Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoże mi to??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

KRY$TEK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoże mi to??
Siema:)
Słuchajcie kupuje Mass Xxl, do tego kupił bym może jeszcze jakąś odżywke białkową, a także glutamine i tauryne.
I teraz moje pytanie nie stać mnie na specjalną diete:(
Jedyne co moge zrobić, to ograniczyć tłuszcze - bez problemu, no i zawsze codziennie wcinam płatki z mlekiem, a potem jakiś duży jogurcik. Z 3 razy w tygodniu ryż lub makaron - lubie włoską i chińską kuchnie:P
Moge jeszcze jesć ciemne pieczyo:)
Ale nic poza tym, bo finansowo nie wyrobie.

Czy sam Mass Xxl, glutamina i tauryna z tą "moją dietą" wystarczą mi do przybrania na masie??(nie gwarantuje, że kupie jakąś inną odżywke białkową)
Nie zalezy mi na jakiejś szczególnej budowie ciała - poprostu chce być troche rozbudowany i jakoś wyżeźbiony.
Narazie na siłke nie chodziłem, bo nie mogłem:( Realizuje teraz trening domatora:P

Wystarczy?? Ewentualnie moge kupić jeszcze jakieś witaminki:) Ale to już wszystko.

Aha no i jeszcze zamierzam od kwietnia isc znów na siłke:) Wcześniej smigałem, ale od grudnia nie mogłem:( Mam 175 i 56-57 kilo wagi:)
  • 0

kosmit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
Proponuje abyś na początek ta kase ktora masz na suple przeznaczyl na dobra diete.
Co do witaminek to tylko dodatek do dobrej diety, wiec jeżeli nie masz zbyt duzo kasy to witaminy odpuść sobie.
Odnośnie diety
Co do wegli to nie ma zadnych problemów.
Makarony, ryże itp. rzeczy są tanie, wiec nie ma problemu.
Gorzej z białkiem.
Proponuje jajka, jakiś serek biały+ czasem jakas rybke+czasem kurczaka.
Wcale nie jest to takie kosztowne.
Dlatego przez kilka miechów postaw raczej na dobra diete, a nie na suple.
Ewentualnie jezeli chcesz to kup MASS XXL, a kase na odzywke bialkowa przeznacz na produkty zawierajace duzo bialka.
  • 0
Pot, ból i zakwasy drogą do sukcesu
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
spoko stosuj tę niby dietę pamietaj szczegolnie o spozywaniu duzej ilosci wegli...mysle ze bedzie dobrze...wizyta na silowni z pewnoscia Ci nie zaszkodzi...ciemne pieczywo jak najbardziej :-)
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
Tak jak już npisałes kup sobie MASS XXl i najlepiej wieksza ilosc z 3-4 kilogramy.To ci napewno przybedzie cos wagi.Odrzywiaj sie dobrze.jedz duzo.ja tak samo miałem taki problem jak ty.jadłem duzo miałem MASS XXl cwiczyłem intensywnie i teraz mam 59 kilo.A wazyłem jeszcze niedawno 56.wiem ze to nie duzo przytyłem ale napewno ty tez wiesz co to znaczy ptrzytyc chudemu 2-3 kilogramy.Pozdrawiam!!
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))

KRY$TEK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
Nie no oczywiście, że jajaeczka bedą:) Będzie też i twarożek:) Tłuszcze ograniczam maksymalnie:) No i jem jak najwiecej białka. Czyli kupue Mass Xxl i Taurynke z glutaminą:)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
Proponuje zapoznac sie z zasadami diety, ona nie jest droga !

ile masz wzrostu jaka szybkosc metabolizmu ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

KRY$TEK
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
Wiem, że ta dieta nie jest aż tak droga, ale jednak dla kogoś kto ma 18 lat, ma dziewczyne która zawsze coś kosztuje :PPPP Zbiera kase na samochód - to ta dieta nigdy nie będzie tania. Wiadomo, że czasem moge zjesc tą piers z kurczaka, itp. Ale napewno nie bede robił tego codziennie.....

Mój wzrost to 175 cm, a szybkośc metabolizmu, hm... nie wiem jak to się okresla, ale raczej szybka lub śrdenia. Ale chyba raczej szybka - dużo jem i prawie nic nie tyje, jem więcej niż inni i oni tyją, a ja nie:(
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??

Co do witaminek to tylko dodatek do dobrej diety

W monotonnej diecie czyli np. kulturystycznej witaminy sa bardzo wazne!! Reguluja one wiele procesow zachodzacych w naszym organizmie.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoże mi to??
witaminy i duze ilosci gainera, poprost przy odpowiednim nadmiarze kalorii w dieci i treningu zaczniesz w koncu tyc :)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024