Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z rodzicami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

yetix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Ja wam zazdroszcze, że wam pozwalają brać.

Zrobiłem tak jak radziliście i pokazałem im skład itd. Matka uczy w szkole, to poszła do babki od biologi i ta jej powiedziala ze jej siostra jest kims tam i do niej przychodza ludzie z problemem ze po jakims bialku cos sie im dziecku stalo i mowi ze do tych bialek do dosypywane sa sterydy itd...

No, i że nic co nie jest naturalne to jest dobre, że to nie jest normalne że tyle białka będę jadł lub kreatyny, bo jak by organizm chciał więcej to bym więcej jadł itd...

I nie wiem... jeszcze jakieś pomysły? :-)

Schować gainera bym mógł, ale jak go brać po południu i przed spaniem jak starzy w domu ?
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami

mowi ze do tych bialek do dosypywane sa sterydy itd...

Zal mi tej babki, jeszcze jeżeli jest jakimś lekarzem to na prawde mi jej żal.
Takie rzeczy mówią ludzie którzy nie mają pojęcia, straszne jest to że wiele osób tak właśnie myśli.

Co do naturalności produktów heh :mrgreen:
Kurczaki wędlinki kiełbaski, przetwarzane, myte płynami do naczyń i jeszcze nie wiadomo co straszniejszego. No to rzeczywiście naturalne jak h*j, aż się zdenerwowałem.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Marcinn1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Ja chowałem przed rodzicami i raz zapomniałem.I znalezli mojego gajnerka.Coś tam mi pier...... ale ich niesłuchałem i dokupiłem sobie białko jeszcze do tego i teraz juz legalnie sobie biore przynajmniej niemusze sie maskować :D.Jeszcze czasami mówia po co to biore ale ja sie nieprzejmuje 8)
  • 0
:)

yetix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
No tak tobie znaleźli, a mi matka odebrała paczkę od listonosza jak mnie nie było w domu :] I leży to teraz u niej i mi to kazała sprzedać, więc jak by mi znalazła to odrazu by mi to wywaliła bo by mówiła że mi nie pozwoliła a robię po swojemu :-)

Jakieś pomysły jak brać gainerka przy matce? :D Ma mass xxl czekoladowego, można to w ciepłej wozie rozpuszczać? Jak tak to można jej powiedzieć że to kakao, bo nawet podobnie wygląda :D

Dawajcie swoje pomysły wszystko mi się przyda :]
  • 0
Pozdro dla wszystkich :>

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
lepiej rozpuszczac w mleku :) i nawet lepiej bedzie wygladalo :)

ja to nie wozumiem niektorych rodzicow! jak ja pojechalem z moja mama po suple to kupilem tego caly plecak i jeszcze w torbie mialem i nic mi nie powiedziala :) jeszcze kasy mi dolozyla bo za malo wzialem a w samochodzie powiedziala ze nie musze oddawac :D i jeszcze mi powiedziala ze teraz to musze sie wiekszy zrobic bo jak tyle kasy pojdzie na marne to nie bedzie za ciekawie :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


Marcinn1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Do mnie jak paczka przyszła i mama odebrała to powiedziałem ze to do kolegi zamuwilem z neta.Gdy zapytała co tam jest to powiedziałem ze kolega nie zyczy sobie by ktos wiedział co tam jest.No i koniec niesamowitej ale prawdziłej opowiesci.W ciepłej wodzie tego niemożna raczej rozrabiać.Powiedz swojej mamie ze ma odac bo nainaczej kupisz sobie koksa. 8)
  • 0
:)

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
hehe... dobre! powiedz ze jak nie da Ci brac supli to zaczniesz koksy wsuwac :D
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


yetix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
No nie zabardzo, jak matce tak powiem to mi dalej bedzie zabraniala supli, nie bedzie mi dawala wogole kasy zebym se nie kupil i mi zabroni chodzic na silke, a jak se bede sma chodzil to mi odetnie internet i dziekujemy :/ Wiec strace kase i internet :D

Jakies inne propozycje?

ps. Czy można z ciepłym mlekiem brać tego gainerka? 8)
  • 0
Pozdro dla wszystkich :>

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Mozna, ale trzeba to robic bardzo ostroznie(wstrzasnac i odetkac i tak 2-3 razy)... Mozw wybuchnac podaczas mieszania w cieplym plynie ;)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marcinn1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
yetix, albo powiedz ze jak zapewniam ze gajner nie szkodzi :mrgreen: bo zjadłem juz chyba 10kg :D I nie mam problemow!!
  • 0
:)

