pytanie o jedno z ćwiczeń
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
potem 7 ruchow od przedramienia rownoleglego do podlogi (nizej nie opuszczasz) do konca czyli do klatki piersiowej
i ostatnie 7 ruchow to ruchy wykonywane tak jak zwykle ugnianie przedramion ze sztanga
...::: LOVE EACH DAY :::...
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pytanie!!! |
Multimedia |
|
|
||
Pytanie o szycie polarów w Wawie |
TACTICAL GEAR |
|
|
||
pytanie |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Zapytanie zoltodzioba |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
Ćwiczenia na brzuch i talię |
Fitness i Aerobik |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
pas neoprenowy...- Ponad rok temu
-
cegły...- Ponad rok temu
-
szybkość podnoszenia- Ponad rok temu
-
ćwiczenie na tzw."motyle"- Ponad rok temu
-
Początkujący jaka suplementacja??- Ponad rok temu
-
Moje Hst- Ponad rok temu
-
FAQ - Masa mięśniowa!!!- Ponad rok temu
-
Trening na rozwój objętości bicepsów (kreatyna.pl)- Ponad rok temu
-
trening siła- Ponad rok temu
-
klatka- Ponad rok temu



Ponad rok temu
