Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opienie o Thermo speed extreme!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Hmm ogólnie dzienna dawka to 1-2 sztuki, aczkolwiek maksymalna to 3-4, dzisiaj przed treningiem dałem 2, efekt straszny ;) Ciśnienie podskoczyło tak że nie wiedziałem co ze sobą zrobić, energii tyle że w głowie się nie mieści :) Co do redukcji tkanki tłuszczowej to jakichś zaskakujących efektów nie ma, w sensie są ale spodziewałem się lepszych :) Aktualnie tylko 1,5kg w dwa tygodnie.
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Maksymalna to napewno nie 3-4 kapsy. Niektórzy muszą walić po 8 żeby coś poczuli. 1,5kg to całkiem fajny wynik jak na 2 tygodnie.
  • 0

GośćGuest_fac_*

Guest_fac_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
generalnie dobra rzecz dla 'leniuchow', lepiej odpowiednio zarzywac l-karnityne i troche sobie pobiegac :P

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

generalnie dobra rzecz dla 'leniuchow', lepiej odpowiednio zarzywac l-karnityne i troche sobie pobiegac :P


Po co brać l-karnityne i dużo więcej biegać, jeśli można wziąść coś leszpego i mieć większe efekty? I nie powiedziałbym, ze dla leniuchów bo na samym spalaczy dużo nie zdziałasz, bez treningu i diety ani rusz.
  • 0

master of puppets
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
czy po takim suplemencie mogą wystąpić jakieś efekty uboczne typu biegunka,złe samopoczucie itp ?bo tak czytam ten temat i nie wiele opinii jak na razie :)
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
master of puppets, szczerze mówiąc wątpię...
najwyżej podnosi ciśnienie i temperaturę ,ale wątpię czy biegunka może wystąpić.
Co do złego samopoczucia to możesz się pewnie czuć osłabiony jak będzie przestawało działać...(chodzi o to że jak powiedzmy weźmiesz przed treningiem i będzie przestawało działać to możesz się czuć osłabiony)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
master of puppets, dobre pytania. Osobiscie powiem Ci, ze niektorzy jak brali poprzednia wersje thermo speeda mieli czesto zle humorki :> ale Ty nie koniecznie musisz tak zareagowac - poza tym nie wiadomo jak to sie ma z nowa wersja Extreme.
Co do biegunek to moga wystapic - dzisiaj pewna dziewczyna powiedziala, ze ma biegunki po TSe. Mysle jednak, ze bylo to spowodowane tym, ze brala TS min. rano na czczo.
  • 0
[you]
pozdro :P

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Ja biorę na czczo i nie mam biegunek, co do złego humoru to raczej jakoś konkretnie się nie zmienił, fakt TSE podczas treningu daje tyle energii, że jak zejdzie to można się czuć troche jak dętka i to jedyna rzecz, która może denerwować i wprawiać w zły humor. Ale wystarczy się dobrze wyspać :)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
U kazdego jest inaczej :)
zle humory oraz biegunki moga wystapic ale naturalnie nie musza :)
  • 0
[you]
pozdro :P

majster_sztyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Mam pytanko czy jesli bede jadl normalne sniadanie , obiad, kolacje nic miedzy posilkami i biegał rano i silka 3 razyw tygodniu (czy ma sens branie thermo speed extrem`a bez spec diety ale z cwiczeniami )
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Jeśli ćwieczeniami zrobisz ujemny bilans kaloryczny to tak, ale to jak odśnieżanie stoku w sezonie ;)
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

Jeśli ćwieczeniami zrobisz ujemny bilans kaloryczny to tak

ćwiczeniami nie da się zrobić ujemnego bilansu kalorycznego...

Mam pytanko czy jesli bede jadl normalne sniadanie , obiad, kolacje nic miedzy posilkami i biegał rano i silka 3 razyw tygodniu (czy ma sens branie thermo speed extrem`a bez spec diety ale z cwiczeniami )

dieta to :!: PODSTAWA :!:
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

ćwiczeniami nie da się zrobić ujemnego bilansu kalorycznego...


Wow. Twierdzisz, że ruch nie powoduje zużywania energii ?
To na jakiej podstawie dobierasz sobie dietę ? Tylko pod wagę ? Nie bieżesz pod uwagę czynności wykonywanych na codzień ?

