Skocz do zawartości


Zdjęcie

prolongatum czy propionate 5%


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

prolongatum czy propionate 5%
chce teraz zrobic sobie pierwszy cykl w zyciu cwicze 2 lata waga juz prawie 100 kg i zastanawiam sie co wybrac czy prolongatum czy propionate 5%. podobno propionate ma mniej skutkow ubocznych,mniejsze ryzyko gino i nie ma takiej retencji wody jedynym minusem jest to ze trzeba go bic co drugi dzien.czy zgadzacie sie z ta opinia ? i czy 20 strzalow priopionate starczy mi na pierwszy cykl ? bijac co drugi dzien w dawce 50 mg starczy mi na 40 dni to prawie 6 tygodni. pozniej odblok chce zrobic 3 dni po statnim strzale z 2 opakowan clomidu. pierwsze 5 dni po 100 mg kolejne 14 dni po jednej tabletce. i czy warto podczas calej kuracji brac cynk ? przy mojej wadze to okolo 150 mg dziennie co on mi w ogule da ? zapobiegnie retencji wody i tradzikowi posterydowemu ? bo juz rozne opinie slyszalem ze zamiast cynku brac nolve
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: prolongatum czy propionate 5%
jesli chcesz sam testosteron brac a zalezy ci na masie to bierz prolongatum. bedzie ok.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prolongatum czy propionate 5%
na masie tak bardzo mi nie zalezy glownie na dobrym miesniu niechce zbytnio spuchnac czy odblok rozpisalem poprawnie ? bo niechcialbym miec problemow w przyszlosci ;)
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: prolongatum czy propionate 5%
jak ci zalezy na lepszym miesniu to propionat. odblok 24 tabletki clomidu. zaczynasz brac 3 dni po ostatnim strzale. przez pierwsze 4 dni po dwie tabletki. reszte po jednej do konca.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prolongatum czy propionate 5%
rozmawialem dzis z koleszka proponowal zebym zakupil jeszcze CLENBUTEROL antykatabolik zapobiegnie spadkom i przy okazji sila podobno podskoczy po polaczeniu z kreatyna co wy na to ? warto w to inwestowac czy darowac sobie
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: prolongatum czy propionate 5%
tzn clenbuterol w zaleznosci od tego jak jest brany moze sluzyc jako antykatabolik lub moze dzialac jako silny termogenik na ktorym mozena robic rzezbe. clen buterol jest dobry. po cyklach sterydowych biora ludzie aby zminimalizowac spadki. jednak po clenbuterolu niema co sie spodziewac duzych przyrostow sily.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024