Odżywki i ćwiczenia dla studenta ;)
Napisano Ponad rok temu
dzieki
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Zacznij od treningu ogólnorozwojowego (masz w temacie Całoroczna Rozpiska Treningowa)
i weź sobie dietę dla 60 albo 65kg na masę...
tyle...ciężko pomyśleć??
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
ŁÓDŹ ** Sekcja dla DZIECI Kick Boxing, Muay Thai ** ŁÓDŹ |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
zapalenie gardla |
Inne sporty |
|
|
||
Rady dla poczatkojacego |
CAPOEIRA |
|
|
||
Dwie strony brania mety - co, kiedy i dla kogo. |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
suplementy & odzywki |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Nowy-pierwszy post i pytania- Ponad rok temu
-
Wyciskanie- Ponad rok temu
-
pytanie- Ponad rok temu
-
Co zrobic aby łopatek na plecach nie bylo widac??- Ponad rok temu
-
co o tym sądzicie???- Ponad rok temu
-
Silowanie sie na ręke :)- Ponad rok temu
-
5X a moze 4X ??- Ponad rok temu
-
cykliczność- Ponad rok temu
-
Siła- Ponad rok temu
-
Ocena Trening Dieta Suplementy Styl życia- Ponad rok temu




Ponad rok temu
