Skocz do zawartości


Zdjęcie

kilka pytan...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

czator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kilka pytan...
witam, mam takich kilka nutrujacych mnie pytan poniewaz juz od kilku dni siedze i czytam posty na tym forum, poniewaz nie chcialem zawracac glowy, ale niektorzy pisza tak niektorzy inaczej... wiec postanowilem napisac, mysle ze mi pomozecie... a wiec do dziela:
1.waze 94 kg, mam 183 cm wzrostu i 17 lat (wiem, wiem mam nadwage) ostatnio i tak delikatnie staralem sie cos robic ze soba niestety nie jakos systematycznie, ale zaczelem prace fizyczna od czasu do czasu, ale teraz chcial bym sie wziasc za siebie.. no wiec z poczatku chcialem zaczac 2-3 razy w tyg silka i 1 basenik, jakas dietka no i fat burner oraz hmb, ale widze ze hmb nikt tutaj nie poleca wiec go nie kupie, ale chcial bym wiedziec, co do tego fat burnera moge jeszcze dobrac, chodzi mi o cos co mi nie zaszkodzi, a w recz troche pomoze, myslalem nad fat transporterem, albo fat killerem(w plynie) mam andzieje ze ktos mi pomoze, i czy do tego powinienem jeszcze cos brac ?? np. bca albo cos z takich lub innych rzeczy, wiem ogolnie o tym niewiele tyle co z tego i kilku innych malych forow.
2.wiem ze to nie ten dzial ale nie chcem pisac 10 topicow - jestem poczatkujacy, i chcial bym sie dowiedziec na przyklad na podstawie diety blonia jakie jeszcze rzeczy moge jesc, chodzi mi o urozmaicenie jego diety, bo ogolnie jest dobra, tylko monotonna, a tego nie lubie, z gory dzieki za odpowiedz...
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
Wiec witamy na forum...
Otoz dobrze ze sie wzroujesz na dziennika blonia bo jest przykladem jak dojsc do wymarzonego celu..
Wiec mozesz to tego fat brunera dokupic..Białko jest bardzo dobre ..przyspiesza metabolizm..
Wiec zapisz sie na siłownie 3xtyg zacznij cwiczyc ogolnorowoajowy trening..
to tego wrzucasz..trenig aeroby 3-4xtyg (bieganie. rowerek.skakanka. basenik)
Wlasnie monotonia jest dobra w diecie..
Przegladales caly dzinnik blonia tam masz rozne odmainy diety mozasz ja stasowac co drugi dzien..albo w 1tygodniu taka a w 2 taka ..albo tez zaoraszany do dzialu odzywanie do dieta podwesony na redukcji..
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

czator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
oki wielkie dzieki, nom niestety jeszcze nie przeczytalem calego tematu blonia, poniewaz jest tego troche, i jeszcze jedno pytanie pod jaka postacia mam brac to bialko?? jakies tablety, czy po prostu wybrane elementy zywnosciowe ?? a i jeszcze jedno czy ten caly fat transporter ktos sprawdzal ?? bo nie wiem czy warto, kazdy grosz sie liczy :D
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
bialko w diecie + bialko z odzywki wysokobialkowej.ze spalaczami tluszczu nie przesadzaj wystarczy fat burner i wyciag z zielonej herbaty, i bedzie dobrze ;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

czator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
ehh nom mowie ze ja sie nie znam i dlatego pytam w czym jest tego bialka na tyle zeby mi starczylo :) chyba ze najkepsze sa jakies tabsy ??
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
bialko w tabsach jest raczej slabym rozwiazaniem...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
Wchodzisz na sklepik

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wybierasz odzywki białkowe i tam masz..to wyboru do koloru..
Jakie polecamy?
Im cena wieksza tym lepsza odzywka..
Pijesz ja z mleczkie lub woda.. i rosnie zdowo..
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
a mam pytanko Czator czy ćwiczyłeś już przedtem na siłowni? posiadasz jakąs mase mieśniową? bo ja uważam ze jak ktoś nigdy nie cwiczył na siłce, to nie ma sensu zeby robić redukcje taką jak bloniu. taka redukcja jest wskazana dla osoby która chce spalić tłuszcz przy minimalnej stracie mięśni. gdybym nigdy nie pakował i robił redukcje to po prostu starałbym sie jesć 6 malutkich posiłków + aeroby conajmiej 3 razy/week +ew. 1/week trening ogólnorozwojowy na siłce. jeśli nie boisz sie spadku mieśni to uważam że nie ma sensu bawić sie w antykataboliki, białko itp. no chyba ze białko po to żeby jeść coś zamiat ww i żeby troszke metaboliozm przyspieszyć. panowie tutaj nie ma potrzeby robienia jakiejść super diety redukcyjnej, to nie jest ten stopień zaawansowania:-)
  • 0

czator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
wizadr, na silke chodzilem od czasu doc zasu jak nie mialem co robic... nom miesnie mam bo pracuje troche fizycznie, wiec cos tam sie wyrobilo i wlasnie wolal bym ich nie tracic :/ ehh ja juz sam nie wiem od dzisiaj zaczelem diete (boze czemu nikt mi nie powiedzial ze ten tunczyk jest taki niedobry ? ) a wlasnie i jeszcze jedno pytanie co ja mam pic ?? bo zawsze pilem duzo, moglem nie jesc, ale pic musialem i nie wiem co mam pic, czy oprocz wody moge cos innego ?? mleko, jakies soki czy cos ?? (wiem ze % mam nie ruszac :) )
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...

ze ten tunczyk jest taki niedobry


marudzisz...po czasie Ci zasmakuje :-)

pijesz duzo wody...mleko jak najbardziej soki rowniez ale z tym ostatnim nie przesadzaj...zielona herbatka :-)
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

czator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
aha no to dzieki, chodzilo mi o to czy jak sobie wezme jedna szklaneczke dziennie to nie zaszkodzi, albo nawet zadziej, hehe no mam nadzieje ze sie przyzwyczaje do tego tunczyka... a moze zna ktos jakies przepisy na salatki z tunczykiem co mozna do tego dodac ?? :P zeby to smakowalo lepiej ??

EDIT: a co do tych odzywek bialkowych to chyba musze ich brac troche mniej niz zalecana dawka nie ?? bo przeciez nie chcem jeszcze bardziej przytyc :P
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
heh gdybym ja zlapal kiedys takie checi jak czator albo bloniu ^^ ja narazie rozwijam sie silowo moze kiedys zrobie redukcje mam jeszcze czas :D
  • 0

czator
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
pit nom wiesz ja najpierw chcem zzucic pare kilo tluczu, a puzniej przerobic to na miesnie, bo pamietam za dawnych czasow bylem (jak na swoj wiek) bardzo silny, a teraz, jak zrobie stanga 50 kg 2 serie po 10 raz to rece mi sie trzesa :D dlatego trzeba cos z soba zrobic puki mlody jestem... najgorsze jest to ze uwielbiam slodycze :/ ale co tam damy rade jak juz tunczyka przetrwalem to wsyztsko przetrwam :D
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka pytan...
stary no a kto nie lubi slodyczy................ :568: :D:D a z drugiej strony wszysy uwazaja tunczyka za smakolyk( ja osobiscie nie jem) a Ty jak widac bardzo go nie lubisz ^^ to chyba tak samo jak ja brokul~~ bleeeeh :556:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024