Skocz do zawartości


jak mam namówić rodziców do diety??????????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
Pganin trzeba sie dostoswac do nowego otoczenia..
ale wiadome...ze nikt tu nie jest dzieckiem..i powinnien sam sobie poradzic..
poprzez zapytanie na tym forum..mozemy..nakreslic jego sposob myslenia..
na ktory powinnien sam wpasc...
Pozdro i pamietaj..obrazaniem nie pomozesz innemu.. 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

GośćGuest_elParniq_*

Guest_elParniq_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
ej Poganin nie jestem kurde żadną łajzą !!!!!! ja poprostu nie mam na tyle kasy żeby każdy w domu sobie jadł to co by chciał!!!!!!!! że ty masz kase na wszystko to dobrze ale nie wkur.... mnie bo napewno w życiu umiem sobie lepiej radzić niż ty!!!!!!!!!!!!!! :?

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
Wlasnie pokazales nam wszystkim dobitnie dowod na to jak umiesz sobie radzic, a skad ta pewnosc ze radzisz sobie lepiej odemnie? No wlasnie z dupy, wiec nie pitol. Dieta to wcale nie jest taki wielki wydatek, co chlopaczku nie macie pieniedzy w domu na ryz? czy puszke z tunczykiem? Nie stac was na poledwice z indyka? hehe to skad wzioles pieniadze na karnet na silownie o_0
Nie no co kolejny uzytkownik na tym forum to wieksza beka, ahahaha :brawo:
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
paganin nie przesadzaj, mogles uzyc bardziej odpowiednych slow, choc masz troche racji.
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
poganin sobie za duzo pozwala, :/
  • 0
Nie polecam szpitala :/

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????

Chłopaku jezeli jestes taka łajzą co nie umie sobie ugotowac ryzu, jajek, otworzyc puszke z tunczykiem, wypic mleko z płatkami czy zrobic sobie kanapki z szynka z indyka to odpusc sobie lepiej treningi na siłowni bo jeszcze ciezary ci krzywde zrobia...

znalazł się znachor...
Jak ma to wszystko przygotowywać jak jego starzy się nie zgodzili i nieposiada tych produktów? Albo i uważają że to zbędny wydatek...

Wlasnie pokazales nam wszystkim dobitnie dowod na to jak umiesz sobie radzic, a skad ta pewnosc ze radzisz sobie lepiej odemnie? No wlasnie z dupy, wiec nie pitol. Dieta to wcale nie jest taki wielki wydatek, co chlopaczku nie macie pieniedzy w domu na ryz? czy puszke z tunczykiem? Nie stac was na poledwice z indyka? hehe to skad wzioles pieniadze na karnet na silownie o_0
Nie no co kolejny uzytkownik na tym forum to wieksza beka, ahahaha


Że k*rwa ty jestes taki kasiasty to nieoznacza ze inni są...
Właśnie to jest wielki wydatek! Z bańke na miesiąc trzeba lekko wydać
Ja np. niedostaje od starych nawet kieszonkowego i wbijam w to
Synek wiec niepi*rdol od rzeczy, strugasz wielkiego znachora i kozaka, a prawde mówiąc to pewnie jesteś pizdeczką...

Wogóle to prz*jebanie to napisałeś "Nie stac was na poledwice z indyka?" daj se siana z takimi tekstami...
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
Cfaniak sie znalażł:/
Jak bym był był modem to dostałbyś bana jak nic :?
Dostałeś upomnienie w tym temacie i jeszcze sie burasz :?


http://www.forum-kul...showtopic=31418
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
Jezeli rodzice nie maja pieniedzy to po co w takim razie pyta sie tutaj o pomoc? Co mamy mu przesylac racje zywnosciowe? deejey przesylaj mu ryz, Kriz podesle mu tunczyki a ja piersi z kurczaka o_0 Bez jaj, jak juz sie decyduje na trenowanie kulturystyki i chce miec zadawalajace efekty to musi troche kieszonkowego, czy oszczednosci przeznaczyc na diete. Chleb, ryby, mieso, czasem szynke musi jesc, wiec to tez kosztuje, dieta wyjdzie troche drozej i dolozy za swoich, ja pier-dole trzeba jakos kombinowac. Ryz, platki sniadaniowe, chleb razowy, ryby i mieso ( ktore je sie codziennie badz prawie codziennie w polskich domach ) czy inne produkty, czy to az taki wydatek? Rozumiem batoniki proteinowe, tunczyki w kawalkach to drogie rzeczy ale mozna sie bez nich obejsc.
Deejay: Ale nie jestes modem i daruj sobie takie gadki, ostrzezenie dostalem bo moze zbyt mocno to ujolem, co mam dostac bana za wlasne zdanie? Wez mnie czlowieku nawet nie denerwuj...
Kriz: Uargumentuj mi dlaczego uwazasz ze strugam: "wielkiego znachora i kozaka" ? Dlatego ze wyrazam swoje zdanie? Dla chcacego nic trudnego, a jezeli mieszka w biednym domu ( co oczywiscie doskonale rozumiem znajac polskie realia i napewno zniego nie szydze, nie wywyszam sie ) to musi sie powaznie zastanowic czy trenowanie przez niego kulturystyki ma wiekszy sens, skoro rodzicow nie stac na diete? My mu w tym napewno niepomozemy no bo niby jak?

