Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dawkowanie Kreatyny ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Łukasz 17 (NH)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Koszykówka,Muzyka,Imprezki,Film,Dziewczonka..=P

Napisano Ponad rok temu

Dawkowanie Kreatyny ??
Zapodałem sobie Kreatyne Treca i mam pytanka:

1)Jak brać,bo słyszałem żeby w dni treningowe brać 5 tabletek przed treningiem i potem po treningu znowu 5 tabletek a w dni nietreningowe brać 5 na czczo i 5 przed snem..??:>
2)Zapodałem sobie do tego odżywke białkową jak ją brać w dni treningowe i nietreningowe,aby nie przeszkadzała kreatynie się dobrze wchłaniać
3)Slyszałem coś kiedyś o tym,aby nie pić herbaty przy braniu kreatyny.Czy ma to jakieś podstawy uzasadnione czy to jakiś wymysł
4)Ile pić wody? 5 litrow czy 3 litry..Bo też róznie słyszałem..!!
5)Planuje nie brać fazy nasycenia bo ponoć odhcodzi się teraz od niej.Czy dobrze robie??:>

**Jest to mój 1 cykl z kreatyną.Jedyne co brałem kiedykolwiek to dwa gainerki ale to byo przed wakacjami =]

Pozdrawiam..!!
  • 0
.."..Kobiecina Się Wypina, Wygina..Haa..A Mi Aż Cieknie Ślina.."..

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie Kreatyny ??
Teraz posłuchaj... Kreatyne i inne suplementy powinno sie brać jak najpóźniej! Widze że ćwiczysz dopiero 5 miesięcy więc nie opłaca się brać kreatyny tak wcześnie.
Poczekaj jeszcze z pół roku, a teraz zastosuj sobie diete!
Jeśli nie wiesz dlaczego nie nalzey brać supli tak wcześnie przeczytaj to:

Z poczatku wszystko idzie pieknie i przyrosty sa rzedu 2-3 cm,wiec na sucho przez rok zbudujesz mase i sile powiedzmy 10 kg staniesz w miejscu bierzesz kreatyne ktora znow da Ci niewobrazalnego kopa i zbudujesz powiedzmy 5 kg razem masz 15 kg,a gdy na poczatku wezmiesz kreatyne to nie zbudujesz juz 15 kg tylko mniej bo dostaniesz wtedy tylko jednego wielkiego kopa zamiast dwoch (pierwszy w postaci naturalnej drogi cwiczen i diety kolejny za pomoca kreatyny) pozatym dochodzi do tego to co pisal poprzednik za kazdym razem bedzie dzialac slabiej wiec gdy bedziesz mial zastoj i bedziesz bral kolejny raz kreatyne ta moze juz nic nie da bo za duzo jej wzioles we wczesnych poczatkach treningu,pozatym moc kreatyny nalezy umiec wykorzystac!a nie tylko wziasc i cwiczyc od tak a po roku nabierzesz techniki i starzu i wykorzystasz ja w pelni w 100 procetnach
tłumaczenie by wizard;)

[ Dodano: 17-09-2005, 3:10 ]
Także zastanów się czy warto!
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Łukasz 17 (NH)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Koszykówka,Muzyka,Imprezki,Film,Dziewczonka..=P

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie Kreatyny ??
Gdy zaczynałem chodzić na siłke ważyłem 72 kg...Teraz waże 79,5 kg...(małe otłuszczenie)..Mam 178 cm wzrostu wieć nie chce stać sie jakąś kwadratową szafą..Chcę jakoś wyglądać gdy ściągne koszulke..

Hmm ćwicze już ponad 6 miesięcy..Wziąłem 2 gainerki przez co przybrałem na massie..I to chyba tylko dzięki nim bo mam ubogą diete ze wzgędu na brak kasy..Ale co moge to sie staram zarzucić (tuńczyk twaróg płatki z mlekiem, gracham itp)..

Jestem systematyczny chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu i sie nie obijam..Robię o dla przyjemności i wyłącznie dla siebie..=]..

I zaznaczam że robie to typowo amatorsko więc nie wydaje Ci sie Deejay_Cris że jeśli chcę i czuję się na siłach (technika, obycie na siłowni itd.) to mogę wziąść..I nie mówie tutaj, że jestem jakiś super technik mam super obycie bo wiem ze pół roku to niewiele..Ale mam starszych kolegów jest instruktor i od początku każde me błędy były karcone..Więc myśle że wszystko jest w porządku..

Mógłbyś mi odpowiedzieć na pytania??:>
  • 0
.."..Kobiecina Się Wypina, Wygina..Haa..A Mi Aż Cieknie Ślina.."..

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie Kreatyny ??

1)Jak brać,bo słyszałem żeby w dni treningowe brać 5 tabletek przed treningiem i potem po treningu znowu 5 tabletek a w dni nietreningowe brać 5 na czczo i 5 przed snem..??


5g rano codziennie a dodatkowe 5g przed trenigniem [w dni bez treningu jedna dawka] [uwaga 5g jest rozne niz 5tabs]


2)Zapodałem sobie do tego odżywke białkową jak ją brać w dni treningowe i nietreningowe,aby nie przeszkadzała kreatynie się dobrze wchłaniać

bierz 30g przed snem i 30g po treningu [najlepiej lacznie z carbo] ew. tylko gainerek


3)Slyszałem coś kiedyś o tym,aby nie pić herbaty przy braniu kreatyny.Czy ma to jakieś podstawy uzasadnione czy to jakiś wymysł


podstawy ma, ale bardzo slabe- chodzi o to, ze w herbacie jest kofeina [mniej niz w kawie ale jednak jest] i rozni pedanci nie pija herbaty na cyklu - a wystarczy tylko odpowiednia przerwa miedzy kofeina a kreatyna


4)Ile pić wody? 5 litrow czy 3 litry..Bo też róznie słyszałem..!!

Pij tyle ile potrzebujesz czyli przedzial 3-5l ;-)

5)Planuje nie brać fazy nasycenia bo ponoć odhcodzi się teraz od niej.Czy dobrze robie??

dobrze ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

Łukasz 17 (NH)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Koszykówka,Muzyka,Imprezki,Film,Dziewczonka..=P

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie Kreatyny ??
Wielkie Dzięki Anar, że odpisałeś..!!..Hmm 1 tabletka u mnie to jest 800 mg..Czyli 5 razy 800mg..Bedzie 4 gramy..Wiec pasuje mi brac po 6 talbetek..!!..Dobrze rozumiem..??:>..

A co do herbaty to robić po prostu tak jak z mlekiem..odczekać z jakąś godzinke i można spokojnie pić..Bo kreatynka się już wchłonie..=]..

Pozdro..!! Anar..!!

[ Dodano: 2005-09-18, 18:57 ]
Odpisałby ktos..!!..prosba
  • 0
.."..Kobiecina Się Wypina, Wygina..Haa..A Mi Aż Cieknie Ślina.."..

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dawkowanie Kreatyny ??
tak tak wszystko dobrze rozumujesz :)
sorki nie bylo mnie na forum ok. 24h ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024