Skocz do zawartości


Zdjęcie

OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

zex1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Wentkarstwo roX

Napisano Ponad rok temu

OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
Czesc slyszalem ze ta kreatyna jest niezla ale ze jednego opakowania sie nieoplaca kupowac ( 250 tab ) dlatego chcem sobie kupic 2 opakowania czyli ( 500 tab ) i hmb olimpu obecnie biore hmb od ponad 2 tyg i mam zamiar dokupic jeszcze 2 paczki.
Piersze pytanie jak brec zeby byly najlepsze osiagi?
Slyszalem ze ta kreatyna jest dobra na rzezbe bo nienawadnia jak te inne monohydranty polaczona z hmb myslicie ze to zadziala troche ?
Oczywiscie dieta wysoko bialkowa jest itp..
thx pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
zex, mono najbardziej nawadania kolejne jej odmiany cytrynian,jablczan,ester nawadniaja coraz mniej, ja osobiscie zamiast citrynianiu i hmb ktore nie dziala kupilbym CP czy xpand :),tak off topic moze jak anar i blue_army przeczytaja art o hmb ktory im podeslalem opublikuja go w dziale suplementy i ludzie skoncza wydawac pieniadze na hmb, jest wiele innych skuteczniejszych supli
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zex1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Wentkarstwo roX

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB

zex, mono najbardziej nawadania kolejne jej odmiany cytrynian,jablczan,ester nawadniaja coraz mniej, ja osobiscie zamiast citrynianiu i hmb ktore nie dziala kupilbym CP czy xpand :),tak off topic moze jak anar i blue_army przeczytaja art o hmb ktory im podeslalem opublikuja go w dziale suplementy i ludzie skoncza wydawac pieniadze na hmb, jest wiele innych skuteczniejszych supli

np jakie o podobnym dzialaniu do hmb bo wody niechcem lapac :)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
olej hmb kup se 2 puchy cytynianu, najlepsza kreta jaką brałem:) ale każdy jest inny,
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
Jaki masz cel?? Jeżeli masa to w zależności od kasy. Polecam XP, KO lub Nitro II z każdego na jeden cykl potrzebne 2 puchy.
  • 0

zex1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Wentkarstwo roX

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB

Jaki masz cel?? Jeżeli masa to w zależności od kasy. Polecam XP, KO lub Nitro II z każdego na jeden cykl potrzebne 2 puchy.

jaki cel ostatnimi czasami jechalem redukcje i zucilem tyle ile chcialem a tera budujemy miesnie :D niechem sie nawadniac tak jak napisalem a ty mi piszez ze mam sobie kupic nitrobolon XP niekupie bo zadrogi troche a samego nieoplaca sie kupywac moge wydac ok 200 zl a co to jest KO ? mozesz to rozwinoc thx pozdro
  • 0

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
KO też drogie. śmiało kupuj cytrynian-sam brałem i miałem świetne efekty (sczególnie wzrost siły) ! 2 opakowania cytrynianu wystarczą, nie musisz tracić siana na drogie stacki...
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
Nitro czy Xp nie nawadnia tak jak mono. Jeżeli chcesz budować mięśnie to nie widze sprzeciwu. Jeżeli brak kasy to proponuje 2*CP, jeżeli dołożysz 30zł to masz 2 puszki KO (Knockout).
  • 0

zex1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Wentkarstwo roX

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
thx chlopaki za rady
  • 0

zex1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Wentkarstwo roX

Napisano Ponad rok temu

Re: OLIMP CREAPURE CITRATE + HMB
aha jeszcze jedno jak sobie kupie 2 opakowania te kreatyny CREAPURE CITRATE to jak ja brac zeby efekty byly jak najlepsze ile kapsulek jesli wam to cos pomoze moja waga 85 kg i bede bral jednak ja z hmb
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024