Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siemx


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Wladas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Siemx
Dziwicie się zapewne dlaczemu zgłosiłem się do tej rywalizacji ale chce dzięki waszym suplementom pokazać kilku osobom z mojego otoczenia jak powinna wyglądać osoba która może się ,, wozić,, z czymś a nie tylko miec plecy w postaci kumpli.Wnerwia mnie woź wiary która za pomocą znajomości ,,wozi,, się po miachu i wyrywqa to co najlepsze-laski.W łapie niec nie mają ale bujana jak niewim co.Z waszą pomocą chciałbym im pokazac że można mieć plecy ale duzę wyrobione przez ponad 2 lata jak w moim wypadku z odpowiednimi warunkami:fizycznymi i wzrokowymi...
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemx
piszesz dziwnym slangiem i malo z tego zrozumialem, mozesz barsziej po polsku :D

a jezeli chodzi Ci o podrywanie dziewczyn, to polecam oprocz dobrego wygladu, nauczyc sie rozmawiac z ludzmi, mowic przekonywujaco, odpowiednie gesty a sam zobaczysz ze bedzie latwo, nie tylko z nimi ?

tylko btw co to ma do suplementow ?????
  • 0
Pozdrawiam Strong

Narcotic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemx
heh pomylil dzialy chyba 8)
pozdro :D :D
  • 0
[glow=green]==NARCOTIC ® [/glow]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemx
jemu chyba rozchodzilo sie piszac "dzieki waszym suplementom" abysmy polecili mu cos dobrego dzieki czemu urosnie w przeciagu 2 lat ;) ale z tymi koleszkami to dobre z tym sie zgodze max 25 cm w bicepsie a tak sie bujaja po miescie ze barkami o chodniki zawadzaja,strasza zawsze niewiadomo kim bo uslyszali pare powaznych nazwisk a na oczy ich nie widzili zawsze mocni w gadce a co do czego przychodzi dasz jednemu z partyzanta sklada sie jak scyzoryk inni uciekaja ale takie czasy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemx
masz racje absolutnie sie z tym zgadzam...mnie sie wydaje ze on chce wygrac suple tak jak Wojtek....
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemx
on chyba sie zglasza do konkursu na testera :)
  • 0
Anglia

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Siemx
tez mi sie wydaje, ze chce byc kolo testerem ;]


.... usuwamy ? :D
  • 0
[you]
pozdro :P


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024