Skocz do zawartości


Zdjęcie

komunikatory internetowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

komunikatory internetowe
Zalozylem ten temat poniewaz zauwazylem na forum zainteresowanie komunikatorami lepszymi :P od gg.

Niektore komunikatory maja swoja siec, inne tylko korzystaja juz z istniejacych i sa same w sobie 'suchymi' progamami.
Sa tez takie, ktore ukazuja nowe oblicze polaczen jakimi sa polaczenia glosowe. Tego typu komunikatory sa juz w znacznym stopniu rozpowszechnione w gronie uzytkownikow Internetu.

Jedno jest pewne - oferuja nowe mozliwosci a to nas przyciaga!
Niekoniecznie musza byc naszpikowane od razu wszystkimi opcjami jakie oferuja...
bez problemu mozemy sobie dogrywac odpowiednie pluginy...

Polecajmy najlepsze, wymieniajmy sie spostrzezeniami na ich temat...


ja osobiscie polecam komunikator a dokladniej multikomunikator o nazwie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oto cytat z ich strony:

"Co to jest? Konnekt to multi komunikator internetowy, ale nie tylko! Dzięki rozbudowanej konfiguracji i licznym dodatkowym wtyczkom można dostosować go do swoich potrzeb. Może być zarówno rozbudowanym 'centrum' komunikacyjnym, jak i małym programikiem do wysyłania wiadomości SMS. Wybór należy do Ciebie.

Co potrafi? Całkiem sporo! Przy jego pomocy porozmawiasz w sieciach Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, ICQ*, AIM* i Yahoo*. Konnekt posiada również obsługę SMS, przesyłanie plików i obrazków (w tym zrzutów ekranu!), tablicę do wspólnego rysowania. Dostępnych jest również mnóstwo dodatków jak choćby automatyczna sekretarka, czy schematy wyglądu. Wszystko to w przyjemnej, wygodnej i dostosowanej do Twoich potrzeb oprawie. Zobacz sam!"
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
jest cos takiego jak miranda to jest połączenie gg icq i innych jeszcze. nawet niezłe
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
zgadza sie, jest mirranda czy miranda? :roll: chyba nawet mialem przez jakis czas ale juz nie pamietam. moglbys troche przyblizyc ten program?
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
powiedz wiecej cos o wtyczkach do konnekta, bo ja mam troche malo, nie mam tyle co napisales wyzej
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
wtyczek jest calem mnostwo.
Jabber to moim zdaniem wspaniala siec! korzystam z niej ale z gg rowniez bo mam wiecej znajomych w tej sieci. Pada Wam czesto gg? hehe Zasmakujcie jabbera :)
GaduGadu, Tlen, WPK (WP Kontakt) to chyba kazdy wie :)
LAN, ICQ*, AIM* i Yahoo* chyba tez znane :)
jest fajna wtyczka kDodatki... z jej pomoca sprawdzisz m.in. ping, wlaczysz wygaszacz, statystyka Ci podpowie ile masz kontaktow na liscie i jak dlugo masz wlaczonego konnekta, jak rowniez uzyjesz funkcji WhoIs :)
Olew.k jest bardzo fajna i wiadomo do czego sluzy --> patrz nazwa
Masz tel w Idei? Masz konto w mboxie? Juz nie musisz sie logowac na stronie, zeby wyslac smsa.
Majac wiele sieci (np Tlen, gg, jabber) mozesz wgrac sobie kZmieniacza. Zmieni status od razu na wszystkich sieciach.
Juz nie pamietam, jak sie nazywa plugin odpowiadajacy za przesylanie screenow w oknie rozmowy ale jest to chyba ggimage tylko go rozszerzyli (ale nie jestem pewien). Klikasz w jedno miejsce i wybierasz co chcesz zrobic a do wyboru masz wybor pliku, zrzut ekranu, fragment zrzutu ekranu i zawartosc schowka - bardzo przydatne rozszerzenie.
W razie czego pytaj dalej... jak bede wiedzial to odpowiem :)
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
no nie ma problemu, pobawie sie tym przy najblizszej okazji !!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
zaczyna mi sie podobac ten konnekt..... jak bede mial czas to przyjze sie mu :-)
  • 0
Be free.

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
dla mnie jest najlepszy 8)
dla blizszego przyblizenia :roll: zalaczam 2 screeny...
pierwsyz to wyglad komunikatora, ktory mozna bez konca modyfikowac
a drugi to okno konfiguracji... akurat widac konfig Olew.k i wybor rodzaju interfejsu -->
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
juz sciagam sobie instalke... zaraz sie pobawie tym komunikatorem... ale z tego co tu przeczytalem to zaczyna mi ise podobac :) gg czasami mnie dobija...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
gg mnie zawsze dobija... tzn nigdy bo go nie mam :P
pamietaj aby sie zapisac do systemu beta bo wtedy masz wypas :) ... ej wlasnie... a gdzie to teraz jest :|

edit:
juz wiem, oto cytat:
"Statystyki i zakładanie kont beta jest na razie niedostępne do odwołania...
Same statystyki zbierane są na bieżąco."

