Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska Metka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
A widzisz Joks. Chyba sie tak nie da. Pierwszy cykl - szok dla organizmu (w tym dla wątroby). Normy aminotransferazy asparginowej i alaninowej oraz bilirubiny przekroczone wielokrotnie :D Ale organizm sobie szybko z tym radzi - kilka tyg. do max 2-3 miesięcy. Niestety z każdym kolejnym cyklem wątroba coraz słabiej sobie radzi z regeneracją, powstają coraz większe uszkodzenia w trakcie cyklu.

Tak, że jeśli osoba testująca swoje zdolności wątroby raz z osłonkami, drugim razem już nie to wyniki będą zaburzone właśnie już przez to co napisałem powyżej.

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że osłonki brane w trakcie odgrywają pewną role jednak znikomą. Dużo większą role według mnie pełnią leki brane po cyklu wspomagające regeneracje wątroby.

Uważam jednak, że jeśli ta sylimaryna pomaga wątrobie chociażby w 5% poradzenia sobie z jej obciążeniem na cyklu to warto brać :) Podobnie z asparaginianem ornityny po cyklu.
  • 0

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
A co myślicie o włoskiej metce ceny podobne gdzieniegdzie do polskiej, z tym że jest po 100 tabsów, 10mg każdy???
  • 0

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
Maxxtro, to czyli jak za pierwszym razem(na pierwszym cyklonie) zastosowałem sylimarol to teraz już na każdym cyklu powieniem go brać, jak sądzisz???
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka

Maxxtro, to czyli jak za pierwszym razem(na pierwszym cyklonie) zastosowałem sylimarol to teraz już na każdym cyklu powieniem go brać, jak sądzisz???



pewnie ze brac!!

Jak ci zależy na zdrowiu to bierz a jak nie to nie, czy ty widzisz jakis problem tutaj?
  • 0

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
w sumie prawda...
  • 0

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
a co myślicie w takim razie o tej włośkiej metce, o której pisałem wyżej
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
To nie ja wystawiłem teze, że na pierwszym nie trzeba brać oraz że to co piszesz. Moje zdanie jest takie jak napisałem wyżej. Jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków to sorry ale ja nie mam już ochoty nikomu doradzać, bo każdy wie lepiej, zwłaszcza ci 16-latkowie co wdupili 100 mety i sie uważają za super znawców:/ Mi sie po prostu kvrwa nie chce z nikim już użerać. Ja napisze jedno a zaraz kilka innych postów pseudo-znawców wiedzących lepiej a na hvj mi to ? Dzięki. :zdegustowany:
  • 0

satoshie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
ale ja nie chce żebyś sie użerał skim kolwiek, nie uważam siebie za znawce, ba w ogóle sie nie znam, poprostu chciałem usłyszeć opinie kogoś kto sie na tym wg mnie zna. Tyle
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
No to Ci zacytuje siebie:

"Jeśli chodzi o mnie to uważam, że osłonki brane w trakcie odgrywają pewną role jednak znikomą. Dużo większą role według mnie pełnią leki brane po cyklu wspomagające regeneracje wątroby.

Uważam jednak, że jeśli ta sylimaryna pomaga wątrobie chociażby w 5% poradzenia sobie z jej obciążeniem na cyklu to warto brać :) Podobnie z asparaginianem ornityny po cyklu."


Ok ?
  • 0

skull83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
no to tak pod metke osłonek hmmmm no powinno sie ale zazwyczaj poprostu zapominałem za to ja po cyklu arginine z hepatilem przez kilka tygodni ciągam a co do różnic polska meta a jakaś tam inna owszem działania mogą być inne z prostej przyczyny undery maja zazwyczaj nieznane dawki ale jesli chodzi o jakość to nigdy żaden under nie dorówna farmaceutycznym specyfikom a polska meta ma na zachodzie najlepszą opinie i najwyżesze cany a u nas wymiata rusek ze względów ekonomicznych hehehehe ale na twoim miejscu jak masz polska i to cykl na jednym środku to nie żałował bym tych paru złotych i brał bym polaka

a to że jedna jest słaba druga nie hahaha jak by było to samo stężenie tego samego śrdka to niema znadczenia czy wyprodukuje to jelfa czy bioreaktor czy inny arkin to jedno i to samo aczkolwiek w underach często dawki są przypadkowe więc ja bym brał polska a co do osłonek to napewno nie zaszkodzą
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
Do zalozyciela tego tematu ... widzisz ty sie juz za koksy bierzesz , ja mam 16 lat i sie ucze obserwuje forum ,jestem na bierzaco i juz lapie ten klimat i sie wkrecam i wiem jedno co moge teraz napisac : Jezeli nie masz pojecia o koksach nie bierz. J ajuz jako takie mam ,i nie biore (wiek) staz i osiagi na silowni tez mam ,ale ciagle czekam na dobry moment! JAk widze kolesi na silowni co zaczynaja i podnosza 70 kg na koksach czy 60 i sa z siebie dumnei i maja juz tak zryta banie po koksach ze sie plakac czasem chce to to juz jest przegiecie .... no ale taki jest ten świat ;/;/ Pamietaj sterydy to nie odzywki !! ;)
  • 0

navi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kulturystyka, informatyka itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Metka
big_proof, w temacie wyzej pytasz o metke i wypytujesz o rozne rzeczy, nie pie.rdol mi tu smut... wiem, ze nie powinienem brac tak wczesnie tylko najwczesniej po roku lub 1,5roku (a najlepiej to po 2 latach cwiczenia). wiem co robie i nie swiruj pawiana ze ty wiesz lepiej jak to sie robi itd. :kwasny:
jakbys byl starszy to juz dawno bys koksiki aplikowal, a ze masz 16 lat to wiesz ze nie powinenes
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024