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
kurde . ale macie prze**bane z tymi starszymi... Moja mama nie daje mi kasy na suple zawsze ale cieszy sie ze mam jakas pasje i nie pije piwa z kumplami i nie pale zadnego gówna.
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

ktl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
ja mam podobnie jak reynevan88, starzy nie sa szczesliwi, ale nei zabraniaja, a jesli juz to pytaja tylko czy dobre w smaku ;] starszy ma inne podejscie sam mi kupi jak poprosze tylko ze woli nie kupowac bo on sie nie zna i zawsze sie boi ze kupi nie to co trzeba :P a ty prezes sie tak nie bulwersuj, boze mam 17 lat i potrafie postawic na swoim jesli chodzi o starych, a co do samodzielnosci to celnoles w sedno wyobraz sobie ze jestem samodzielny bo nie mam innego wyjscia mieszkam sam z siostra bo aktualnie starzy sa oboje w londynie za hajsem, ale to juz btw :PPPP
  • 0

Ad@m
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Boże a co wy tak mamusi mówicie wszystko co robicie ja brałem i nie miała sprzeciwu a jak by sie sprzeciwiła to bym brał potajemnie :)
  • 0
Zapraszam na forum siemensa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Forum z tradycjami

Mate071
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Yetix pokaż twojej mamie co na forum piszemy jeśli chodzi o suple niech sobie pzreczyta nasze wypowiedzi ..moze to ją przekona....


P.S
Ja naszczęście nie mam takich problemów mój ojciec jest normalny ;p Czasem jak mi zabraknie do supli kasy to mi dokłada xD


_________________

CiĘżkO jEsT Żyć LeKKo
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Panowie. Powiem szczerze, że mojej mamie - też nie pasowało że biore odżywki jeszcze rok temu. Ale powiedziałem mamie tak: "mamo mam swoje lata, biorę odżywki nie sterydy. Gdybym miał brać sterydy to bym brał w zastrzykach i kłół się w du... - chcesz mogę ci pokazać, że nie mam dziur po igłach... a to, że odżywki to chemia - to się zgadzam ale co dziś nie jest chemią...". Na co dopowiedziałem: "moje zdrowie i ja za to będę płacił - gdyby to było szkodliwe".
I na tym się praktycznie skończyło - i polecam taką gadkę.

  • 0

yetix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Próbowałem brać po kryjomu, ale nie zawsze się udaje... Wezmę przed treningiem, przyjdę do domu i już później przed kolacją nie, bo nie ma jak... w plecaku nosze szejker ale plecaka nie noszę wszędzie ze sobą i jak matka znajdzie? Nie mam go nawet gdzie umyć bo czas czas ktoś jest w domu :D
  • 0
Pozdro dla wszystkich :>

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
nie no szejkerem to już nie jest taki problem powiedz że to bidon czy coś. wszystko to zależy od starych y nie ma sie co dziwić że jedni mają tak a drudzy tak. ja krete za każdym razem brałem po kryjomu, ciekawe co by było jakbym pokazał matce etykiete od cytrynianu gdzie jest napisane "powoduje spektakularny wzrost masy mięśniowej" z odżywkami był problem. w końcu przekonałem. ale za każdym razen jak jestem chory albo coś to stara gada mi że to dlatego że kiedyś tam brałem gainera. bo mnie po wielu odżywkach rzeczywiście bolał brzuch itp. słabo je jakoś przyswajam. gainera nie zamierzam brać więcej bo naprawde mam po nich probleny z brzuchem. może walne se jakieś białeczko na noc, ale sie zobaczy. Panowie czasem nie jest łatwo, mam prawie 19 lat, ale krete będe brał po kryjomu! komedia!, cały czas słysze ze jestem na ich utrzymaniu, a jak mi sie coś nie podoba( że np. nie mółbym brać krety na legalu) to moge wypierdalać z domu. Dla mnie komedia :) ale żyć jakoś trzeba
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
ja dzis bylem u babci i tam z ciekawosci zmierzylem cisnienie... ale chyba troche zle zalozylem ta opaske na rece i wyszlo mi 160/90... jak starzy to zobaczyli to od razu na mnie wyjechali ze to przez te odzywki!! poczekalem 10 min, zalozylem opaske jak trzeba i wyszlo mi 130/85 wiec nie jest zle...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
moja stara twierdzi do tej pory że suplementy to "metaboliki" czy jakoś tak to nazywa... ale ja jej powiedziałem żeby się pierdol**a jak się na tym nie zna, a wyrzucić mi nie wyrzuci bo się boi że bym się wkurw** i wyjeb** telewizor albo coś przez balkon :mrgreen:
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rodzicami
Kurde ja musze wszystkim na około i moim starym udowodnić, że można ćwiczyć być troszke przypakowanym i być zarazem lekkim intelektualistą. Dlatego musze sie dostać na bezpłatne studia dzienne, zrobie wszystko żeby to osiągnąć. jak mi sie nie uda to skocze z pałacu kultury z puszką 4,5 kg gainera SWG 4000 na głowie. :PPPP
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024