Po zalogowaniu do panelu beta byly dostepne fajne statystyki... ile czasu dziala konnekt (od poczatku konta), ile razy zostal uruchomiony, ile zostalo zgloszonych bledow itd :) bardzo fajny bajer :D
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
aha... no fajny ten konekt :) wlasnie przez niego gadam sobie... nawet gg odinstalowalem... jak na razie bede gadal wylacznie przez niego i przetestuje go :) aha... i moze wiecie czemu nie mozna do mnie wysylac plikow?? i jak mam gg i jak mam teraz konekt... moze przez skype da rade co??
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe

czemu nie mozna do mnie wysylac plikow?? i jak mam gg i jak mam teraz konekt


moze masz firewalla i blokuje Ci to? w opcjach pozaznaczales odpowiednie opcje? na gg max przeslesz 256kb, na konnekcie powyzej ale tylko miedzy komunikatorami konnekt-konnekt. do konnekta musisz sobie sciagnac plugin o nazwie ggimage.dll... chyba, ze sie nie orientuje - moze jest od razu w paczce, ktora sciagnales?
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe

sciagnac plugin o nazwie ggimage.dll... chyba, ze sie nie orientuje - moze jest od razu w paczce, ktora sciagnales

co do tego pluginu to pyl od razu przy instalce... a co do firewalla to faktycznie mialem wlaczonego... juz wylaczylem ale o ile pamietam to wczesniej tez jak nie mialem firewalla to nie mogli mi przesylac... jeszcze teraz zobacze ale jakies pustki mam w tej chwili na komunikatorze... wieczorkiem sprawdze

[ Dodano: 15-04-2005, 4:59 ]
co do konektu to mam jeszcze pytanie... jak mozna dodac osobe do listy kontaktow skoro znamy tylko jej numer gg?
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe

o ile pamietam to wczesniej tez jak nie mialem firewalla to nie mogli mi przesylac

to dziwne jest :| jestes w jakiejs sieci? moze siedzisz za natem albo masz firewalla na routerze? ...nawet nie wiem co to nat bo na sieciach sie nie znam wiec nawet nie pytaj :P
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
nie, nie jestem w zadnej sieci... hmmm. jak ktos znajomy wejdzie to poprobuje
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe

co do konektu to mam jeszcze pytanie... jak mozna dodac osobe do listy kontaktow skoro znamy tylko jej numer gg?

dodajesz sobie numerek, a puzniej edytujesz, wpisujesz nazwe i masz,
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
lub z glownego okna programu kontakty --> dodaj kontakt i tam dalej wszysko pieknie widac :)
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
szczerze mowiac to zaczynam miec podzielone zdania co do konektu... mi np. gg wydaje sie o wiele prostsze w obsludze... nie chodzi mi o to ze nie potrafie zrobic jakis rzeczy w konekcie ale ogolnie to gg wydaje mi sie prostsze...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
gg jest prostsze napewno ale zainstalowałem sobie konnekt i jestem zadowolony. ja nie mam trudności z jego obsługą. wporzo programik :D
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: komunikatory internetowe
zgadza sie, gg jest prostrze. gg jest w stylu zainstaluj i dzialaj :PPPP ale wlasnie o to chodzi... konnekt oferuje tak wiele mozliwosci...! swietne jest to, ze mozesz sobie zainstalowac nawet wszystkie pluginy i miec je caly czas na wyciagniecie reki ale moga byc wylaczone. przykladowy plugin sluzacy do robienia screenow - mnie bardzo pomaga - nie musze komus na gg opisywac gdzie to cos ma zrobic itd tylko mu to pokazuje (jedno z moich ulubionych rozszerzen) :-)

nie chodzi mi o to ze nie potrafie zrobic jakis rzeczy w konekcie ale ogolnie to gg wydaje mi sie prostsze...

wiec nie rozumiem chyba tego :roll: Chodzi Ci o to, ze klikajac na osobnika z listy kontaktow wyskakuje Ci okno rozmowy? konnekt tez to ma :P

Patrzac calkiem z boku to gg praktycznie nie ma mozliwosci personalizacji...
jak napisalem wyzej - zainstaluj i dzialaj ;-)

[ Dodano: 16-04-2005, 9:36 ]

wporzo programik

zgadza sie :!: uzywam od okolo roku :roll: i przekonuje kazdego aby sie przesiadl z gg na niego i powiem, ze zazwyczaj (czyt. w wiekszosci przypadkow) udaje mi sie to :D
konnekt rulez :mrgreen:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024