widać - tylko trzeba chcieć to zauważyć. Tigree, Joks i nietylko... szacun
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
zauwazylem jedna wazna rzecz..

przed tym jak adasko dostal moda byl bardzo aktywny.. dostal moda i aktywnosc uplynela z niego .. oby nie bylo tak z nowymi moderatorami..

starych nie odwolywac.. dostali te posady zasluzenie, za swoja wiedze i za to co zrobili...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
każdy wie kto ile pomógł i to wystarczy by dać ludzi na mody bedzie widac jak ktoś będzie chał na siłe zostac modem nazrazie jak widze do joks i tigre sa najbardziej aktywni i zawsze cos poradzac pomoga z tych co jest modem w dopingu zostawiał bym tylko dawida zawsze odp jak pisze na prv mógł by sie więcej udzielac w tematach ale widocznie nie moze ale zawsze jak mzoe to zaglada :)) także zastanówmy sie panowie czy chcemy by tak dalej było ci co nawiecej doradzaja i pomogaja byli normalnymi uzytkownikami forum ja osobiscie bym dał im jakeis wyróżnienie Pozdro
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
wiesz.. dla mnie satysfakcja wystarczy... moim zdaniem tytul moda im nie doda skrzydel.. oczywiscie po czesci sie zgodze ze zasluguja
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
Ja jestem za tym, ze powinna zostać opcja "Moderatorzy wybierają moderatorów". Oczywiście opinia userów też powinna się liczyć, ale moderatorzy już napewno dobrze się orientują kto jak i gdzie pomaga.
Ja dodam od siebie, że zawsze staram się pomóc (przeważnie dział suplementy, bo tym się interesuje), ale nie zawsze jestem w domu i nie siedze 24h przed kompem. Tytuł "znawca" do czegoś mnie obowiązuje chociaż o niego nie zabiegałem.
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
a ja wam powiem że na modów powinni wybierac użytkownicy i tyle :P,
a TIGRE I JOKS powinni dostac moda jak nic, zresztą wczesniej dziwilem sie czemu jeszcze nimi nie są :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
i szacunek dla Ciebie Chousu :) bo widze ze jak masz czas to odpisujesz w suplach z glowa...:) a co do tego czy "moderatorzy wybieraja modow" to mysle ze opcja z uzytkownikami bardziej mi sie podoba... to uzytkownicy najlepiej wiedza kto im dobrze poradzil,pomogl i kto ciagle sie tym zajmuje. A czy jakis mod moze mnie oceniac jak nie widzial nawet polowy moich wypowiedzi bo poprostu nie zaglada do swojego dzialu to odpowiedzice sami sobie na to pytanie. I tak wlasnie dzieje sie z tygryskiem zobacz jak wielu osobom on pomogl jakie ma poparcie a zaden z modow go nie wyroznil...bo po co wkoncu cos zmieniac...dziekuje Panowie ze i moje starania doceniacie :). Szacuneczek dla was wszystkich i ja rowniez jak stefan robie to bezinteresowanie wkoncu nikt nie placi mi za odwiedzanie forum i pomoc. Aha taka mala wiadomosc...widac kto interesuje sie forum temat byl zalozony o 18 i zadnej do tej pory z "elity" nawet tu nie zajrzal i nie napisal swojego zdania...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
A ja wam powiem: modów mianuje Anar i możecie se gdybać
do końca świata i o jeden dzień dłuzej kto ma dostać moda a kto nie...

choć oczywiście moja wypowiedź nie oznacza że jestem przeciwko
powołaniu nowych modów.

zresztą jak i tak jestem bezrobotny, jeszcze Dyndelek mnie osierocił :/
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
Racja. Tutaj nie pomogą userzy. Jeżeli Anar się nie zgodzi to nikt nie zostanie nowym modem.
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
Głosowanie można zrobić, może być ciekawie.
Ja jak Pawlak w ,, Sami swoi'' -NIE
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
No niestety też NIE (powód brak działu do jakiego miał by być Przydzielony jako MOD)
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
zgodze się z wami że może w dziale DOPING nie ma doswiadczenia, ale myśle że chłopak mógłby dostać jakieś wyróżnienie.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
cukierki zostana rozesłane poczta :P
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: GŁOSOWANIE ZOBACZ KONIECZNIE !
ja np bym się ucieszył z cukierka za to że możecie ze mną rozmawiać :P
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024