Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opienie o Thermo speed extreme!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

majster_sztyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Jesli pije duzo energy dinków moge je pic przy uzywaniu tego reduktora to zaszkodzicos/polepszy ?
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

Jesli pije duzo energy dinków moge je pic przy uzywaniu tego reduktora to zaszkodzicos/polepszy ?

możesz je pić smiało.Na pewno nie zaszkodzą (ew. sraczka od nadmiaru)
  • 0

majster_sztyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Dzięki :przestraszony: Jak bede chcial sie przeczyścic to walne sobie z 6 i po problemie :hyhy:
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

Jesli pije duzo energy dinków moge je pic przy uzywaniu tego reduktora to zaszkodzicos/polepszy ?

Wliczył bym je w diete, bo kilka takich drinków to może być całkiem spora ilość węglowodanów.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

master of puppets
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
hmm no to w sumie nie jest za dobrze skoro może spowodować biegunki zażywając na czczo,bo z tego co czytam to spożywa się pół godziny przed śniadaniem i treningiem (raz jest napisane że obiadem)i jeszcze pytanie czy stosując taki termogenik tylko przed treningiem bardzo ograniczy skuteczność?czy w ogóle w takim wypadku mam sobie darować ?
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

i jeszcze pytanie czy stosując taki termogenik tylko przed treningiem bardzo ograniczy skuteczność?czy w ogóle w takim wypadku mam sobie darować ?

wlasnie nie odpuszczaj.Termogeniki podnoszą temperaturę ciała i pobudzają więc wątpię żeby obniżył skuteczność...
  • 0

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Ja wlasnie od tego tygodnia bede zaczynal Redukcje!Dzisiaj koncze trening na mase!!Przyszlo mi 5 kilo ale tez brzuszek sporo dostal!Lapka skoczyla do 41 wiec jestem wyluzowany!Ps.Jak myslicie ile moze mi zleciec przy braniu 2 tabsow 30 mijut przed treningiem areobowym??Narazie chcem biegac w domu w miejsciu dopuki nie zrobi sie cieplej.Wiem ze to nie to samo ale bieg to bieg.Pracuja miescie nog,brzucha i wogule.
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Każdy organizm jest inny nie można określić ile spadnie. Dawkę będziesz musial z czaem zwiększyć bo organizm się przyzwyczai, ale to sam już będziesz musial określić kiedy.
  • 0

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
moze lepiej poskakac na skakance ;] mocno mecząca jest ;) Tez bede bral tse i mam do tego tauryne , zostalo mi troche , kiedy ja brac? przed aerobami (19godzina) czy rano :luka:
  • 0
Pozdro.

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Wiem przez pierwsze 2 tygodnie bede bral po 2 tabsy po 2 tygodniach zwiekszam po 3 tabsy.Do tego codziennie 1 L-0karnityne OLIMPA!Najlepiej biegac rano na czczo i wtedy brac.Ale ja tylko w soboty i niedziele moge teak biegac wiec tak tylko wtedy bede a tak codziennie kolo 21 a o 17.30 ostatni posilek a potem tylko kanapke z bialym serem 125 g.:)Mam nadzieje ze to dobry pomysl.A co sadzicie o tym biaganiu w domu?Biegalem dzisiaj 35 minut i troche sie zmeczylemi spocilem:D!
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

mam do tego tauryne , zostalo mi troche , kiedy ja brac? przed aerobami (19godzina) czy rano

po aerobach...

A co sadzicie o tym biaganiu w domu?

masz bieżnie czy biegasz po pokoju??
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Musi mieć duży pokój :) Ale skakanka jest lepszym rozwiązaniem, tylko z kolei też jest potrzebne do tego więcej przestrzeni. Kiedyś robiłem takie miksy 100 razy na skakance potem brzuszki i potem znowu 100 ... ;) Max zrobiłem 3000 na skakance ;>
  • 0

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Ja biegam w domu w meijscu .Nogi podnosze wysoko i tak jak bym biegal.Mecze sie tak samo:)Dzisiaj rano na czczo wzielem TSE i giegalem i pocilem sie jak swinia czemu??Ale zmeczenia nie czulem wogule moglem nawet 2 godfz biegac a wczoraj bez brania to po 30 minutach bylem padniety!!Mysle ze to cos da:))Bo naprawde to czuje:D
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

Ja biegam w domu w meijscu .Nogi podnosze wysoko i tak jak bym biegal.Mecze sie tak samo:)Dzisiaj rano na czczo wzielem TSE i giegalem i pocilem sie jak swinia czemu??Ale zmeczenia nie czulem wogule moglem nawet 2 godfz biegac a wczoraj bez brania to po 30 minutach bylem padniety!!Mysle ze to cos da:))Bo naprawde to czuje:D


Troche ubogie to bieganie w miejscu. No ale jak kto lubi :)
A co do zmęczenia to po prostu TSE Cię kopło i dlatego go nie czułeś :) Ale gwarantuje, że jeśli poruszał byś się po jakiejś powierzchni ( w sensie normalnie biegł) to zmęczenia byś nie czuł ale po prządnej godzince nie mógłbyś dalej biegnąć :] Dziwne uczucie ;]
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

i pocilem sie jak swinia czemu??

bo TSE podnosi temperature ciała...
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Każdy termogenik podnosi temp. i ciesnienie krwi :P
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Wlasnie jestem prawie na czczo:P!Zjadlem tylko rano kolo 8 platki owsiane 200g i 0.5l mleka i ide biegac normalnie nie w miejscu!Jutro rano znowu:)Pobiegac 30 minutek i wracam do domciu:)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

Wlasnie jestem prawie na czczo:P!Zjadlem tylko rano kolo 8 platki owsiane 200g i 0.5l mleka i ide biegac normalnie nie w miejscu!Jutro rano znowu:)Pobiegac 30 minutek i wracam do domciu:)

to niezle sobie miecho spalisz takim dzialaniem.....
  • 0
[you]
pozdro :P

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Od poniedzialku biegam.Codziennie rano na czczo!Dzisiaj tez biegalem .I nie wiem jak to mozliwe ale z brzucha spadlo ma az 6 centymetrow!!!!!!Niehc ktos mi powie dlaczego tak szybko?Pierwszy raz biore termogeniki!!!Moja dieta to .Rano 0.5 l mleka z 200 g platkow owsianych.2 sniaania 2 kanapki z szynka.Obiad to co mama zrobi:P.Pozniej serek wiejski 200 gr a na kolacje kanapke z 150 g sera bialego.I nic mi nie spada tylko brzych.Klata nawet urosla i teraz mam 115 centow i 2 centy mi uroslo;P.Czemu??Moze ja jestem wyjatkowy:D
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

Niehc ktos mi powie dlaczego tak szybko?

Nic tylko się cieszyć ;)

Pierwszy raz biore termogeniki!!!

Więc organizm dobrze reaguje - nie jest przyzwyczajony więc suplement działa jak nalezy.

Klata nawet urosla i teraz mam 115 centow i 2 centy mi uroslo;P.Czemu??Moze ja jestem wyjatkowy:D

Hm troche to dziwne :kwasny: żeby przy redukcji obwody szły w górę. Może sie źle zmierzyłes poprzednio :P
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024