Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

nickt ważny
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek...
Witam.
Mam zamiar trochę poćwiczyć, przybrać na wadze i ukształtować mięśnie... to znaczy dopiero jak je wyrobię. Nie miałem jak do tej pory żadnej styczności z siłownią bo uważałem ćwiczenia za stratę czasu no i jakoś brakowało mi motywacji. Uprawiałem za to sporty. 3 razy w tygodniu grywałem w siatkówkę. Ostatnio trochę mi brakuje sportu, drużyna się rozpadła więc postanowiłem poćwiczyć siłowo.
Jestem bardzo drobnej budowy. Ważę zaledwie 70 kg przy 185 cm wzrostu. Mam 23 lata. Sprzęt do ćwiczeń jaki posiadam to: sztanga z obciążeniem, niedługo kupuję ławeczkę pod sztangę z allegro : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Chciałbym zacząć ćwiczyć ale nie wiem co powinienem robić. Jakie ćwiczenia? Jak często? Nie stosuje też żadnej diety, nie stosowałem też żadnych odżywek. Jestem kompletnie zielony!! Wiem że takie tematy były pewnie poruszane wielokrotnie na forum, ale przeglądam te strony i nie mogę znależć nic konkretnego dla typowego nowicjusza.
Chciałbym prosić o pomoc w ustaleniu diety, w ustaleniu treningu, jakie odżywki zakupić, wszystko co się może przydać początkującemu, podejrzewam że nie tylko mi. Jakie obciążenia zakładać,? Ile serii? Wszystko co się może przydać.
Jak już pisałem jest wątłej budowy, nie mam zbyt dużo siły, metabolizm jak najbardziej w porządku.
Chciałem kupić na początek z allegro zestaw odżywek : kreatyna z tauryną + dextroza... ale trochę czytałem wasze forum i podobno kreatyna nie jest dobra na początek.
Proszę o wszelką pomoc lub odsyłanie mnie do innych podobnych postów.
Dziękuję
  • 0

Narcotic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek...
siemasz
pierwsze co zrob to wypelnij profil :D :D
w sprawie treningu to pomoga ci w dziel trening ;-)
z dietka to w odrzywianie ;-) masz podpiete co do wagi dietki
a sople jak sam napisales.. slyszalem ze nie jest dobra na poczatek ..
nom dobrze slyszles najpierw zajmij sie dietka i planem treningowym ..
ale jak juz tak chcesz no i zalezy ci na masie to kup sobie jakiegos gainerka
polecam mass xxl z pobliskiego sklepu kreatyna.pl :D :D
pozdro
  • 0
[glow=green]==NARCOTIC ® [/glow]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024