Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc

Siema teraz akurat cały czas posiadam pieniazki i chce sobie zapodac jakiegos cykla z odrzywek i własnie sie zastanawiam co kupic myslałem zeby zapodac sobie takie cos HMB 500 mg TREC seria - limitowana seria VIP 440 kapsułek. + TREC CREATINE micronized 200 mesh + TAURINE 100% farmaceutycznej kreatyny mikrorozdrobnionej 200 mesh + tauryna + 400 g!!! Seria VIP + Dekstroza 500 g + dotego jeszcze 2 kg mass xxl co o tym myslicie niewiem moze jakies propozycje co zmienic ja mysle ze to bedzie ok zestawik z góry dziekuje za wypowiedzi :)

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...e-900g-2,p.html


  • 0
redukcja

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
hmb zbedne kupilbym zamiast niego np cell pumpa i polaczyl z kreatynka mono do ktorej mozesz brac zamiast tauryny i dekstrozy odzywke olimpu dextrojuice (ma w sobie tauryne i dextroze) mass xxl jak najbardziej ok i jakies tanie witaminki a z reszty moze np omega3
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
NA te odrzywki narazie mam 210 zł tyle chciałbym wydac tak max 250 zł napisz mi jakis dobry zestwqik co bys za tą kase zapodał z góry dziekuje
  • 0
redukcja

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
tak w ogule bo zapomnialem sie zapytac wczesniej miales jakies cykle kreatynowe ? bo wtedy bedzie wiadomo jaka kreatynka dla Ciebie bedzie dobra
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Tak kiedys brałem kreatyne z olimpu w kapsułkach ale to było z rok temu p[otem cwiczyłem troche miałęm przerwe długą i teraz znów cwicze juz od jakiegos czasu i chce sobie teraz odrzywki zapodac ale teraz to juz z głową i jakies pożądne pozdrawiam
  • 0
redukcja

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
jak brales kreatynke tylko raz to mysle ze teraz moglbys zakupic cos takiego:
- biogenix cell pump 665g 100zl
- activita kreatyna mono 250g 33 zl
- treck mass xxl 3kg 84zl

ogulem 217 zl jak chcesz mozesz dokupic do tego dextroze i popijac do mono
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
CP spadło z ceny, kosztuje 85zł teraz.
polecam do tego witaminy "MULTIPACK" z treca, bo proporcje witamin dobrane bardzo korzystnie, m.in. witamina B12 2000% dziennego zapotrzebowania :>. kosztują 20zł.
Taki zestaw jak Joks podał, elegancko
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024