Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przymusowe ACT+HST


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Przymusowe ACT+HST
Pisze ponieważ posiadam niebalny problem. Otóż nie ostatni cykl na mase skończyłem 2 miesiące temu. od tego czasu intensywnie trenowałem sporty walki w związku z czym nie miałem czasu i siły na siłownie, co zaowocowało niezłymi spadkami. co prawda byłem w tym czasie kilka razy na siłce(wyjdzie gdzieś 1raz/week), próbując podtrzymać. obecnie trenuje muay thai 2x/tydz. i chciałbym znowu pakować. problem tkwi w tym że jako wf wziałem se siłownie o tam musze robić to co wszyscy, czyli cos w stylu ACT. Niezupłnie ACT bo na tym treningu robi sie jakieś 2 seriena każdą partie. obciążenie na maszynach moge se jeszcze zmienić ale na sztandze to masakra musze 30kg robić!!! i teraz co myślicie czy moge spróbować robić 2 treningi HST w tygodniu+ MT+ ten WF? wyglądałoby to tak:

Pon: MT
Wt: HST
Śr: nic
Czw: MT
Piąt:WF
Sob:nic
Niedz:HST

Co o tym sądziecie? jestem otwarty na wszelkie rozwiązanie i pomysły
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Przymusowe ACT+HST
i jeśli chodzi o maxy do HST to mam już zmieżone co prawda z przed 2 miesięcy ale chyba są ok.
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Przymusowe ACT+HST
no lipa ten wf w piatek przeszkadza bardzo.... zeby go nie bylo to by nie bylo problemu :) ja bym zmienil chyba silke ze wtorku na srode a na tym nieszczesnym wf to udawal ze cwicze , machal malutkim ciezarem by nie przeciazac organizmu , bo treningi MT tez zapewne ladnie daja odczuc miesniom i potrzebna jest regeneracja
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Przymusowe ACT+HST
niestety siłka musi być we wtorek, bo we środe późno kończe. na MT katuje sie głównie nogi,brzuch, klate. w sumie trenując MT to zawsze jest problem z regeneracją. ten WF to lipa wiem, inaczej se to wyobrażałem. wogóle to na tych moich studiach to 90% typków to naprawde niezłe lamusy, zupełnie inne środowisko.0 zastanawiam sie jeszcze czy jeśli miałbym możliwosć to nie zmienić WF-u siłowni na koszykówke... tylko wtedy mam juz w zasadzie (MT+kosz) 3 treningi aerobowe w tyg. cieżko będzie masy nabrać. na tym WF-ie to na maszynach moge se dobierać obciążenie jak chce, wieć moge improwizować np. pietnastki bueheh, ale gorzej będzie z wolnym ciężarem bo z 30kg na klate to ja daleko nie zajade...
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Przymusowe ACT+HST
rozumiem ze MT nie da sie przelozyc na inny dzien wiec musi pozostac tak jak w pierwszym Twoim poscie , no i jak mocno na MT brzuch i nogi sie katuje to ja bym nie rob przy okazji HST..... :)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Przymusowe ACT+HST
heh no można i tak, pomyśle o tym:-) w sumie HST to taki trening w którym zakłada sie że mieśień regeneruje sie w 48h... ja zmecze nogi w niedziele i potem znowu na MT w poniedziałek... ale miaałem duże spadki ostatnio dlatego wydaje mi sie że jakikolwiek trening teraz zrobie to będe miał szybkie przyrosty bo odbudowywuje coś co kiedyś już było:-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024