Tak poza tematem - w markecie znalazłęm mleko w proszku w 100g - 35g białka i 60g weglowodanów koszt: 250gram - 2,50zl czy to jest PRZYSWAJALNE bo jesli tak to czy ma jakis sens kupowac jakiekolwiek geinery.
Sory za błedy
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nie trzymam sie diety że np. o 17.00 zjedz 100g tuńczyka w wodzie
o mniejwiecje 15.00 podliczam wszytko sprawdzam co mam w lodówce i ustalam diete do konca dnia żeby wszytko pasowało
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Tak poza tematem - w markecie znalazłęm mleko w proszku w 100g - 35g białka i 60g weglowodanów koszt: 250gram - 2,50zl czy to jest PRZYSWAJALNE bo jesli tak to czy ma jakis sens kupowac jakiekolwiek geinery.
Napisano Ponad rok temu
data postu napisanego przez ciebiePon Wrz 12, 2005
Pon Paź 03, 2005
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
taka watpliwosc |
MAGIA STALI |
|
|
||
3kg w 3 tygodnie z Kreatyną Normal Plus Treca!!! |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Progres w ciężarach podczas robienie masy |
Trening dla początkujących |
|
|
||
treningczy da sie tak wyrobić mięśnie??? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czy taki trening ma sens? |
Trening dla początkujących |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
Guest_ateista_* - Ponad rok temu
Guest_daroo_* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
Guest_Felek_* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu