Skocz do zawartości


Zdjęcie

<:::$kreatyna$:::>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

turtles_fanatic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sporty walki,muzyka,komputery,laseczki

Napisano Ponad rok temu

<:::$kreatyna$:::>
siemka!wczoraj kupilem pierwsza kreatyne w zyciu:)wiekszosc osob mowi ze kreatyna jest na przyrost masy miesniowej czyli miesnie powinny rosnac. Moj problem polega na tym ze w jednym z postow pisze ze od kreatyny miesnie moga zmniejszyc swoje rozmiary:/ wreszcie nie wiem jak to z ta kreatyna jest:/ jestem dosc szczuply i zalezy mi na szybkim przyroscie masy:) z gory wielkie dzieki:)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
to nieprawda, że od kreatyny mięśnie mogą zmniejszyć swoje rozmiary. Może chodzi im o to że na końcu woda schodzi z mięśni. gdzie znalazłeś ten post? co do krety to czy Twój staż to 1miesiąć czy jeden rok? uwazam że jesteś za młody na krete. stosujesz wogóle diete? kreta bez diety też nie da Ci za wiele.
  • 0

2Pac
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
nowlasnie poza tym kreatyna nie jest na mase tylko sile!!
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
kreatyna nie jest na mase od kiedy?? Kreatyna jest zarówno na mase jak i na siłe
  • 0

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
bierzesz kreatyne przy wadze 60 kg? Wes ja lepiej odstaw sobie anarzie an bok (data waznosci ebdzie na +2 lata;p) i jezeli jzu chcesz barc jakas odzywke na mase to rpedzej Mass XXL czy cos takeigo sama nazwa mówi "Masa" . Zeby miec dobre efekty musisz spozywac duzo weglowodanów a co do krety to po niej miesnie nie spadaja :) jezeli jzu to po cyklu moze ci anjwyzej treoche wody zejsc z miesni ;] ja bralem i mass xxl i krete nawet laczylem i bylem zadowolony^^ ale zeby przytyc duzo ci nie pomoze bo ona "uwadnia" twoje miesnie ... radze Massówke jakąs.. GL&HF z masą^^
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
turtles_fanatic, dieta chlopak dieta przed wszystkim!!!
  • 0
[you]
pozdro :P

turtles_fanatic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sporty walki,muzyka,komputery,laseczki

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
czyli jednym slowem zebalem z ta kreatyna?:/ale jak myslicie bedzie chociaz troche widac efekty?tak sobie mysle czy by sobie mass xxl nie kupic:)co o tym sadzicie?wielkie dzieki za pomoc:)
  • 0
Widzew i Ruch jest nas dwuch

respekt dla deejay_cris jasqoo anar WBD Cavaliera i reszty ekipy......:) jesli o kims zapomnialem to sorka;)

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: <:::$kreatyna$:::>
pewnie ze ta kreta jest nie potrzebna ... co do mass XXL to pewnie ze mozesz wziasc ale to jest jedynie uzupelnienie diety ... wejdz na dzial ODŻYWIANIE tam sa przykladowe diety dla kazdego ... GL&HF
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024