Rower treningowy
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
TRENING AEROBOWY - to inaczej trening tlenowy, gdzie wykonujemy dużą i szybką pracę. Tętno nam automatycznie rośnie, przez co jesteśmy bardziej "rozgrzani" i wydolność się zwiększa.
Napisano Ponad rok temu
Nie kazdy kto ma duzego kut**a musi grac w pornusach
Wracam do formy
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Kontrowersje związane z K 1 |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Klub CORIO-ŁÓDŹ nowy sezon treningowy 2009/2010 |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
Droga na scenę - dziennik treningowy Pawła |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
Dziennik treningowy Us-aczyli następny nic nie wnoszący temat :D |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
Worek treningowy |
Multimedia |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening - PALENIE TLUSZCZU- Ponad rok temu
-
trening for me- Ponad rok temu
-
Come back!!!- Ponad rok temu
-
PLAN TRENINGOWY- Ponad rok temu
-
DOBRY TRENING????- Ponad rok temu
-
JAK ŁACZYC TRENINGI?- Ponad rok temu
-
Przerwa- Ponad rok temu
-
ilość serii i powtórzeń- Ponad rok temu
-
POmoć Bardzo Ważne!! Prosze o Zawansowanych- Ponad rok temu
-
Nowy trening dla mnie- Ponad rok temu




Ponad rok temu