Axo GRATKI!
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
chilon, ćwiczeniami to możesz co najwyżej podnieść ilośc zapotrzebownia na kalorie...widać że mało wiesz...
Ujemny bilans kaloryczny to DIETA...obliczasz zapotrzebowanie podstawowe czyli waga x 30
odejmujesz od 500 wzwyż i wychodzi ci ilość kalorii którą masz spożywać żeby zacząć redukować tłuszcz...To właśnie jest ujemny bilans kaloryczny...
  • 0

GośćGuest_apolova_*

Guest_apolova_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Witam!
Chiałabym schudnąć i kupiłam kapsułke na odchudzanie, spalanie tłuszczu Thermo Speed.......Wiem trzeba uwazać na swoje zdrowie ale czy wychodzi efekt jojo i mam problemy z zdrowiem że mam niski poziom hormony. Chodzę na siłownię i na basen.Stosowałam dietę i tabletki różne na odchudzanie więc nic nie wyszlo....Proszę o poradę

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

chilon, ćwiczeniami to możesz co najwyżej podnieść ilośc

Tutaj masz rację.

Ujemny bilans kaloryczny to DIETA...


Ujemny bilans kaloryczny występuje wtedy gdy ilość kalorii wprowadzanych do organizmu jest mniejsza niż ilość kalorii zużywanych przez organizm. Dieta na masę dla osoby siedzącej przed komputerem 8h w pracy będzie inaczej skutkowała niż dieta na masę dla osoby biegającej między półkami w supermarkecie. Jeśli uważasz inaczej to fajnie Ci się wydaje.

obliczasz zapotrzebowanie podstawowe czyli waga x 30
odejmujesz od 500 wzwyż i wychodzi ci ilość kalorii którą masz spożywać żeby zacząć redukować tłuszcz...



Jak wyżej. Tych z supermarketu zagłodziłbyś na śmierć.


Jeśli występują uwarunkowania genetyczne to na pewno będą one utrudniać proces zmniejszania objętości. Utrudnienie to będzie również zależało od rodzaju predyspozycji genetycznych (ogólna tendencja do tycia, budowa naczyń chłonnych ułatwiająca zbieranie się tzw wody w łydkach - osłabienie odprowadzania limfy - budowa układu limfatycznego). Zbyt intensywne treningi nie wpływają na zmniejszenie wagi, wręcz przeciwnie stanowią one bodziec kształtujący - rozbudowujący mięśnie. Treningi tego typu rozbudowują tkankę aktywną, która to z kolei zwiększa metabolizm spoczynkowy - podstawowy, a ten z kolei przy zachowaniu zbilansowanego odżywiania wywołuje ujemny bilans energetyczny - w taki sposób mogą wywołać zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, ale z rozbudowaniem mięśni. Treningiem stricte wywołującym spalanie tłuszczu (kw.tłuszczowych) jest trening tlenowy- nie intensywny a ekstensywny, czyli dłuższy a mniej intensywny.


Link do artykułu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam. :D
  • 0

h2o
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:radomsko
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
mam pytanko jak zazywac ten suplement ja biore tak przed sniadaniem 30 min 2 tabsy i przed obiadem 30 min 2 tabsy tak mam to brac czy jakos inaczej bo sie juz pogubilem:)
  • 0
DZIENIK [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:hyhy:

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!

mam pytanko jak zazywac ten suplement ja biore tak przed sniadaniem 30 min 2 tabsy i przed obiadem 30 min 2 tabsy tak mam to brac czy jakos inaczej bo sie juz pogubilem:)


Na opakowaniu jest napisane 2x po jednej tabletce. Jednak termogeniki mają to do siebie, że na jednych działają lepiej na innych gorzej. Musisz wypróbować, ale jeśli dopiero co kupiłeś to bierz tak jak jest na opakowaniu w sensie 30 min przed posiłkiem po jednej sztuce. przed kolacją możesz sobie darować jak to Cię będzie brało to wystarczy. Jak nie bież jeszcze przed posiłkiem koło 17-18tej, to działa dość długo więc jak weźmiesz za późno to nie uśniesz, a przynajmniej będziesz miał z tym problmy. Co do zwiększania dawek przed samym posiłkiem to sceptycznie do tego podchodzę, wolę wziąść więcej przed treningiem.
  • 0

h2o
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:radomsko
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
no pisze 2x1 ale zerwij sobie ta naklejke i pod nia pisze 2x2
  • 0
DZIENIK [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:hyhy:

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opienie o Thermo speed extreme!!!!
Hehe rzeczywiście ;) No ale nie o to chodzi co jest pod naklejką, jeśli nie brałeś nigdy wcześniej termogeników to lepiej, żebyś zaczoł od małych dawek, potem ewentualnie możesz zwiększać jeśli nie daje efektów. Ja biorę 2x1 a kiedy mam trening rano biorę 1x1 i przed treningiem 1x2. Nie zawsze dużo znaczy dobrze, ale nikt lepiej Ci nie powie ile brać niż Ty sam, Ty wiesz jak się po tym czujesz i Ty widzisz efekty.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024