Skocz do zawartości


Zdjęcie

nolvadex


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

tesciu1418048759
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

nolvadex
mam cykl meta i oma, podczas cyklu nolvadex zeby ginekomstia nie wyskoczyła i czym sie odblokowac na koniec? mozna nolvadexem tez, czy clomidem ?
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
czemu bierzesz norvex jak nie masz jeszcze gino ja mam taki sma cykl wale 4 taby dziennie mety i oma co 5 dn ia teraz bede bral co 4 dni i watpie ze gino wyjebie ;)) chyba sie nie opłaca brac jak nie ma :)) chyba ze walisz co 3 dni bo mozesz zabezpieczyc sie ;)) na odblok 24 taby clomidu starczy mysle + kreatynka ;))
  • 0

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
po cyklu tez mozesz nolva sie odblokowac
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
tak mozesz tez norvexem ale wikszosc chyba bierze clomid wiec mozesz tym i tym Pozdro
  • 0

tesciu1418048759
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
autoeclipse, ja jem po 3 mety dziennie i wale 500 mg omy co 4 dni i mam organizm taki ze mi zawsze gino wyskakuje i musze brac nolva juz zapobiegawczo, bo pozniej ciezko sie pozbyc
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
ja wale 4 tab dziennie mety ruskiejj juz prawie zjadłem 100 tab teraz dokuipie ze jeszcze 100 i bede brał po 5 tab i gdzies zjem z tej drugiej setki okolo 70 tab i do tego mam 15 omy juz wziełem 5 strzałow co 5 dni i po 1 ml. teraz bede brął co 4 dni 1 ml i o gino ani słyszu ani widu :)) chyba nie wyskoczy ;)) narazie u mnie działa meta pisalem w innym temacie poszukaj jak cos a oma sie rozkreca bo dopiero mineło 25 dni a u ciebie po ilu bylo czuc ome ?? ile juz wziles strzałow ?? i który to cykl bo moj 2 w sumie wczesneij bralem ome tez sama i szlo jak burza bralem 1.5 roku temu ale bralem wczesneij co 7 dni i tak po 6 tygodniu chyba dopiero ruszyła ale jak ruszyła to tak mnie w 2 tygodnie spompowalo ze maksara wszyscy sie kapli ze cos biore ;)) tazke mysle ze bedzie dobrze mam produkt 1005 apteczny jka dawid mnie zapewnia ;)) Pozdro all !!
  • 0

tesciu1418048759
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
wczoraj drugiego shoota robialem dopiero, po dwie ampolki na raz wale, ide niedlugo na trening to ci powiem jak poszlo :) ale po 3 strzale zacznie puchnąć z dnia na dzien ze az rodzice bedą gadali ze biores sterydy. na mnie dziala tak oma. mam 4 cykl juz chyba i w kazdym mialem omke, zawsze puchalem jak ch**, inni mowią ze omka zeszła na psy, ze nie to co kiedys. moze czas pomyslec o zmianie wejscia, moze ktos ma trefne. jem do tego 100 mety ruskiej, wkuje kolo 15-20 omki (w zalerznośck jak mi pojdzie) i zaczne kuć winstrol zeby lepszy miesien był. pozdro
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
widzisz ja wale 1 ampułke na raz co 5 dni juz 5 strzął był jutro juz 6 i słabiutko a mam niby towar na 100% z apteki :)0 wiec nie wiem co jest a diete trzymasz ??? jakoms pozadna ?
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
to jedz 100g cynku/dzien, witaminki i chrom, i zredukuj cykry proste to cie nie nawodni....
  • 0

tesciu1418048759
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
autoeclipse, widzisz to jest tak ze kazdemu podchodzi cos innego, kazdy organizm jest inny. mi nawet po jednej dobrze idzie, ale wale po dwie bo mam malo czasu na cykl
  • 0

autoeclipse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin
  • Zainteresowania:siłownia boks kobiety samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
no w sumie racja u mnie niebawem zaczna działac długie estry i napisze jakie efekty :))
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex

mam niby towar na 100% z apteki

nie niby tylko na pewno :]

wiec nie wiem co jest a diete trzymasz ???

ziomuś dietka...białeczka dorzuć...

ale wale po dwie bo mam malo czasu na cykl

dla mnie to glupota....po co puchnąć jak świnia??
  • 0

tesciu1418048759
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nolvadex
tigre0070, siła wyższa
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024