Aha i jeszcze jedno: "Synek wiec niepi*rdol od rzeczy, strugasz wielkiego znachora i kozaka, a prawde mówiąc to pewnie jesteś pizdeczką... "
W tym przypadku kieruje sie do moderatora, zostalem obrazony i to mocniejszymi slowami niz ja uzylem wczesniej do El Parniqa, jezeli rzeczywiscie chcecie sie wywiazywac ze swoich obowiazkow i byc sprawiedliwymi Kriz powinien dostac ostrzezenie. Mnie na tym nie zalezy czy dostatni je czy nie, bo co mi do tego, zrobicie jak chcecie, ja tylko zwracam uwage...
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????

musi sie powaznie zastanowic czy trenowanie przez niego kulturystyki ma wiekszy sens, skoro rodzicow nie stac na diete?

każdy trening ma sens. nie musi mieć diety. poprostu będą mniejsze efekty troche ale nic nie idzie na marne. kazdy sport jest dory choćby dla zdrowia i sprawności człowieka
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
No masz racje, ale wez pod uwage ze wczesniej tez napisalem: "jak juz sie decyduje na trenowanie kulturystyki i chce miec zadawalajace efekty to musi troche kieszonkowego, czy oszczednosci przeznaczyc na diete. "
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
oki czytałem ale jesli tego kieszonkowego nie może przeznaczyć to będzie miał MNIEJ zadawalające efekty poprostu jak już wyżej napisałem.
PROPONUJE ZAKOŃCZYĆ TEN TEMAT BO SIE Z TEGO KŁUTNIE ROBIĄ ZBĘDNE :!:
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????

nie jestes modem i daruj sobie takie gadki, ostrzezenie dostalem bo moze zbyt mocno to ujolem, co mam dostac bana za wlasne zdanie? Wez mnie czlowieku nawet nie denerwuj...

I dalej zbyt mocno to ujmujesz. I ajk do mnie coś piszesz to ostrożnie :!:
  • 0
Nie polecam szpitala :/

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
Poganin

:arrow:

...bez komentarza
  • 0

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
Hehe, widzisz czlowieku ze nie masz racji i jedyne na co cie stac to na takie smieszne texciki. Dobra koncze swoje udzielanie sie w tym temacie bo te jałowe dyskusje do niczego nie prowadza. Wy wiecie swoje, ja swoje. Skoro matka sie nie zgodzila bo nie maja pieniedzy na diete, to niby jak mamy mu pomoc? Nie ma szans, bezsensowny temat, EOT z mojej strony.
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????

Dobra koncze swoje udzielanie sie w tym temacie(...)


dobra decyzja :brawo:
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
jedyna dobra decuzja na tym forum :]
  • 0
Nie polecam szpitala :/

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
właśnie dlatego stworzyłem w dziale Trening temat " za mało modów..." na tym forum się po prostu syf robi jak dla mnie Kriz i deejay_cris powinni dostać bonusowego WarningA. Poganin respect masz wiele racji oczywiście nie tylko nią i lepiej skończ się wypowiadać w tym topic'u bo to na prawde mija się z celem pozdro
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak mam namówić rodziców do diety??????????
uwazam ze klutnie internetowe są conajmniej śmieszne, więc sie w tej kłutni nie udzielam. Zachowajcie sie jak mężczyzni i skończcie z tą dziecinadą, a jak nie to umówcie sie gdzies i obijcie sie nawzajem, ciekawe czy bylibyście też mocni normalnie, mówie tu o poganinie przedwszystkim.


Postaram sie pomóc założycielowi postu , bo to przeciez o to tu chodzi.

Posłuchaj, jesli nie możesz stosować konkretnej diety, po prostu staraj się jeść cos mniej więcej co 3 godziny, ale tak żeby pojesc, dobre bedą nawet kanapki z czymkolwiek, z serem czy z szynka... zawsze to jakieś wartości odżywcze są, zwłaszcza węglowodany. Nie zapominaj zjeść czegoś po treningu. Mozesz popijac mleko. Najważniejsze to ćwicz, reszta powoli przyjdzie sama :)


Tak trudno pomóc chłopakowi? Od tego jest forum, by sobie pomagać, a nie żeby sie obrażać, zwłaszcza że sie nawzajem nie znamy... pozdro dla kumatych.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024